به روز شده در: ۱۸ تير ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰
کد خبر: ۴۰۷۲۴
|
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰
ساعاتی پیش پیامی در فضای مجازی و اغلب رسانه های استان کهگیلویه و بویراحمد با عنوان پیام رهبری انقلاب اسلامی بمناسبت درگذشت " آیت الله آمیراحمد تقوی منتشر شده است.
به گزارش خبردنا، با کمی بررسی ساده بخوبی می توان گفت این رسانه ها دچار یک خطای فاحش شده و پیام رهبری انقلاب را بمناسبت درگذشت " آیت الله سید کرامت ملک حسینی " نماینده فقید ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد بجای " آیت الله آمیراحمد تقوی " منتشر کرده اند.

در اینکه همه هم استانی های ما از مرگ " میر بلاد کهگیلویه بزرگ " نگران هستند اما می طلبد در انتشار چنین اخباری رسالت اصولی رسانه ای خود مبنی بر صحت و دقت را حتما رعایت کرده تا شاهد انتشار اخبار کذب این‌چنینی نباشیم.

متن پیام رهبری انقلاب بمناسبت درگذشت آیت الله ملک حسینی در روز بیست یکم آبان ماه ۱۳۹۱ بدین شرح است که عین هم پیام اکنون توسط اغلب رسانه های استان کهگیلویه و بویراحمد برای درگذشت آیت الله آمیراحمد تقوی هم منتشر شده است اما تاریخ ان به روز ۲۴ مردادماه ۱۳۹۸ تغییر پیدا کرده است.

رهبر معظم انقلاب در پیامی درگذشت نماینده ولی فقیه و نماینده مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفتند. 

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر رهبر انقلاب، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز شنبه با صدور پیامی درگذشت عالم مجاهد آیت الله آقای حاج سید کرامت الله ملک حسینی، نماینده ولی فقیه و نماینده مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفتند.

متن پیام به این شرح است:

 بسم الله الرحمن الرحیم 

 رحلت عالم مجاهد آیت الله آقای حاج سید کرامت الله ملک حسینی رحمت الله علیه را به عموم مردم عزیز استانهای فارس و کهگیلویه و بویراحمد و بالخصوص به علماء اعلام و ارادتمندان ایشان و بالاخص به بازماندگان و خاندان مکرم و معزّز ملک حسینی تسلیت میگویم. 

 در طول دهها سال آشنایی و ارتباط با این عالم بزرگوار، همواره مجاهدت در راه حق و اهتمام بر خدمت به مردم و تلاش برای تعلیم و تربیت متعلمان و جویندگان، همراه با صدق و صفای کم نظیر را از خصوصیات بارز این روحانی بزرگوار شناخته‌ام و این‌گونه خصال نیکو و برجسته، در میزان الهی از برترین حسنات است. 

 رحمت و رضوان الهی بر روح پر فتوح آن عالم ربانی باد
نام:
ایمیل:
* نظر: