به روز شده در: ۱۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۳
کد خبر: ۳۹۳۲۵
|
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸
خبردنا:پروانه سلحشوری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به سعید نمکی وزیر بهداشت گفت: متاسفانه خبر فوت یکی از رزیدنت‌های ارتوپدی در حین کشیک‌های سخت و طاقت فرسایی که در بیمارستان‌ها اعمال می‌شود جامعه پزشکی و مردم ایران را داغدار کرد.

وی افزود: متاسفانه قدر سرمایه‌های خود را نمی‌دانیم و به همین دلیل از وزیر بهداشت می‌خواهم ورود جدی به این موضوع داشته باشد.

نماینده مردم تهران در مجلس خطاب به رضا اردکانیان وزیر نیرو که اخیرا گفته بود چینی‌ها با یک وعده غذایی در روز سیر هستند ولی ما ایرانی‌ها زیاد می‌خوریم و می‌پوشیم تصریح کرد: جناب وزیر لطفا به مشکلات حوزه کاری خود بپردازید و داغ مردم را تازه نکنید.

سلحشوری خطاب به وزیر کشور گفت: عده‌ای از بانوان برای تماشای بازی ایران و سوریه به ورزشگاه آزادی مراجعه کردند که با ضرب و شتم با آن‌ها برخورد شد که تقاضای رسیدگی فوری به این موضوع را دارم، تاکی باید فریاد بزنیم، به بی حرمتی زنان پایان دهید.

وی خطاب به وزیر اطلاعات و وزیر دادگستری خاطرنشان کرد: مهدی حاجتی عضو شورای شهر شیراز به نظر می‌رسد که تاوان مبارزه با فساد را می‌دهد که ضرورت دارد شبهات وارد شده به وی مورد رسیدگی جدی قرار گیرد و در خصوص بازداشت روزنامه نگاران در این باره نیز از ریاست قوه قضائیه درخواست می‌کنیم در همین ابتدای کار رویه خود را با ورود به این موضوع، خوب بنا بگذارد.
نام:
ایمیل:
* نظر: