به روز شده در: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۲
کد خبر: ۴۱۰۰۰
|
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۰
خبردنا: دستیار وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: گردهمایی ابناء امامزاده واجب التعظیم و احترام (از نوادگان امام جواد(ع)) برکات فراوانی در پی خواهد داشت و این سخن ناصحیح به نقل از امامزاده علی که «نه کم بیت نه جم بیت»قطعا موضوعیت ندارد.

به گزارش"خبردنا" ، سیدفرازدنجات نیا در همایش سادات امامزاده علی(ع) افزود:بیش از هر زمانی برای توسعه این منطقه خصوصا امامزاده نیاز به همدلی، اتحاد و انسجام داریم و کف این حرکت جمعی می تواند گامی محکم در توسعه و بازسازی امامزاده باشد.

مسئول کانون فرهنگی و مردمی جوادالائمه ادامه داد: امسال همچون سالهای گذشته سوگواره سالانه جوادالائمه علیه السلام با شکوه برگزار کردید، و باحضور آمیر احمد تقوی و معاون آستان قدس رضوی شاهد رونق بیشتری بودیم.

نجات نیا تاکید کرد:حضور مونسان رئیس میراث فرهنگی و گردشگری کشور در استان علارغم اینکه با شورای اداری استان جلسه ای نداشتند به هیات امناء امامزاده وقت دادند و دستور همکاری جهت مبلمان و مرمت سازی را صادر کردند.

این فعال سیاسی استان گفت:مهمترین ارکان و اجزاء توسعه، توسعه نیروی انسانی است، سید علی محمد بزرگواری وسید موسی خادمی در کنار خدمت به اقصی نقاط کهگیلویه در خدمت به امامزاده و توسعه بازگشایی کریدور باغچه-سادات منشاء اثر بودند، و ما قدر داشته های خودمان را ندانستیم و اکنون استاندار لرستان تشویق می شود، و به قول حافظ آنچه خود داشتیم زبیگانه تمنا کردیم و می کنیم!

دستیار وزیرارتباطات گفت: نمایندگان محترم در جریان هستید، در هیچ زمانی مثل این دوره، سرمایه های انسانی منطقه در سطوح مختلف مدیریتی استان تضعیف نشدند!

نجات نیا با اشاره به بخشی از عملکرد خود درسطح ملی تصریح کرد: در دوره حضور در وزارت ارتباطات فقط برای امسال تنها یکی از چهار اپراتور ارتباطی از ۱۲بی تی اس به ۴۰ عدد جهت ارتقاء پوشش ارتباطی و اینترنت استان تامین اعتبار شده و در دست اقدام است، و از سال گذشته تاکنون اینترنت و پوشش ارتباطی ایرانسل در روستای سادات راه اندازی شد‌./
نام:
ایمیل:
* نظر: