به روز شده در: ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۶
کد خبر: ۴۰۲۴۵
|
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۰
" غلام محمد زارعی " نماینده کنونی بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در سفر یکروزه به روستای آجم بخش دیشموک شهرستان کهگیلویه، انتقادات شدید مسوولان و مردم این شهرستان را بهمراه داشته است.
به گزارش خبردنا از یاسوج، بعد از انتشار انتقادات و نگرانیهای مسوولان کهگیلویه، نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی در نیز نسبت به سفر همتای خود در مجلس به حوزه انتخابیه اش واکنش نشان داد.
 
" عدل هاشمی پور" نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی در  پیامی این چنین آورد؛
 
بسم الله الرحمن الرحیم

بی شک خدمتگزاری در کسوت نمایندگی، موهبتی الهی و عام است که مطابق قانون نیز در حیطه ی حدود و اختیارات  یک نماینده مجلس می باشد.

در همین راستا و در ارتباط با سفر دوست و همکار عزیزم جناب آقای حاج زارع به منطقه آجم در بخش دیشموک از توابع شهرستان کهگیلویه نکاتی را متذکر می شوم:

با توجه به اینکه در سفر کاری به همراه هیئت اعزامی کشورمان در کشور کره جنوبی حضور داشتم اما حضور نماینده محترم شهرستان های بویراحمد و دنا در منطقه آجم را از طریق رسانه ها متوجه شدم.
هرچند که جناب حاج زارع رئیس مجمع نمایندگان استان می باشد اما انتظار می رفت و شایسته بود به منظور بهره وری بیشتر از این سفر و امکان خدمت رسانی بیشتر، هماهنگی لازم با فرماندار شهرستان کهگیلویه انجام می گرفت.

نظر به اینکه نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد در جهت توسعهی همه جانبه استان هم پیمان شده و در حقیقت میثاق اخوت بسته اند لذا بر اینجانب فرض است که در همین مسیر گام بردارم و خاضعانه دست هر شخص حقیقی و حقوقی که بتواند خدمتی به مردم حوزه انتخابیهام ارائه نماید را ضمن سپاسگزاری و امتنان، به گرمی، دوستی و برادری می فشارم.

در پایان با توجه به دغدغه و حساسیت مردم و موج نگرانی آنان از بابت شائبه ی الحاق به بخش مارگون اعلام می دارم:
چنین چیزی صحت نداشته و البته هیچکدام از مسئولان حاضر در آن سفر در این رابطه تصمیم گیر نبوده و مسئولیتی نداشته اند.

همچنین از مسئولان نظارتی و مربوطه ی استان خواهانم:

نظر به شائبه ی حضور برخی مدیران منطقهای در این سفر، موضوع را بررسی و نتیجه را به  اینجانب گزارش فرمایند.

سایه خدمتگزاران صدیق به نظام مقدس جمهوری اسلامی مستدام باد.
ان شاءالله.
98/4/22
                       عدل هاشمی پور 

نماینده مردم شریف شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
0
0
ها بله ها، کرو جمع ج
بهمئی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
0
0
بسمه تعالی
ضمن احترام به نظرات نایب رئیس محترم شورای اسلامی شهر لیکک به هیچ وجه من الوجوح ایل بزرگ بهمئی از ایل بزرگ بویراحمد و فرزندان کهگیلویه از فرزندان بویراحمد جداشدنی نیستند اشکال بر استان کهگیلویه و بویراحمد نیست اشکال بر رژیم منفور و منحوس پهلوی و مزدوران پهلوی است و بی تدبیری های مسئولین بهمئی بعد از انقلاب اسلامی بودندکه ایل بزرگ بهمئی را تجزیه و پخش کردند و هر قسمت را به یک شهرستان دادند از جمله علاء و صیدون و ابوالفارس و بخش تشان و بیدبلند و کرنج و سرجولکی و ... را از بهمئی جدا کردند بنابراین ما به جای جدایی باید همچون گذشتگان مان که افتخار آفریدند خواهان الحاق مناطق و بخش های جدا شده از بهمئی باشیم ما که مشکلات استان نفت خیز خوزستان را از نزدیک می دانیم آبادان دومین شهر مهم خوزستان بعد از اهواز آب خوردن ندارد اهواز مشکل فاضلاب دارد و مسجدسلیمان شهر اولین ها آنهمه مشکل دارد و بقیه شهرهای خوزستان هم همینطور بنابراین جناب نایب رئیس فکری بلند داشته باش و به فکر الحاق بیدبلند و سدمارون و نفت کرنج به بهمئی باش و خود و بهمئی را کوچک نشمار که اگر چنین شد مشکل بهمئی حل خواهد شد که مردم بهمئی خواستار الحاق مناطق جدا شده هستند تا همیشه بزرگ و قدرتمند بمانند بنابراین به عنوان نماینده مردم این ور سکه را پیگری کن یعنی الحاق مناطق جدا شده از بهمئی را نه جدایی از استان دلاورپرور کهگیلویه و بویراحمد را .
حبیب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
0
0
بابا کی اومدی .یواشتر حرکت کن . سفر خوش گذشت .اوضاع خرابتر از اینه ...... اخ سی گپ بی پشتوانه
امید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
0
0
مگر کهگیلویه بدبخت نماینده هم دارد؟ بگذارید لا اقل نمایندگان دیگر استان به داد کهگیلویه برسند . بعد از انتخابات و پس از تایید مجلس شورای اسلامی یک نماینده مجلس نماینده همه ملت ایران است نه نماینده یک منطقه خاص. و آقای حاج زارعی ریئس مجمع نمایندگاه استان است .
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
0
0
پس اونهمه آماده باش چی شد چهار سال هم تمام شد و هیچ خبری نبود و هیچ اقدامی از طرف نماینده کهگیلویه بزرگ صورت نگرفت .
نام:
ایمیل:
* نظر: