به روز شده در: ۰۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰
کد خبر: ۳۴۰۹۸
|
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷
شهردار یاسوج:
وی افزود: در این طرح تا کنون 70 هزار متر مکعب آسفالت در برخی معابر اولویت دار اجرا شده است.
خبردنا: شهردار یاسوج با تاکید بر اینکه بدون هیاهوی رسانه‌ای و تبلیغاتی و با وجود محدودیت‌ های مالی به جد پیگر توسعه عمران شهری و ارتقای خدمات در شهر هستیم، گفت: تاکنون ‌افزون‌بر 45 میلیارد ریال اعتبار بابت آسفالت معابر شهر یاسوج در قالب طرح نهضت آسفالت هزینه شده است.

به گزارش "خبردنا"، نستهن مقدم امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه وضعیت آسفالت معابر شهری یاسوج مطلوب نیست، افزود: با توجه به برنامه ریزی‌های انجام شده نهضت آسفالت خیابان‌های این شهر آغاز شده است.

این مسئول تصریح کرد: آسفالت برخی معابر مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد عمری 30 ساله و شاید بیشتر دارند که به معضلی برای مردم تبدیل شده و یکی از خواسته‌های بحق ولی نعمتان انقلاب از مسئولان مدیریت شهری اصلاح وضع موجود است.

وی با تاکید بر اینکه بنا به خواسته مردم روکش آسفالت برخی معابر شهر یاسوج جزو اولویت‌های امسال شهرداری است، عنوان کرد: در اجرای عملیات نهضت آسفالت معابر در یاسوج اولویت با خیابان‌های بوده که آسفالت آن‌ها غیر قابل تردد است.

مقدم از آغاز طرح نهضت آسفالت در معابر شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و افزود: در این طرح تا کنون 70 هزار متر مکعب آسفالت در برخی معابر اولویت دار اجرا شده است.

وی تصریح کرد: معابر شهرک بلکو، پل سوم بشار به سمت گلزار شهدا، 30متری رضائی‌ها ، 20 متری آزادگان و خیابان کمال الملک از جمله معابری بوده که در ماه‌های اخیر آسفالت شده و یا کار آسفالت این معابر در دست اجرا است.
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۳
سالم آباد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۷
0
0
آسفالت خیابانهای سالم آباد فراموش نشود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۹
0
0
هر موقع دو خیابان نجف اباد اسفالت شده گزارش بده.همون دوتا خیابانی که نرسیده به جاده سروک هستند فرعی 8 و9
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۰
0
0
انتهای زیر تل به انقلاب زیر گلزار شهدا ای بابا این خاکی همنیست سنگی
نام:
ایمیل:
* نظر: