به روز شده در: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۵
کد خبر: ۳۹۴۷۴
|
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۷
ما که باوجود این همه خدمت بی منت شبانه روزی خانوادگی که به اندازه یک کارت شارژ هم ذی نفع نبودیم،تشکری نشنیدیم،شما را نمی دانم.
 خبردنا -  سید سعادت حسین پور ده بزرگ ؛  افتتاح پارکی در محله سادات،مثل افتتاح نماسازی خیابان بلادیان تبدیل به متینگ انتخاباتی ،برای جناب اقای تاجگردون گردید.

 نماینده محترم در نطقی انتخاباتی خود را تنها ناجی مردم گچساران و باشت معرفی کرد و رقبای خود را جهت عوض کردن لامپ های سوخته هم ناتوان و مستأصل معرفی کرد.

 اینکه انسان ها کارهای بزرگ دیگران را حقیر جلوه دهند و کارهای کوچک خود را شق القمر جای گله مندی از اقای تاجگردون ندارد.

چرا که اعتراف به کارهای بزرگ رقیبان نیازمند به روح ازاده و مروت است که ما در کلام ایشان ندیدم،بلکه بیشتر ان را در تئوری مارکیاولیسم که هدف وسیله را توجیه می کند ،مشاهده کردیم.

 جناب اقای تاجگردون امروز اگر شهرستان باشت به اندازه دیگر شهرهای استان از ردیف بودجه استانی دریافت می کند،

اگر بخش بوستان به اندازه شهر باشت،به نسبت ده سال پیش و به ارزش ریالی امروز از بودجه استانی دریافت می کند.

به لطف خدمات بی منت مردی است که ،هرانچه داشت درطبق اخلاص گذاشت،تا باشت ۲۰هزارنفری شهرستان گردد و مشاهده می شد،که لیدرهای رقیبان با جمع اوری طومار و ارسال ان به وزرات کشور،سعی در باز کردن مچ نماینده و تقلب در ارائه امار داشتند. که با جواب تحقیر امیز کارکنان وزارت کشور که به انان گفتند: جمع دوپا و چهارپایان باشت هم پنجاه هزار نفر نمی شود مواجه شدند و از انان سوال شد، که شما در عدم شهرستان شدن باشت چه اندازه ذی نفع هستید ؟ و شهرستان نشدن باشت چه کمکی به حال شما می کند؟

شاید انها در دل می گفتند :اگر باشت شهرستان شود،سیدقدرت نماینده مادام العمر می شود و آنها از سفرهای رنگی که از قبل نماینده بدست می آورند،دستشان کوتاه می شود.

اما این فقط یک توهم و خیال باطل بود،که انان را وادار به این بداخلاقی کرد.

 انان که در شهرستان شدن باشت ذی نفع بودند و سرمایه انان یک شبه با جهشی دو تا سه برابری مواجه شد. با وجود وعده حمایت به جناب اقای حسینی،کمتر از انگشتان یک دست بودند. و البته اقای حسینی هم واقف به این امر ، اما او بدنبال خدمتی بی منت و ماندگار بود.

لذا توصیه می کنم که جناب اقای تاجگردون توهم نماکاری و پارکسازی جهت موفقیت دوباره را نخورند که سرابی بیش نیست و این مردم جهت رای دادن آیتم های دیگری مد نظرشان است.

واقعه مهم شهرستان شدن باشت،که اصلا با تناسب جمعیتی اش سنخیتی نداشت، کاری بود کارستان که فقط دونفر قبل از سیدقدرت این مهم را انجام داده بودند.

جناب اقای موسوی لاری وزیر کشور و جناب اقای احمدی نژاد رییس جمهور،برای زادگاه پدری خود، که هردو اختیارات لازم را جهت همه امضاء ها داشتند.

لذا امروز اگر باشت به اندازه دهدشت و لیکک،یاسوج و…. از ردیف بودجه استانی وملی دریافتی دارد، مرهون ان بزرگمرد است که به معنای واقعی خدمت بی منت، به مردمان متشخص و آبرومند سرزمین باشت باوی را برگزید، که ساختن یک پارک درمقابل ان مثل تعویض لامپ های سوخته مصداق مثال نماینده را دارد.

اینکه چطور با همراهی و همکاری جناب رییس جمهور و مهندس نیک زاد قطعه باشت تا گچساران وبعد از ان گچساران به بهبهان در ردیف طرح های ملی تعریف شد و تا ماهور باشت ان ر افتتاح کرد،فعلا تیتر وار اشاره می کنیم و می گذریم.

اینکه قبل از اقای حسینی فقط دو اداره زندان و سازمان تعزیرات مسوولیتش به بچه های گچساران و باشت محول شده بودو قطعا مسوولیت دندان گیری نبود و گرنه ان را هم نمی دادند، و بعد از امدن اقای حسینی با وجود سختی کار که باید یک اصولگرا از دیگر حوزه ها حذف می شد تا یک اصولگرا و یا مستقل از حوزه گچساران بر ان صندلی تکیه میزدند تا عدالت منطقه ای حکم فرما گردد را فاکتور می گیرم و وارد جزییات ان نمی شویم.

 اما قطعا کار اقای تاجگردون به مراتب ساده تر بود،چرا که بعد فرهنگی ان توسط نمایندگان دو حوزه دیگر پذیرفته شده بود و همین طور جناب اقای تاجگردون تنها نماینده اصلاحطلب استان بودند که اتفاقا علاوه بر اصلاح طلبی صاحب نفوذ در دولت و لابی مجلس بودند و به مراتب بیشتر از اقای حسینی قدرت مانور جهت واگذاری مناسب مهم استان به فرهیختگان حوزه گچساران را داشتند.

اینکه به اشخاصی اکثریت این مسند ها واگذار شد که اصولا یا از سیدقدرت حمایت نکرده بودند و یا لیدر رقیبان انتخاباتی ایشان بود،فقط در این کشور پهناور می توانست ،از عهده ازاد مردی همانند سیدقدرت بر آید.

وگرنه در عرف جامعه ما نیست که اقایانی همانند زینل زاده که در انتخابات سال۸۶ میزبان اقای تاجگردون بودند،اینکه اقایان جشن ساز و پاکدل لیدر رقیب دیگرایشان  اینکه اقای شب رنگ و حاج ایاز اقایی از همشهریان ایل سترگ قشقایی و لیدر دیگر رقیب ایشان و دیگر اشخاصی همانند دکتر زراعت کیش که حمایتی نکرده بودند، در شهرستان گچساران و مرکز استان در مناسب مختلف مدیرکلی و معاون مدیرکلی عددشان از ۲۵ فراتر رود و این مهم فقط از عده اقای حسینی بر می امد.

اینکه باوجودی که می توانست برای خانواده خود اشتغال ایجاد کند،اما هرگز در این راه کوچکترین اقدامی نکردند،فقط از عهده ایشان بر می امد.

اینکه دهها پروژه را در شهرستان گچساران مثل زیرگذر و فرودگاه و دانشگاه و بیمارستان یا تکمیل کرد و یا بیش از پنجاه تا نود درصد رشد تحویل نماینده فعلی داد،توهین ها و ناسزاهایش برای او شدو بنر ها وعکس های یادگاری اش برای اقای تاجگردون ،پرداختن به ان برای مجالی دیگر.

اینکه اقای حسینی درطول هفت سال و اندی گذشته،نه خود در امور اجرایی شما کارشکنی کرده و نه اجازه داده انان که برای ایشان احترامی قائل هستند،اقدامی کنند تا شما فراغ بال به امور وکالت خود برسید،فقط از معلم اخلاقی همانند ایشان این مهم ساخته است.

قطعا کمتر کسی همانند اقای تاجگردون می تواند از اخلاق مداری اقای حسینی با توجه به احاطه اش بر جنس سیاست و سیاست مدار بنویسد،اما فکر می کنم داشتن این توقع برای سیاست امروزی بیهوده باشد.

و تعریف دادن من هم احتمالا باتوجه به قرابت توسط خوانندگان پذیرفتنی نباشد.

جناب اقای تاجگردون، قطعا شما هم به تناسب مسوولیت ها و لابی های خود کارهای بزرگ و مهمی انجام داده اید،اما کوچک انگاری کار بزرگ دیگران،صحیح نیست و رسم مرام و معرفت و فتوت و ازاده بودن را می خواهد که امیدوارم ،در متینگ های زودهنگام و انتخاباتی بعدی خود لحاظ کنید.

ما که باوجود این همه خدمت بی منت شبانه روزی خانوادگی که به اندازه یک کارت شارژ هم ذی نفع نبودیم،تشکری نشنیدیم،شما را نمی دانم.

این را گفتم،که تأملی کنیم که فلسفه مارکیاولیسم با فرهنگ جامعه ایرانی و دین و مذهب ما سازگار نیست.

 خداوند به انان که به خلق بدون منت و چشمداشت و برای رضایت خالق خدمت می کنند،سلامتی و پیروزی عطا فرماید.

 مخلص همه انان که دل در گرو انسانیت و ابادانی ایران سرزمین کهن و سربلندی پرچم اسلام عزیز را دارند.
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۸
0
0
استان مزمت و سایت های خبری سیاست زده ما را ببین ، مسئولان این سایت که سیاست زده ترینند
نام:
ایمیل:
* نظر: