به روز شده در: ۳۰ مهر ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۸
کد خبر: ۳۳۲۴۹
|
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۶
وی گفت: آقای استاندار مدیر بومی استان نیست، گفتم شناخت پیدا کند، استان و مسوولین را بشناسد، تصمیم بگیرد، و تصمیم‌های درستی را بگیرد، ما هم به عنوان ستاد آقای روحانی صبر کردیم، مسیر درست را طی کند. آقای استاندار بداند که دولت و مجلس دو قوه از هم جدا است
خبردنا : رئیس ستاد روحانی در کهگیلویه و بویراحمد بشدت از عملکرد استاندار این استان انتقاد کرد .

به گزارش " خبردنا "،  سید ضیاء رضا توفیقی در ضیافت افطاری روسای احزاب اصلاح‌طلب و اعضای فعال و موثر ستاد انتخاباتی حسن روحانی در استان کهگیلویه و بویراحمد، اظهار کرد: از زحمت‌های که در سال گذشته توسط شما عزیزان کشیده شد، تشکر و قدردانی می‌کنم، راستش خیلی نمی‌توانیم آنچه را که بعد از انتخابات در کشور و استان اتفاق افتاد، توجیح کنیم. دولت روحانی هیچ سنخیتی با رأی مردم ندارد.

رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی در کهگیلویه و بویراحمد گفت: آقای روحانی بعد از رأی آوردن در پشت پرده‌ها روشش را پیش برد که نتایج آن تناسبی با رأی مردم ندارد. در استان ما هیچ اتفاق خوبی را نمی‌توانیم نام ببریم که در دولت تدبیر و امید انجام گرفته است. اکثر انتصاباتی که انجام شد، انتصابات در استان برای نظر نمایندگان مجلس انجام می‌شود، اگر مدیران مطلوب است، کار نمایندگان است و اگر مطلوب نیست باز هم کار نمایندگان است. هر آشی که پخته شده است، کار نمایندگان است و مردم باید این را بدانند.

وی با بیان اینکه برخی مدیران ما خوب هستند، اظهار کرد: مدیران در استان ما دو دسته‌اند، یک دسته از آنها مدیران مردمی، کارآمد و توانمند هستند که مجموعه خودشان را خوب اداره می‌کنند، توسعه گرا هستند، اما عده‌ای دیگر این صفت‌ها را ندارند اما فرصت نیز هستند.

رضاتوفیقی گفت: ما به دلایلی در این جلسه در نقد استاندار و نمایندگان سخنی نخواهیم گفت، اما در جای دیگر حرف‌های را می‌زنم.

رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی در کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: اگر مردم از ما بپرسند چه اتفاق مبارک در استان ما توسط دولت تدبیر و امید افتاده، ما هیچ جوابی نداریم.

وی با بیان اینکه ما هم صدای مردم هستیم، افز ود: ما برای آزادی و امنیت مردم و سربلندی ملت و پیشرفت ایران اسلامی به آقای روحانی رأی دادیم، ولی متأسفانه آن خواسته‌هایی که اکثریت مردم با رأی 24 میلیونی داشتند، تا الان برآورده نشده است که امیدوارم از این به بعد اتفاق بیفتد. اما با این دولت و این مدیران من منتظر هیچ اتفاق و رخداد مثبت و خوشبین نیستم.

رضاتوفیقی افزود: کسانی که به آقای روحانی رأی دادند و رأی جمع کردند نباید از این تلاش مأیوس شوند، اما ما مجموعه‌ای هستیم در سراسر کشور که برای افتخار ایران و توسعه، پیشرفت این سرزمین تلاش کردیم و خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه برخی سیاست‌مداران ضعیف ما هم داریم، افزود: مردم همیشه هستند، اما سیاست مداران معامله گر هم بدانند، آنچه می‌ماند این ملت است و آن کسانی که می‌روند، مسوولان هستند و همانطوری که امیرالمومنین علی (ع) می‌فرمایند، موقعیت‌ها می‌آید و می‌رود چرا که اگر موقعیت‌ها و پست‌ها ماندنی بود، دیگران آن را از دست نمی‌دانند که بخواهد به ماها برسد.

 رضاتوفیقی تاکید کرد: مسوولیت ها فرصتی است و مدیران تا فرصت دارند، مردم دار باشند،از امروز به بعد فعال خواهیم بود، حق این بود، مدتی سکوت کنیم، کسانی که فعالیت سیاسی کردند در استان اعم از مدیران و سیاستمداران قابل نقد هستند، ولی از این به بعد هم حرف می‌زنیم، هم مطلب می‎‌نویسیم، هم مردم را آگاه می‌کنیم، جلسه تشکیل می‎‌دهیم، هم تجمع می‌کنیم، هم تهران خواهیم رفت، هم با وزارت‌خانه‌ها صحبت خواهیم کرد.


رئیس ستاد حسن روحانی در کهگیلویه و بویراحمد گفت: هیچ اتفاق مبارکی در استان کهگیلویه و بویراحمد در دولت تدبیر و امید نیفتاده است. این روند، روند مطلوبی نیست. این روند، روند مطلوبی برای مردم نیست، آقای استاندار باید این را بداند اگر سکوت کرده‌ایم، بنا به مصلحت‌ها بوده است، اما منبعد سکوت نخواهیم کرد.

وی گفت: آقای استاندار مدیر بومی استان نیست، گفتم شناخت پیدا کند، استان و مسوولین را بشناسد، تصمیم بگیرد، و تصمیم‌های درستی را بگیرد، ما  هم به عنوان ستاد آقای روحانی صبر کردیم، مسیر درست را طی کند. آقای استاندار بداند که دولت و مجلس دو قوه از هم جدا است.

رضا توفیقی در بخش دیگری از سخنان خود، اظهار داشت: عده‌ای قلم به دست مزدور که بعد از همین جلسه، توهین و اهانت می‌کنند و می‌نویسند و یک سری کانال دارند که معلوم است طرف از کجا تغذیه می‌‍شوند، پول می‌گیرند و این کارها را می‌کنند. از صبح تا شب به دنبال نفاق‌افکنی هستند و تفرقه افکنی می‌کنند. همین فردا خواهید دید که آنها چه می‌نویسند. البته اما سایت‌های خبری داریم که شریف هستند، آدم‌های شریف و خوبی آنها را اداره و ما را هم نقد می‌کنند.
 
رئیس ستاد حسن روحانی در کهگیلویه و بویراحمد گفت: به نام ستاد آقای روحانی هیچ کسی حق ندارد، له یا علیه کسانی بیانیه‌ای و یا مطلبی صادر کند و در غیر این صورت پیگرد قانونی دارد.
رضا‌توفیقی با اشاره به اینکه در این ضیافت افطاری ما از روسای احزاب اصلاح‌طلب و قائم‌مقام احزاب، اعضای فعال و موثر ستاد آقای روحانی دعوت کردیم، تصریح کرد: به سایت‌های خبری اعلام می‌کنم که هر بیانیه‌ای و هر تقدیر و تشکری که به نام ستاد آقای روحانی است، انتشار آن خلاف قانون است و از سوی دستگاه قضا آن را پیگیری می‌کنیم.

وی تاکید کرد: اگر از این به بعد هر بیانیه‌ یا تقدیر و تشکر به نام ستاد آقای روحانی باشد بنده وظیفه خود می‌دانم که آن را از مراجع قضایی پیگیری کنم، عده‌ای خیانت می‌کنند و نام روحانی را مصادره و سوء استفاده کنند این کار غیراخلاقی است، ستاد آقای روحانی ارکانی دارد و اینکه هر کسی در گوشه‌ای بیانیه‌ای بدهد و جلسه‌ای تشکیل دهد، درست نیست.

وی در ادامه تاکید کرد: از امروز به بعد فعال خواهیم بود، حق این بود، مدتی سکوت کنیم، کسانی که فعالیت سیاسی کردند در استان اعم از مدیران و سیاستمداران قابل نقد هستند، ولی از این به بعد هم حرف می‌زنیم، هم مطلب می‎‌نویسیم، هم مردم را آگاه می‌کنیم، جلسه تشکیل می‎‌دهیم، هم تجمع می‌کنیم، هم تهران خواهیم رفت، هم با وزارت‌خانه‌ها صحبت خواهیم کرد. از من خواستند که عملکرد مدیران را ارزیابی کنم و به تهران مکتوب کنم (تشویق حضار). من این کار را خواهم کرد و من از آن افرادی که شانه خالی کنند، نیستم. جایی که ایرادی بود، رسماً اعلام خواهم کرد به مردم و بعد به دولت اعلام خواهم کرد.

رضاتوفیقی گفت: بنای ما بر این بود که هر فصلی یک جلسه داشته باشیم و در جلسه‌های بعدی برنامه‌های بهتری خواهیم داشت و صحبت‌های را خواهیم کرد.
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۹
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
0
0
ما دیگه گول اصلاح طلبان را که به مسند می رسند هوای اصولگرا ها را دارند را نمی خوریم . استاندار اگر میخواد با قدرتبماند باید همه مدیران را که با استاندار قبلی کار کردن را بردارد و میدان را به دیگران بدهد
هم استانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
0
0
ریئس ستاد هنگام انتخابات می تواند نظر بدهد بعد از انتخابات که دیگر جایگاهی ندارد
همشهری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
0
0
ای دای خدا وکیلی هنوز رو دارید بفرمائید ستاد روحانی با این همه مشکلات دروغ نگفته دارید بگید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
0
0
.. دولت تدبیر و امید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مردم از گرسنگی دارن میمیرن تورم 76.8 درصد است اونوقت حسن فریدون میگه تک رقمی است
کهگیلویه بیچاره
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
0
0
کهگیلویه بزرگ را اصلاح طلبان بدبخت کردند / تنها کسی که بتواند کهگیلویه بزرگ را نجات دهد سردار هاشمی است ولاغیر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۵
0
0
کهگیلویه بزرگ را م..... و دوستانش نابود کردند و اصلاح طلبانی هستند که بتوانند کهگیلویه را آباد کنند ولی اول باید جناب م...... از دور برای همیشه حذف بشه
سوال از شما
|
Bulgaria
|
۰۳:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۶
0
0
سوال این است و امیدوارم که آگاهان مسائل به سوال بنده جواب بدهند:
۱- اززیابی از مدیران بر چه اساسی است؟ آمارهای لازمه را آیا جناب توفیقی در اختیار دارند؟ آیا آقای توفیقی نیروی انسانی لازم برای این ارزیابی را دارد؟
۲- به فرض انجام ارزیابی از یک اداره ی کل، چه تضمینی برای اقدام وجود دارد؟

۲-
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
0
0
آقای رضاتوفیقی این حرفای شما هیچ خروجی نداره ...فقط صرفا درسایت خبری درج شده....باباشماکجای کاری هنوزدربهمئی مدیران دولت احمدی نژاد سرکارند.اداره تعاون..اداره صنعت ومعدن...ورزش وجوانان...هلال احمروووووووو...وای برما که سینه چاک روحانی شدیم
ناشناس
|
Germany
|
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۸
0
0
چطور زمان خادمی که ترویج قوم گرایی بوده اعتراض نکردی؟
نام:
ایمیل:
* نظر: