به روز شده در: ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۵
کد خبر: ۳۹۲۸۲
|
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۷
اینجانب این مصیبت عظمی را به خانواده آقای بابایی و فامیلهای وابسته تسلیت و از خداوند متعال برای بازماندگان صبر واجر مسالت می نمایم
خبردنا: بدنبال سانحه دلخراش سقوط یکدستگاه ماشین پژو پارس در محور سادات - چرام و کشته شدن هشت عضو یک خانواده، امام جمعه این شهرستان فردا یکشنبه نوزدهم خردادماه 1397 را عزای عمومی اعلام کرد.

به گزارش "خبردنا"، ” سیدنورالله افشار ” امام جمعه شهرستان چرام طی پیامی حادثه تلخ جان باختن هشت نفر از اعضای خانواده ” محمدرحیم بابایی "در سانحه تاسفبار رانندگی را تسلیت گفت و فردا یکشنبه نوزدهم خردادماه ۱۳۹۸ را در این شهرستان عزای عمومی اعلام کرد.

متن پیام ارسالی بدین شرح است:

بسم الله الرحمان الرحیم

انالله و اناالیه راجعون

گرچه از هر ماتمی خیزد غمی

فرق دارد ماتمی با ماتمی

لاجرم در مرگ مردان بزرگ

گفت باید ای دریغا عالمی

خبر کوتاه اما جانسوز بود. فوت هشت نفر از یک خانواده در حادثهی رانندگی، مردم شهرستان چرام را متاثر کرد.

اینجانب این مصیبت عظمی را به خانواده آقای بابایی و فامیلهای وابسته تسلیت و از خداوند متعال برای بازماندگان صبر واجر مسالت می نمایم و برای مرحومین رحمت واسعهی الهی را از خداوند منان مسالت می نمایم.

اینجانب به‌منظور ابراز همدردی با این عزیزان فردا یکشنبه مورخ ۹۸/۳/۱۹ را به عنوان عزای عمومی در شهرستان چرام اعلام نموده و از عموم مردم به منظور تسلی خاطر بازماندگان و مغفرت الهی برای مرحومین دعوت به عمل می‌آید تا در مراسم تشییع جنازه که روز یکشنبه عصر برگزار می شود شرکت نمایند. مزید توفیقات همگان را از درگاه حضرت باری تعالی مسئلت می‌نمایم.

۹۸/۳/۱۸

سید نوراله افشار

امام جمعه چرام

نام:
ایمیل:
* نظر: