به روز شده در: ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۶
کد خبر: ۳۹۱۹۱
|
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۰
وی گفت: انتخاب آقای فرخیانی انتخاب اصلح اردوگاه اصولگرایی نبوده و کسانی که این اقدام را کرده اند باید بدانند اقدام مناسب و درستی برای آینده این جریان انجام نداده اند.
خبردنا: عضو شورای مرکزی اصولگرایان بویراحمد و دنا و کاندیدای احتمالی یازدهمین مجلس شورای اسلامی با انتقاد شدید از بی برنامه ریزی های صورت گرفته در انتخاب گزینه نهایی اصولگرایان این حوزه انتخابیه برای کاندیداتوری مجلس آینده،اظهارداشت: آقای کریم فرخیانی که گفته می شود گزینه نهایی اصولگرایان بویراحمد و دنا برای کاندیداتوری مجلس یازدهم است صحت ندارد و بنده بعنوان عضو این شورا از انتخاب ایشان از کسانی که بدون هماهنگی با تمام اعضای شورای جریان اصولگرایی چنین اقدامی را انجام دادند گله مند هستم.

به گزارش"خبردنا" ، ” دکتر کیان دهراب پور ” گفت: حدود شش ماه پیش و براساس نشست های صورت گرفته بین تمام اعضای شورای جریان اصولگرایی در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا، ساز و کارهایی طراحی که با انتخاب آقای فرخیانی تمامی آن ساز و کارها به زیر سوال رفته است.

وی با انتقاد از این انتخاب، خاطرنشان کرد: معرفی آقای فرخیانی بعنوان گزینه نهایی اصولگرایان بویراحمد و دنا مورد تایید ما نبوده و بعقیده ما این اقدام یک اقدام کاملا ناپخته است.

این فعال سیاسی اصولگرایی در استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: تعدادی از فعالان این جریان که کاندیداهای احتمالی هستند به هیچ عنوان در ساز و کار طراحی شده به آنان توجهی نشده و اصلا با آنان در ارتباط با آقای فرخیانی هم مشورتی نشده است.

دهراب پور با ادامه انتقادات خود از انتخاب گزینه نهایی اصولگرایان بویراحمد و دنا برای کاندیداتوری مجلس یازدهم، یادآورشد: با این انتخاب یقین بدانید اختلاف در بین اصولگرایان شدت گرفته و شکست آنان در انتخابات امسال مجلس در این حوزه انتخابیه قطعی است.

وی گفت: انتخاب آقای فرخیانی انتخاب اصلح اردوگاه اصولگرایی نبوده و کسانی که این اقدام را کرده اند باید بدانند اقدام مناسب و درستی برای آینده  این جریان انجام نداده اند.

عضو شورای مرکزی اصولگرایان بویراحمد و دنا افزود: خود بنده نیز بعنوان کاندیدای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه به فعالیت خود ادامه داده چون معتقدم آقای فرخیانی گزینه نهایی اصولگرایان نیست‌.

دهراب پور گفت: قرار بود که ۴۰۰ نفر از اصولگرایان بویراحمد و دنا در یک نشستی گرد هم آمده و کاندیداها، برنامه های خود را ارائه و بعد رای گیری شود و آن فرد گزینه نهایی جریان باشد اما با انتخاب آقای فرخیانی این اتفاق رخ نداد و الان قاطبه حامیان اصولگرایی از این انتخاب بشدت نگران و ناراضی هستند.

وی تاکیدکرد انتخاب آقای فرخیانی عامل انشقاق و اختلاف در اردوگاه اصولگرایان بویراحمد و دنا می شود و این اختلاف ممکن است مانند اختلاف اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ همیشه ادامه داشته باشد.

این فعال سیاسی اصولگرایی در استان کهگیلویه و بویراحمد از بزرگان این جریان خواست از تصمیم شان مبنی بر معرفی آقای فرخیانی بعنوان گزینه نهایی اصولگرایان بویراحمد و دنا خودداری کرده و بفکر تدابیر بهتری در این ارتباط باشند.

انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۶
0
0
اخ
خدا سرانجام هیچکس مث اصلاح طلبان کهگیلویه نشه که تا قیومت داغونن
زیلایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
0
0
....................................

**
سلام و ممنونیم از ارسال کامنت اما واقعا انتشار آن امکانپذیر نیست که پوزش می طلبیم. خواهش داریم آرام و در کمال خونسردی کامنت بنویسید تا بتوانید دغدغه های تان را به گوش مسوولان برسانید...

درود
نام:
ایمیل:
* نظر: