به روز شده در: ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۰
کد خبر: ۴۱۰۲۹
|
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰
خبردنا: روز گذشته جلسه شورای هماهنگی اقتصادی با حضور سران قوا به میزبانی نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

خبرنگار فارس کسب اطلاع کرده که در جلسه دیروز شورای هماهنگی اقتصادی برخی افراد از جمله رئیس جمهور نسبت به روند دادگاه‌های مفاسد اقتصادی به آیت الله رئیسی انتقاد کردند که با واکنش رئیس قوه قضائیه و اژه‌ای معاون اول مواجه شدند.

رئیس جمهور معتقد است که با مفاسد اقتصادی برخورد جناحی شده است. در این جلسه آیت الله رییسی ضمن توضیحاتی در رد این ادعا از دولتمردان و آقای روحانی خواسته است که هر پرونده‌ای که دولت مدعی است با آن برخورد جناحی شده، اعلام نماید تا مورد رسیدگی قرار گرفته و در انتها نتیجه نیز به اطلاع مردم برسد.

برخی تحلیل گران معتقدند نزدیک شدن به زمان اعلام پرونده برخی چهره‌ها نظیر حسین فریدون در روز‌های آتی از دلایل مقاومت دولت در برابر اقدامات اخیر قوه قضائیه در برخورد با فساد است.

در همین رابطه یک منبع خبری مطلع به خبرنگار ما گفت: عده‌ای از مسئولین علیرغم ادعای مبارزه با فساد و شفافیت تلاش می‌کنند دادگاه‌های مفاسد را که از شفاف‌ترین دادگاه‌ها است و کاملا علنی برگزار می‌شود و باعث امید و بازگشت اموال غارت شده به بیت المال شده را متوقف نمایند.

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
برافتو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۸
0
0
رییسی اگر صداقت دارد به موضوع شهرداری وعملکرد قالیباف رسیدگی کند نکند که سعید طوسی ومحمدباقر قالیباف کمربسته نظامند وحق کاپیتالسیون دارند
نام:
ایمیل:
* نظر: