به روز شده در: ۲۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۵
کد خبر: ۱۹۵۸۸
|
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۷
بااعلام رسمی نتایج انتخابات هیئت مدیره نظام پزشکی کهگیلویه و بویراحمد:
خبردنا: نتایج هفتمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام پزشکی در سه حوزه انتخابیه کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد.

به گزارش خبردنا،درهفتمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام پزشکی کهگیلویه و بویراحمد که همزمان با سراسر کشور برگزار شد ، پزشک ردصلاحیت شده بویراحمدی توانست رای اول این انتخابات را با اختلاف قاطع آراء از آن خود کند.

" فرید مرادیان"مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد در دوران اصلاحات درحالی توانست رای نخست انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام پزشکی کهگیلویه و بویراحمد را با 171 رای ماخوذه کسب کند که بگفته خودش، پیش از این در هیات مرکزی نظارت براین انتخابات ردصلاحیت شده بود.

وی در بیانیه منتشره خود باتقدیر از تمامی همکاران خود از " دکتر محمدعلی وکیلی " نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی بخاطر پیگیری تائید صلاحیت ش نیز تقدیر کرده است.

در متن بیانیه تقدیری " مرادیان " چنین آمده است: 

دکتر فرید مرادیان پزشک اصلاح‌طلب که توانست در انتخابات نظام پزشکی بویراحمد، دنا و بهمئی رای اول را کسب کند در بیانیه‌ای از همه کسانی که وی را مورد محبت و حمایت قرار دادند تشکر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

خداوند تبارک وتعالی را شاکرم که انتخابات هیات مدیره نظام پزشکی در شهرستانهای یاسوج، دنا وبهمئی، با مشارکتی مثال زدنی برگزار گردید.

اینجانب که خود را شایسته این همه محبت و حمایت همکارانم نمی‌دانم ضروری است مطالبی را ذیلا عرض نمایم:

۱. از هیاتهای محترم اجرایی و نظارت بر انتخابات کمال تقدیر و تشکر را دارم.

۲. از برادران بزرگوارم جناب آقایان دکتر ایلامی ریاست محترم دانشگاه و رییس هیات نظارت و دکتر جمشید محمدی قائم مقام هیات نظارت و بخصوص برادر فهیم و ارزشمندم جناب آقای دکتر محمدعلی وکیلی نماینده محترم مردم تهران و عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی، که درمقابل رد صلاحیت اینجانب در هیات مرکزی نظارت کوششهای فراوان نمودند و بر تایید صلاحیت حقیر در هیات نظارت استان پافشاری نمودند و زمینه تایید مجدد و حضور بنده در عرصه رقابت را فراهم نمودند تشکر ویژه دارم.

۳. از تمامی همکاران عزیز و فرهیخته‌ام که در انتخابات شرکت نمودند سپاسگزارم و از آن دسته از عزیزان که با رای خود، اینجانب را مورد لطف وحمایت قرار دادند، تشکر ویژه دارم.

۴. اساتید، همکاران وبزرگوارانی که در انتخابات موفق به کسب آرای لازم نشدند را خاضعانه وخاشعانه تکریم وتمجید نموده و یقینا توفیق خدمت را در سایه حمایت و همفکری و مشورت آنان ممکن و میسور می‌دانم.

۵. نظر به لغو غیره منتظره انتخابات غیره حضوری، احترام تمام و کمال برای معترضان به این نقیصه غیر قابل اغماض قائل هستم و پیشنهاد می‌نمایم که آن‌دسته از اعضای سازمان نظام پزشکی که روزهای قبل از انتخابات، داوطلب شرکت در انتخابات اینترنتی بوده‌اند و موفق به حضور در پای صندوق نشده‌اند، مورد اخذ رای قرار گرفته و اثر رای آنان در سرنوشت انتخابات لحاظ شود.

۶. در پایان از همه همکاران استدعا دارم که بنا به وظیفه انسانی، دینی واخلاقی سعی در تالیف قلوب و اصلاح ذات البین داشته باشند و با همدلی و وحدت و هم‌اندیشی، به توفیق در رسالتها و وظائف سازمان نظام پزشکی بیاندیشند.

والسلام
ارادتمند همگان: فرید مرادیان


*** نتایج  انتخابات هیئت مدیره نظام پزشکی کهگیلویه و بویراحمد

در این دوره از انتخابات در حوزه انتخابیه شهرستان‌های بویراحمد، دنا و بهمئی فرید مرادیان با 171 رای، محسن مرادی با 146 رای، رستم حسن‌زاده با 144 رای، پروین غفاری 135 رای، فرشید صادقی 132 رای، محمد غلام‌نژاد 131 رای، سید زینب دانشی با 114 رای، کیان دهرابپور با 107 رای، محمدعلی جمشیدی با 107 رای و طالب نظری با 106 رای در رده پزشکی و در رده دندان پزشکی رقیه پناهی 76 رای، سعادت روایی 76 رای انتخاب شدند.

همچنین در این دوره از انتخابات در رده داروساز رحمت الله افشار با 31 رای و پروین نگین تاجی با 26 رای و در رده علوم آزمایشگاهی اسکند روان با 10 رای و در رده لیسانسه مامایی یا بالاتر صدیقه کاظمی با 36 رای و در رده لیسانسه پروانه دار گروه پزشکی یا بالاتر عظیم موسوی با 37 رای به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره سازمان نظام پزشکی بویراحمد، دنا و بهمئی انتخاب شدند.

پرویز یزدانپناه با 102 رای، حسن فروزان با 99 رای، سید صداقت تقوی تبار با 96 رای، فریدون روایی با 35 رای، محمدرضا نیکبخت با 22 رای، بهروز یزدانپناه با 9 رای، میترا صفری با 30 رای، اسفندیار افشون با 10 رای به عنوان اعضای علی‌البدل در رده های پزشکی، دندانپزشکی، داروساز، علوم آزمایشگاهی لیسانسه مامایی یا بالاتر و لیسانسه پروانه دار گروه پزشکی انتخاب شدند.

نتایج انتخابات هیئت مدیره نظام پزشکی حوزه انتخابیه گچساران و باشت

درحوزه انتخابیه گچساران و باشت سهراب سیدی دمیه با 58 رای، روح انگیز گرجی‌زاده با 54 رای، حمدالله محمدی با 50 رای، پردیس بخشایی با 48 رای، امین گرجی زاده با 45 رای و شهره کرمی با 43 رای در رده پزشکی، پیمان خدری با 15 رای در رده دندانپزشکی، سجاد البادی با 12 رای در رده داروساز، منوچهر براتی با یک رای در رده علوم آزمایشگاهی، مریم عبدالخانی با 11 رای در رده لیسانسه مامایی یا بالاتر و ایرج بکیار با 10 رای در رده لیسانسه پروانه دار گروه پزشکی یا بالاتر به عنوان اعضای اصلی هیدت مدیره انتخاب شدند.

همچنین رضا عکاشه با 42 رای، محمود کریمی با 35 رای، نوید فلسفی با 11 رای، ایمان محمدی مفرد با یک رای، ندا امدادی با دو رای و سید وحید حسینی با 6 رای به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

نتایج حوزه انتخابیه کهگیلویه،، چرام و لنده

روح انگیز خادم زاده با 25 رای، جهانشاد شرافت با 24 رای، حمید بهادران با 24 رای، داریوش افشینی زاده با 23 رای، ابراهیم یاری نسبت با 21 رای، بهناز کرمی با 18 رای در رده پزشکی، امین انوری با 11 رای در رده دندانپزشکی، مسعود میرزایی با 3 رای در رده داروساز، منصور نیخو با یک رای در رده علوم آزمایشگاهی، طیبه دیلگونی با 15 رای در رده لیسانسه مامایی یا بالاتر، حمید پرهیز در رده لیسانسه گروه پزشکی یا بالاتر به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره سازمان نظام پزشکی این حوزه  انتخاب شدند.

میزان مشارکت اعضای سازمان نظام پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد در هفتمین دوره انتخابات هیئت مدیره نظام پزشکی 63 درصد بوده که بیشترین مشارکت مربوط به حوزه بویراحمد با 78.13 درصد بوده است.

غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
طالع زاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۲
4
0
خدمت جناب پرفسور فرید مرادیان تبریک ویژه دارم انشاءا.. شاهد موفقیت های بالاتر هم در زمینه های علمی بخصوص در زمینه های مدیریتی کلان کشور : با توجه به توانی که در حضرتعالی سراغ دارم به یاری خداوند متعال در آینده نه چندان دور جنابعالی بعنوان یک وزیر توانمند و شجاع برای مهین عزیزمان خواهید درخشید.
ناشناس
|
Turkey
|
۱۹:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۲
3
0
برادران يزدان پناه هر دو علي الدبل شدند. به نظر مي رسد اين عدم رأي آوري به دليل عملكرد معاونت سابق است
نام:
ایمیل:
* نظر: