به روز شده در: ۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۵
کد خبر: ۳۶۵۱۵
|
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۶
خبردنا - سيد خليل عزيزي : بعد از انتشار مطلب آقاي سيد سعادت حسيني پور(برادر نماينده محترم سابق گچساران)(بر اساس مطلب درج شده)مواردي را به عنوان نصيحت و تذكر به برادر ديني خود ودر باب شفاف سازي موضوع عنوان شده به هم استانيهاي محترم اعلام ميدارم.

انتقاد منصفانه و مؤدبانه به مسائل و اشخاص امري طبيعي و با توجه به وضعيت امروزي جامعه لازم و ضروري مي باشد.

به كاربردن ادبيات حضرتعالي خطاب به دكتر هدايتخواه كه دو دوره در مجلس شوراي اسلامي حضور داشتند،شخصيتي كه حدود ٤٠ سال فعاليت فرهنگي درخشان در سطح استان و كشور دارند،همسنگر برادران محترم حضرتعالي در دفاع از نظام و كشورشان در دوران دفاع مقدس ،شخصي كه به قول شما انساني دلسوز،متدين و ولائي هستند،فردي كه به گفته شما مسئول دفتر آستان قدس رضوي در استان و فعال عرصه بسيج هستند،آيا ميشود با داشتن چنين سوابق درخشاني و خصوصيات اخلاقي و ديني كه در ايشان وجود دارد و اكثر مردم استان بر اين مسائل واقف هستند عنوان مهره سوخته را براي ايشان به كار ببريد؟.

البته بعيد مي دانم شخصي كه از يك خانواده انقلابي است و با داشتن دو برادر جانباز كه شناخت كافي از دكتر هدايتخواه دارند اينچنين إظهار نظر نمايد.

جناب آقاي حسيني پور به عنوان برادر كوچك شما چند موردي را متذكر و در باب نصيحت اعلام مي دارم.

-رعايت ادب و به كار بردن ادبيات صحيح و اخلاقي در مقابله با اشخاص و مسائل به حضرتعالي شخصيتي ارزشمند اهداء خواهد كرد.

-حضرتعالي دكتر هدايتخواه را مهره اي سوخته عنوان نموده ايد در صورتي كه مطالب عنوان شده در سايت كاملا پراكنده ،خارج از انصاف،مغرضانه و از يك انساني كه عقل سليم دارد كاملا بعيد مي باشد.

-حضرتعالي بفرماييد در جناح اصولگرايان چه جايگاهي داريد و چه توضيحي بر اين مسئله داريد كه اينچنين در مورد اصولگرايان إظهار نظر ميكنيد و برايشان تكليف مشخص مي كنيد.

-با كدام منطق و سند اعلام مي كنيد اصولگرايان امروز به زير ١٠ درصد سقوط كرده اند آيا به آمار رأي دهندگان حوزه بويراحمد و دنا در دور گذشته مراجعه كرده ايد كه اينچنين إظهار نظر ميكنيد،البته شايد اين مطلب شما در مورد حوزه گچساران و باشت صدق نمايد كه بر ميگردد به عملكرد شما و كساني كه قرابت خوني با شما دارند و حتما از خودتان سؤال بفرماييد كه چرا اينچنين شده.

-شما دكتر هدايتخواه را شخصي خطرناك در جبهه پايداري در مقابل اصلاح طلبان مجلس دانسته ايد،البته كه چنين است ،قطعا قابليتهايي در ايشان ديده ايد كه شما ايشان را اينچنين خطرناك در مقابل اصلاح طلبان مي دانيد و باعث تعجب است كه ايشان را مهره سوخته عنوان نموده ايد،البته ميدانم كه مطلب شما در اين مورد عجولانه و بدون درك صحيحي از مسائل سياسي عنوان شده است.

-شما عنوان نموده ايد،ما مأمور به تكليف هستيم هدايتخواه قرابت خوني با من ندارد،حضرتعالي كه خود را مأمور به تكليف ميدانيد ابتدا از نزديكان خود و كساني كه با شما قرابت خوني دارد سؤال بفرماييد تغيير موضع دوره گذشته حوزه انتخاباتي گچساران و باشت به چه خاطر بوده  و گزارشي از عملكرد ٤ ساله خودشان به مردم ارائه نمايند.

-در جايي ديگر شما از دكتر هدايتخواه خواسته ايد كه ايشان از مردم ولايت مدار بهمئي عذر خواهي نمايد البته به خاطر مطلبي كه اصلا با تحليل غلط شما عنوان ننموده است و برداشت اشتباه شما باعث ايجاد شبه بين مردم نموده و پيشنهاد ميشود شخصا حضرتعالي از دكتر هدايتخواه و مردم عزيز استان عذرخواهي نماييد. علاقه دو طرفه اي كه بين مردم ولائي بهميئ و دكتر هدايتخواه وجود دارد به هيچ عنوان صحت بر مطلب شما نخواهد داشت و اطمينان دارند شما عجولانه و مغرضانه موضع گيري نموده ايد.

-برادر گرامي به شما نصيحت ميكنم در مقابله با درك مطالب عجولانه تصميم نگيريد و در زمان عصبانيت نسبت به درج مطالب خودداري كنيد و بعد از صرف يك ليوان آب سرد قطعا به حالت ايده آل خواهيد رسيد.

در پايان از خداوند متعال خواهانم درك درستي از مسائل و اشخاص به شما عنايت فرمايد تا در دنيا و آخرت عاقبت بخير باشيد.

مخلص همه كساني كه درك درستي از انقلاب و انقلابيون دارند.

غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱۰
بیراحمد
|
United States
|
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۹
1
0
ککا یه زحمتی بکش جواب مبشری را هم بده که دلمو خنک وابو
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۰
0
1
ایگم ککا خوت بفرما چیکاره ای که این حرفو میزنی ما اصولگرایان قیم نمیخواهیم
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۰
1
0
درود بر سيد عزيز
بهمئی
|
-
|
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۰
1
0
درود بر سید جلیل القدر سید خلیل عزیزی شک ندارم که ملا سعادت الله از مطلبش کور و پشیمون شده. و اصولگرایان باشت و گچساران زیر 10 درصد هستند و این امر برای همه ثابت شده است. دکتر هدایتخواه شخصیتی فرا ملی است. حضرت امام خمینی فرمودنند ملاک وضع و حال فعلی افراد است. احمدی نژاد تا زمانی که مرید ولایت بود محبوب همه ملت و دکتر هدایتخواه بود و موقعی که از رهبری فاصله گرفت نیروهای ارزشی امثال دکتر هدایتخواه نیز از او فاصله گرفتند.
فرشید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۰
0
0
احست برادرگرامی هدف ایشون فقط ایجاد تفرقه بین بویراحمد و بهمئی بوده والا کسی نیست که در مورد جریانی اصوالگرایی اظهار نظر بفرماید...
سید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۰
0
0
درود بر سید گرانقدر که حق مطلب را ادا نمودی
رحیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۰
0
0
جناب دکتر احمدی نژاد را مردم می خواهن اگه انحراف داشته باشی هم همین مردم جوابش را می دهن ضمنا لجن سیاسی برا کسی که خدمت خالصانه داشت ادبیات خوبی نیست واین میشه اهانت به خلیفه
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۳:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
0
0
انشالله در انتخابات اينده پاسخ دندان شكني به توهين هدايتخواه به دكتر احمدي نژاد خواهيم داد
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۳:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
0
0
انشالله در انتخابات اينده پاسخ دندان شكني به توهين هدايتخواه به دكتر احمدي نژاد خواهيم داد
ایران
|
Canada
|
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
0
0
آخ تا قیومت سی خلیل....‌‌‌‌‌...
نام:
ایمیل:
* نظر: