به روز شده در: ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۶
کد خبر: ۴۰۷۰۷
|
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۹
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بدون اشاره به نام فرد یا افرادی، تاکیدکرد: باید قاعده بازیها را پذیرفت و تغییر نیز قانون روزگار است.
به گزارش خبردنا از یاسوج، " احد جمالی " در نشستی با اعضای تشکلهای مردم نهاد در سالن شماره یک استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: آنانی که در برابر تغییر مقاومت میکنند تاوان سختی خواهند داد.

وی با بیان اینکه راجع به دولت نباید جزیرهای فکر کرد، یادآورشد: دولت، دولتِ جمهوری اسلامی ایران بوده و تا حُکم از رهبری معظم انقلاب نگیرد دولت نخواهد بود پس دولت متعلق به نظام جمهوری اسلامی ما است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: نارسایی های فراوانی در جامعه وجود دارد اما هوشیاری مردم ما در برابر این نارسایی ها ستودنی و تحسین برانگیز است.

جمالی با تاکید براینکه تشکل های مردم نهاد نباید سیاسی بوده و مردمی باشند، خاطرنشان کرد: جنس این تشکل ها باید از جنس انقلاب اسلامی باشد.

وی گفت: هرجای بوی تبعیض و بی عدالتی شنیده شود بطورحتم ناراحتی پیش می آید و طوری باید رفتارها و عملکردها صورت گیرد که شاهد تبعیض ها و بی عدالتی ها نباشیم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، تشکل های مردم نهاد را سوپاپ جامعه عنوان و یادآورشد: تشکل های مردم نهاد فرزندان بزرگ خانواده اند و باید همیشه مطالبه گر باشند.

جمالی افزود: شرایط کنونی جامعه ما مانند شرایط جامعه 40 و 50 ساله گذشته نیست و مطالبه گران از مسوولان نسبت به آن دوران قابل مقایسه نیست و مردم امروز مطالبه گر واقعی از مسوولان هستند.

وی تاکیدکرد که فضای مجازی اگرچه در برخی اوقات تهدیدهایی را بدنبال دارد اما می توان بخوبی از این فضا بهره برداری اصولی و منطقی کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: