به روز شده در: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۲
کد خبر: ۱۰۷۰۶
|
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۹
وزیر نفت با استقبال خوبی که داشت برای رفع مشکلات منطقه قول همکاری و مساعدت‌های لازم را داد که امیدواریم هر چه سریعتر شاهد اقدامات وزارت نفت برای رفع محرومیت‌ها در سطح منطقه باشیم.
خبردنا: نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس در دیدار با وزیر نفت بر لزوم نگاه ویژه وزارت نفت به حوزه انتخابیه‌اش تاکید کرد.

به گزارش "خبردنا"، "عدل هاشمی‌پور" اظهار کرد: در دیداری که به منظور رفع مشکلات منطقه کهگیلویه و شهرهای آن داشته‌ام در خصوص کمک وزارت نفت به حل مشکلات کهگیلویه بحث و تبادل نظر کردیم.

وی ادامه داد: در طی این مدت با جلساتی که با ایشان داشته‌ام سطح تعامل میان وزارت نفت و منطقه کهگیلویه رو به رشد است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس تصریح کرد: با توجه به چاه‌های متعدد وزارت نفت در حوزه شهرستان بهمئی در این دیدار خواستار و پیگیر اختصاص حق آلایندگی، عوارض، نوسازی چاه‌ها و تاسیسات نفتی حوزه بهمئی شده‌ایم.

هاشمی‌پور گفت: موضوع حق آلایندگی حق مردم منطقه است که وزیر نفت نیز قول مساعد داد که در این زمینه همکاری لازم را انجام خواهد داد تا هر چه سریعتر این موضوع مهم اجرا شود.

عضو کمیسیون انرژی خاطرنشان کرد: توسعه خدمات رفاهی و شهری در کنار چاه‌ها و تاسیسات نفت یکی از اولویت‌های صنعت نفت است و شخص وزیر نفت است که در این جلسه کمک به شهرداری این شهرستان که در حوزه تاسیات نفتی است با وزیر مطرح شد.

نماینده چهار شهرستان کهگیلویه با بیان اینکه در این نشست وزیر نفت نگاه تعامل و مساعدآمیزی در برطرف شدن مشکلات منطقه داشت، اذعان کرد: یکی از موارد، مورد بحث جاده ارتباطی و خارج شدن شهرستان بهمئی از بن‌بست بود.

هاشمی‌پور ادامه داد: در دیدار با آقای زنگنه پیرامون اجرایی شدن جاده جایزان به بهمئی صحبت کردم که ایشان نیز تاکید داشت این پروژه هر چه سریعتر در دستور کار و ردیف پروژه‌های مناطق نفت‌خیز جنوب قرار بگیرد.

وی با بیان اینکه راه‌اندازی این جاده فاصله ارتباطی خوزستان را به حداقل خواهد رساند، گفت: با ایجاد این جاده  مسیر 57 کیلومتری جاده دسترسی به چاه‌ها از طریق جاده جایزان به بهمئی به 27 کیلومتر خواهد رسید.

نماینده مردم کهگیلویه بزرگ خاطرنشان کرد: در این نشست که آقای حسنوند رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشت، وزیر نفت با استقبال خوبی که داشت برای رفع مشکلات منطقه قول همکاری و مساعدت‌های لازم را داد که امیدواریم هر چه سریعتر شاهد اقدامات وزارت نفت برای رفع محرومیت‌ها در سطح منطقه باشیم.
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۵
محمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
0
0
آقای هاشمی این مساعدت ها هم مثل فسفات چرام هستش بزرگوار
شهروند بهمئی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۲ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
0
0
نماینده محترم حق آلایندگی ما نمی خواهیم پتروشیمی و کارخانه برای اشتغال جوانان بهمئی نیاز و ضرورت است این مسکن ها دیگر کهنه و قدیمی شده اند با توجه به پتانسیل های شهرستان بهمئی و میدان های نفتی موجود در اطراف شهر لیکک و قلعه نادر فکر شود اشتغالزایی پایدار حق مسلم این مردم است . چرا به جوانان این شهر آدرس میدهید عسلویه، بهمئی خود عسلویه دوم کشور است .
انصاف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
0
0
بزرگواری هم 8 سال بلوف معدن چرام را داد ول کنید این مسخره بازیها را. ملت را مسخره کردید هر چند که ملت با انتخاب شما مسخره هستند
همشهری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۶
0
0
حاجی چند تا از بستگان رو در این دیدار سر کار گذاشتی
دولت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۶
0
0
آقای منصوری چطور تو عکس نیست جای بسی تعجب داره.احتمالا شاید عکاس منصوریه. یکی نیست به حاج هاشمی بگه بابا اگر موحد بود هم منصوری همین بود.یکی نیست بگه این آقا فقط یک نیروی تخریبییه
نام:
ایمیل:
* نظر: