به روز شده در: ۳۰ مهر ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۸
کد خبر: ۳۳۲۴۳
|
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۵
مطلبي که مي خوانيد از سري يادداشت هاي مخاطبين"خبردنا"است و انتشار آن الزاما به معني تاييد تمام يا بخشي از آن نيست. شما مي توانيد با ارسال يادداشت خود، اين مطلب را تأييد يا نقد کنيد.
خبردنا -عباس مشیری:

هوالحکیم

محضر جناب آقای احمدی استاندار محترم/

 با سلام و تحیت:

مطالبه ها زیاد است،اما باید خلاصه کنیم....

از زمان ورود حضرتعالی به این استان تمام دغدغه و اولویت مسئولان شهرستانی و مردم این دیار بحث معارضات املاک بوده و هست،حضرتعالی بارها قول رفع معارضات املاک را به مردم شریف شهرستان بهمئی دادید اما عمل نفرمودید.

جناب آقای استاندار،من اگر جای شما بودم یک دقیقه بر منصب استانداری تکیه نمیزدم! جای تاسف دارد برای مدیرانی که ابقاء و دوام مسئولیت خویش را بر فشار و ظلم بر مردم مستضعف ترجیح دهند.

جناب استاندار،مدیر کل شما، جناب آقای علیمردانی هیچ توجهی به مصوبات جلسات شورای اداری شهرستان نکرده و  با وعده های بی نتیجه ی خویش مردم را مایوس کرده تا جایی که در ماه گذشته بعضی از صاحبان املاک در اداره مسکن و شهرسازی بهمئی با بشکه ی نفت حاضر و با قصد اقدام به خودسوزی و آتش زدن پرونده، اداره مربوطه را تهدید کرده اند.

آقای استاندار،وقتی معاونت املاک اداره کل راه و شهرسازی، که مردم این دیار تعبیر معاونت معارض را برای ایشان مناسب تر میدانند،چرا که معارض اصلی املاک مردم شده و از مدیر کل خویش و حضرتعالی به عنوان استاندار هیچ تبعیتی ندارد چه پاسخی دارید؟

 طبق مصوبه ی هیئت وزیران باید تعیین قدمت به کارشناسان  مسکن شهرسازی واگذار گردد تا بدون دریافت هزینه از مردم، کارشناسی کنند،اما معاونت املاک اداره کل، مردم را مجبور به استفاده از کانون کارشناسان میکند،که این امر هزینه های زیادی برای مردم دارد و این کار تخلف است.

پرونده های ارسالی مردم بهمئی در استان نزدیک به یک ساله که توسط جناب آقای پیمان جو بی جواب ماند.

استاندار محترم،وقتی مهندس پیمان جو هیچ احترام و تعهدی نسبت به مصوبات شورای اداری شهرستان بهمئی ندارد و   نسبت به وعده های حضرتعالی و  مدیر کل مربوطه  بی تفاوت است، یا مسئولیت خویش را با  آقای پیمان جو عوض کنید، یا عنوان استاندار را یدک نکشید.

✅ادامه دارد....
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۳
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
0
0
آقا بهترین راه برا هر دو بهمئی خروج از این استان است
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
0
0
مسئولین شهرستان بهمئی عده ای سیاست زده هستند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۱
0
0
مشکل املاک مردم بهمئی واقعا مصیبت بزرگی است...
نام:
ایمیل:
* نظر: