به روز شده در: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۳
کد خبر: ۴۰۲۶۶
|
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴
استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکیدکرد که اولویت سرمایه گذاری در این استان با سرمایه گذاران بومی بوده و البته باید از سرمایه گذاری غیربومی هم باید استقبال کرد.
به گزارش خبردنا از یاسوج، " حسین کلانتری " در دیدار گروه اقتصادی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: اولویت سرمایه گذاری با بخش خصوصی بومی و دلسوز استان بوده و در بخشهای خاص از متقاضی از ظرفیت سرمایه گذار غیربومی استقبال می شود.

وی افزود: ظرفیت ها و قابلیتهای استان بسترساز ورود بخش خصوصی و صاحب سرمایه به استان می باشد و همه بانک ها و دستگاه های اقتصادی باید همه امکانات لازم را بکار گیرند و پنجره واحد فعال و تسهیل کننده را به روی سرمایه گذاران باز نمایند.

با سرمایه گذار و کارآفرین به مهربانی، احترام و به گرمی برخورد شود

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید به اینکه، تیم اقتصادی در استان باید قدرت و توان بالایی در جذب سرمایه گذار داشته باشد، اظهارداشت: باید با عناصر سرمایهگذار و کارآفرین با مهربانی، احترام و به گرمی برخورد شود.

کلانتری، انسجام و هماهنگی بیشتر بانک ها را مهم دانست و خاطرنشان کرد: دنبال تامین بیشتر منابع بانکی، بازگشت معوقات، عدم برگشت منابع و هزینه درست اعتبارات باشید.

وی بر موضوع جذب اسناد خزانه با تلاش و دغدغه مندی بیشتر تاکید کرد و افزود: این مسئله به استان به لحاظ مالی و اقتصادی کمک خوبی خواهد کرد و لذا باید در سال جاری تلاش بی وقفه در این خصوص صورت گیرد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: جذب اسناد خزانه اولویت ضروری در روزهای پیش رو باشد.

کلانتری به مسئله معوقات بانکی تاکید کرد و ابراز داشت: باید با فرهنگ سازی لازم با راهکاری درست و با جدیت، موضوع مورد توجه قرار گیرد.

در این جلسه، " علی آرام" مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کهگیلویه و بویراحمد آخرین وضیت منابع و مصارف بانکی، درآمد استان، معوقات بانکی، جذب و تخصیص اعتبارات تملک و جاری، اسناد خزانه، وضعیت سرمایه گذاری و صادرات استان را بیان کرد.


نام:
ایمیل:
* نظر: