به روز شده در: ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۱
کد خبر: ۴۱۱۱۶
|
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۳
جمالی گفت: برخوردها با تکبر نباشد اما در اجرای ماموریت های محوله و کار مردم هیچگونه اغماضی پذیرفتنی نیست.
خبردنا: با حضور معاون سیاسی استاندار آیین تکریم و معارفه سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

به گزارش"خبردنا" ،  آیین تکریم و معارفه سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار و جمعی از مدیران کل ستادی در محل استانداری برگزار شد.

احد جمالی معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این نشست ضمن عرض تسلیت ایام محرم الحرام، اظهار داشت: باید همواره مراقب رفتار و کردار خود باشیم و در انتخاب دوست و همراه بسیار دقت کنیم.

وی با تاکید بر اینکه اصالت افراد در اخلاق و رفتار آنها نمود پیدا می کند، عنوان کرد: براساس روایات در روز محشر مدیران همراه با غل و زنجیر وارد جهنم می شوند و این مسئله نشان دهنده سختی کار است که باید در اجرای مسئولیت همراه با تعهد کاری و رعایت اصول از گیرافتادن در دام این زنجیرها خود را رهاکنیم.

جمالی پذیرفتن مسئولیت را یک نعمت برشمرد و افزود: باید از این فرصت پیش آمده برای خدمت به مردم استفاده کنیم.

وی با اشاره به شرایط خاص اقتصادی حاکم بر کشور، ابراز کرد: موقعیت این استان ویژه است و باید همه در کنار هم و با تعامل بیشتر برای پیشرفت استان تلاش کنیم.

جمالی با اشاره به شرایط حاکم بر کشورهای در حال توسعه، گفت: در این کشورها فارغ از هر نوع نگاه و گرایش سیاسی افراد را براساس تعهد و تخصص کاری به کار می گیرند و ما نیز اگر این روند را در پیش بگیریم می توانیم موفق تر عمل کنیم.

وی با تاکید بر کارکردهای های مثبت وجود تنوع اقوام مختلف در ایران و فرهنگ عشیره ای در این استان، تصریح کرد: ما باید از این ظرفیت به عنوان یک فرصت برای رشد استان استفاده کنیم و از پررنگ کردن تعصبات قومی پرهیز کرد.

جمالی خطاب به کارکنان حوزه اقتصادی استاندار بیان کرد: امید است همچون گذشته برای اجرایی شدن هرچه بهتر برنامه های اقتصادی حوزه استاندار با معاون جدید نهایت تعامل و همکاری را داشته باشید.

وی افرود: انتظار می رود معاونت جدید نیز با توجه به هژمونی حاکم بر نظام اقتصادی جهان برای پیشبرد اهداف این معاونت در عین حفظ رابطه دوستانه و تعاملی با همکاران همواره به عنوان یک اعمال حاکمیتی بر کارکرد سایر دستگاه های مربوطه نظارت داشته باشد.

جمالی بر حکومت مبتنی بر تدبیر و اقتدار تاکید کرد و گفت: برخوردها با تکبر نباشد اما در اجرای ماموریت های محوله و کار مردم هیچگونه اغماضی پذیرفتنی نیست.

معاون سیاسی در بخش دیگری از سخنانش، بیان کرد: باتوجه به اینکه در آینده رویداد مهم انتخابات را پیش رو داریم می طلبد نهایت دقت را داشته باشید که هیچ کارمند دولتی حق ندارد از امکانات دولت له یا علیه نامزدهای انتخاباتی استفاده کند.

وی بیان کرد: باتوجه به ماموریت کاری پیش آمده برای استاندار برگزاری این نشست به حوزه معاون سیاسی محول شد.

سید حشمت الله صمیمی دوست سرپرست جدید معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست ضمن تقدیر از حسن نظر استاندار برای انتخاب وی برای پذیرش این مسئولیت، اظهار داشت: از زحمات گوهرگانی برای تمام تلاش ها برای پیشبرد اهداف حوزه اقتصادی در مدتی که در این سمت بودند، قدردانی می کنم.

وی عنوان کرد: آشنایی کاملی با مجموعه استانداری دارم و از سال های گذشته برای موضوعات مختلف اقتصادی استان در نشست های متعددی حضور یافته و در جهت توسعه وضعیت اقتصادی استان از هیچ تلاشی دریغ نکردم.

صمیمی شعار خود را «کار،کار و کار» عنوان کرد و افزود: همیشه سعی کردم بدون ذره ای حاشیه و با شفافیت و خدمت صادقانه به مردم به کار خود بپردازم.

وی تاکید کرد: ابتد ا سعی کردیم با انجام کار  تیمی مشکلات مردم را حل کنیم و هر جایی که دیگر در توان ما نبود یا مشکل قانونی داشت در کمال صداقت با مردم صحبت کرده و راهکار قانونی ارائه دادیم.

صمیمی دوست با تاکید بر اینکه تعامل خوبی با دستگاه های اقتصادی، نظام بانکی و سایر دستگاه های اجرایی استان داریم، اظهار داشت: یکی از مهم ترین برنامه های ما علاوه بر تدوین برنامه هدفمند دوسالانه اقتصادی استان فعال کردن کارگروه های اقتصادی است.

وی با اشاره به اینکه در گذشته حجم متقاضیان بسیار بالا بود، بیان کرد: اکنون و با تلاش تیم اقتصادی استان بسیاری از این موارد تعیین تکلیف شده تا جایی که  کهگیلویه و بویراحمد به لحاظ پرداخت تسهیلات اشتغالزایی روستایی و عشایری رتبه پنجم را درکشور به خود اختصاص داده است.

صمیمی دوست افزود: از سال گذشته تاکنون ۲۲۰ میلیارد تومان تسهیلات در استان جذب شد و شاهد کاهش یک درصدی نرخ بیکاری در استان بودیم.

سرپرست جدید معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه به انجام کار تیمی معتقد هستم، اظهار داشت: یکی از ارکان کاری ما مشورت پذیری است و سعی می کنیم با مشورت پذیری از فعالان اقتصادی و اقتصاددانان برای پیشرفت حوزه اقتصادی تمام تلاش خود را به کار گیریم.

وی گفت: امید است بتوانیم در این جنگ اقتصادی سرباز خوبی باشیم.

در این آیین از تلاش های جعفرگوهرگانی تقدیر و «سید حشمت الله صمیمی دوست» به عنوان "سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد" منصوب شد
نام:
ایمیل:
* نظر: