به روز شده در: ۰۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۰
کد خبر: ۳۳۸۷۹
|
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۷
نظری اضافه کرد: همه امکانات و فضاهای موجود باید در اختیار جوانان قرار بگیرد تا خللی در امور مربوط به جوانان پیش نیاید.
خبردنا: جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بهمئی با حضور معاون سیاسی وامنیتی استانداری استان برگزار شد.

به گزارش"خبردنا" ، سیدمحمدکاظم نظری در این نشست گفت: انقلاب اسلامی میراث گران بهای حضرت امام راحل که با جهان بینی توحیدی و درهم شکستن سیطره ی استکبار بر کشور پی ریزی شده و همه موظف به حفظ آن در پرتو رهنمودهای مقام معظم رهبری و کمک به دولت تدبیر و امید هستیم.

وی، شرایط موجود را ویژه دانست و افزود: با روی کار آمدن دولت جدید آمریکا و رئیس جمهوری ترامپ که به صورت علنی وابسته به رژیم صهیونیستی است و به قوانین بین المللی و تعهدات خود بخصوص در توافق برجام پایبند نیست، لازم است که هشیار بوده و حتی لحظه ای غافل نشویم.

نظری افزود: مدیران باید خودشان را با وضعیت موجود تطبیق داده و از عافیت طلبی خودداری و تلاش خود را چندین برابر نموده تا به مردم خدمت نمایند.

وی از مدیران خواست که با زبان رسا عملکرد دولت را که خدمات نظام می باشد بیان نمایند و به صورت مستند و مستدل خدمات، عملکرد و اقدامات سیستم اداری خود را در حیطه ی راه، مسکن، اشتغال، بهداشت و درمان و سایر بخش ها اطلاع رسانی کنند تا مردم در جریان امور قرار گیرند.

معاون سیاسی و اجتماعی با یادآوری توطئه ها ی استکبار جهانی و در رأس آن آمریکا، گفت: امروز فقط چند کشور محدودِ و روسیاه برای جمهوری اسلامی مانع تراشی می کنند و آن اجماع جهانی قبل از برجام علیه ملت ما شکسته شده است و این از نتایج سیاست تنش زدایی دولت تدبیر و امید است.

وی افزود: آمریکا به ناچار دست به دامن گروهک پلید منافقین شده تا شاید از این طریق بتواند ضربه ای به ملت ایران بزند.

نظری، اولویت بندی نیازها را ضروری دانست و گفت: تنش آبی به عنوان جدی ترین اولویت و مسئله امروز کشور و استان است و باید راهکارهای لازم در این زمینه بکار بسته شوند.

وی، نفوذ سیاسیون در جزئیات امور ادارات را نادرست خواند و افزود: این کار از دیدگاه استاندار و دولت پذیرفته نیست و استاندار به شدت مخالف قوم گرایی و طایفه گرایی است.

نظری اضافه کرد: همه امکانات و فضاهای موجود باید در اختیار جوانان قرار بگیرد تا خللی در امور مربوط به جوانان پیش نیاید.

معاون سیاسی استانداری، حمایت از نخبگان و گردش نخبگان را بخصوص در سطوح مدیریتی ضروری دانست و گفت: مدیری که چندین سال در رأس یک اداره قرار می گیرد لازم است، جای خود را به مدیر جدیدی بدهد.

در این جلسه که با موضوع اوقات فراغت جوانان برگزار شد، تعدادی از مدیران ادارات شهرستان و مسئولین نهادها به بیان مسائل، مشکلات و کمبود ها در حوزه های مربوط به جوانان بخصوص در بحث اشتغال، ازدواج، مسکن، آموزش، ورزش و تفریح پرداختند و برنامه ها و اقدامات خود را بیان کردند.

فرماندار شهرستان بهمئی هم در رابطه با اهمیت موضوع جوانان گفت: نیروی انسانی به عنوان بزرگترین و ارزشمندترین سرمایه جامعه محسوب می شود و عظیم ترین بخش این سرمایه نیروی جوان، مولد و پرانگیزه است که با مدیریت و هدایت درست و فراهم نمودن زمینه بروز و ظهور توانمندی ها، می تواند به رشد و تعالی کشور کمک شایانی نماید.

حکمت اله سنایی افزود: در زمینه امور جوانان با مشکل بیکاری مواجه هستیم و هرچند موضوع اشتغال دغدغه و مسئله همه جوامع است اما با توجه به اینکه بسیاری از جوانان با این بحران دست و پنجه نرم می کنند، باید تلاش مضاعفی صورت گیرد تا اثرات و آسیب های بیکاری به حداقل ممکن برسد.

وی خاطر نشان کرد: باید با ایجاد اشتغال، تفریحات و پرنمودن اوقات فراغت برای جوانان از ورود آنها به مسیرهای غیرقابل پیش بینی جلوگیری کرد.

فرماندار افزود: بحث زمین های شهری که به نوعی با جوانان و اشتغال و مسکن آنان مرتبط می شود از عمده ترین مشکلات این شهرستان است که استاندار و مجموعه معاونین استانداری در این زمینه اقدامات سودمندی انجام داده اند و لازم است این مسئله با جدیت بیشتری پیگیری شود.

سنایی با اشاره به اولویت اشتغال و کارافرینی، اقدامات دولت تدبیر و امید را در توجه به اشتغال بی سابقه عنوان کرد و گفت: دولت بیشترین تسهیلات را به اشتغال جوانان تخصیص داده است و در حال حاضر به هر جوان متقاضی کار در هر زمینه ای که مایل باشد به مقدار لازم تسهیلات با بهره ی پایین داده می شود.
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۳
جوان بیکار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
0
0
سنایی با اشاره به اولویت اشتغال و کارافرینی، اقدامات دولت تدبیر و امید را در توجه به اشتغال بی سابقه عنوان کرد و گفت: دولت بیشترین تسهیلات را به اشتغال جوانان تخصیص داده است و در حال حاضر به هر جوان متقاضی کار در هر زمینه ای که مایل باشد به مقدار لازم تسهیلات با بهره ی پایین داده می شود.برادر سنایی مجبوری این حرف بزنی...کدام اشتغال

وامهای 48درصدی خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
ناشناس
|
Germany
|
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
0
0
یکی فکر نکنه ، انگار کسی از مسئولین بهمئی گوش به سنایی می کنند
اصلا مگه شهر فرماندار داره؟
فرشید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۳
0
0
این ایده کاملا درسته در اکثرادارات مدیران 4 سال به بالا فقط دنبال پول جمع کردنیاسیاسی کارین دنبال این نماینده اون نماینده شب وروز دنبال چانه زنی ان تاشاید یه ماهی دیگر اضافه برکرسی ریاست تکیه زنن...
نام:
ایمیل:
* نظر: