به روز شده در: ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۶
کد خبر: ۴۰۶۶۷
|
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۸
جلیل خبرداد:
مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد از سوختگی دختر جوان در دیشموک شهرستان کهگیلویه این استان خبرداد.
" محسن جلیل " در گفت و گو با خبردنا از یاسوج گفت: صبح امروز یک دختر جوان در دیشموک اقدام به خودسوزی نموده که بعلت شدت سوختگی، درمانگاه این شهر تقاضای اورژانس هوایی بمنظور انتقال فوری به مراکز درمانی مرکز استان را داشت.

وی با اظهار تاسف از وقوع این حادثه تاسفبار، اظهارداشت: ساعت هشت و هفت دقیقه صبح امروز یک فروند بالگرد اورژانس از گچساران برای انتقال بیمار اعزام و کار اعزام وی صورت گرفته است.

مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد افزود:‌براساس برخی اطلاعات دریافتی،متاسفانه درصد سوختگی این دختر جوان 80 درصد بوده و اکنون در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج درحال مداوا است.

بخشدار دیشموک هم در این ارتباط، خودسوزی این دختر 17 ساله را رد کرد و اظهارداشت: من اکنون در ماموریت اداری بوده و اطلاعات دقیقی از این گزارش ندارم.

" صفا حبیبی " به خبردنا گفت: اینکه این دختر خوسوزی کرده یا خیر نمی توانم آن را تائید و یا رد نمایم و باید به دیشموک برگشته و اطلاعات آن را بررسی دقیق کنم.

به گزارش خبردنا از یاسوج، شهر دیشموک از توابع شهرستان کهگیلویه ودر فاصله ۸۵ کیلومتری از دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه واقع شده است. 

این شهر باوجود داشتن بسترهای فراوان توسعه ای،متاسفانه از محرومترین نقاط کشور بحساب می رود.

در چندماهه اخیر تعدادی از دختران جوان شهر دیشموک متاسفانه دست به خودکشی می زنند.
نام:
ایمیل:
* نظر: