به روز شده در: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۹
کد خبر: ۳۸۵۲۸
|
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲
براساس بررسی هایی که خود ما انجام داده و به شورای تامین هم گفته ایم احتمال دزدیدن این کودک چهارساله وجود دارد.
خبردنا: عموی کودک گمشده چهار ساله یاسوجی که ۱۷ روز پیش در حاشیه رودخانه مهریان این شهر گمشده است گفت که براساس آنچه که خودم فکر می کنم این کودک را آب نبُرده بلکه دست آدمی برده و دزدیده شده است.

به گزارش"خبردنا"، کورش رضوانی‌فر گفت: متاسفانه فرزند چهارساله برادر من  روز ششم اردیبهشت ماه امسال در حاشیه رودخانه روستای مهریان یاسوج مشغول بازی بوده که با وجود تلاش‌های ستودنی تیم‌های جمعیت هلال احمر، آتش نشانی، سپاه پاسداران، غواصان برون استانی و نیروهای مردمی ، متاسفانه در این رودخانه پیدا نشد.

وی با تشریح تلاش های خانوادگی خود بعد از توقف عملیات جستجو در رودخانه مهریان یاسوج، اظهارداشت: براساس بررسی هایی که خود ما انجام داده و به شورای تامین هم گفته ایم احتمال دزدیدن این کودک چهارساله وجود دارد.

وی با بیان اینکه در محدوده ای که بنظر می رسد " محمد مهدی " غرق شده باشد چندین خانواده حضور داشته اند و هیچکدام ندیده اند که آن طفل معصوم را آب با خود بُرده باشد، خاطرنشان کرد: محمدمهدی در آن ساعت دمپایی های بابای خود را پوشیده و اگر این کودک را آب با خود می بُرد حتما یکی از این دمپایی‌ها در آن محل جا می ماند.


نام:
ایمیل:
* نظر: