به روز شده در: ۰۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰
کد خبر: ۳۰۹۳۷
|
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد:
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد از برقدار شدن 31 روستای شهرستان های بویراحمد و دنا در این استان طی شش سال گذشته خبرداد.
به گزارش خبردنا به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، " داود راهزادی " در نشست عیدانه خود با جمعی از پرسنل ستادی و ناحیه بویراحمد در یاسوج گفت: در شش سال گذشته 31 روستای شهرستان های بویراحمد و دنا با اعتباری بیش از 42 میلیارد ریال از نعمت برق پایدار برخوردار شدند.

وی با تقدیر از تلاش های صورت گرفته برای برقدار نمودن برخی از روستاهای مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد، اظهارداشت: برای برقدار نمودن 31 روستای شهرستان های بویراحمد و دنا حدود 60 کیلومتر شبکه های فشار متوسط و ضعیف احداث صورت گرفته است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد افزود: یک هزار و 477 خانوار روستایی شهرستان های بویراحمد و دنا در قالب 31 روستای عنوان شده در شش سال گذشته از نعمت برق پایدار برخودار شده که با برقرسانی به این روستاها هم شاهد جلوگیری از روند مهاجرتی و هم انجام برخی پروژه های توسعه ای روستایی در این شهرستان ها بوده ایم.

راهزادی، محل تامین اعتبارات برقدار نمودن این روستاها را بند (ز) تبصره 9 ، عمرانی استانی ، منابع داخلی توانیر و توانیری بند 69 برشمرد.

وی گفت: برقرسانی به " روستای برآفتاب جلاله پاتاوه دنا" ، " مورزرد زیلایی مارگون بویراحمد"،"روستای سیب مداب مرکزی بویراحمد"،"اشکفت علیا لوداب بویراحمد"،"ماشک کار پاتاوه دنا"،"باغ انجیرک مارگون بویراحمد"،"برد جفته زیلایی بویراحمد" و " تل سرخ دیلگون مارگون بویراحمد" را از مهمترین روستاهایی دانست که در شش سال گذشته از نعمت برق پایدار برخودار شده اند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد از برقدار شدن 2 روستای " کیمیه علیا و سفلی مارگون بویراحمد " با استفاده از نیروگاههای خورشیدی برای اولین بار هم در سال گذشته خبرداد.

راهزادی، پراکندگی، سخت گذری و کوهستانی بودن را از مهمترین مشکلات کنونی برای تامین برق پایدار به روستاهای استان گهگیلویه و بویراحمد ذکر کرد.

وی گفت: هم اکنون تمامی روستاهای دارای کدروستایی بالای 10 خانوار در استان کهگیلویه و بویراحمد از نعمت برق پایدار برخودار هستند.


غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
کریمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۷
0
0
باعرض سلام واحترام خدمت مدیرعامل محترم شرکت برق استان
وتشگراز زحمات بی شائبه ایشان و ارزوی توفیق درخدمت رسانی بیشتربرای استان
بدین وسیله به محضراقای مهندس راهزادی می رسانم زیبنده نیست بعدازچندسال که ازشهرشدن لیکک می گذرد هنوز پایه های برق درمسیرسواره رو قراردارندوهرازگاهی وسایل نقلیه باانها برخورد نمایند.
انتظارمی روددرجهت اصلاح وترمیم شبکه شهرلیکک که درتمام فصول سال بالاخص فصل تابستان بشدت مشکل دارد مساعدت وعنایت ویژه بفرمائید. (شهروندشهرلیکک)
نام:
ایمیل:
* نظر: