به روز شده در: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۲
کد خبر: ۴۱۱۹۲
|
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵

خبردنا: شیطان ۱۵ ساله با کشاندن پسرعمه کوچک اش به زمین متروکه او را تسلیم نیت شوم خود کرد و به قتل رساند.


این قاتل شوم پس از چند روز سکوت وقتی پیش روی پلیس قرار گرفت، اعترافات تکان د هنده‌ای کرد.

گم شدن پسرک


روز پنج شنبه ۴ مهر امسال مردی آشفته با حضور در کلانتری ۱۱۵ رازی از ناپدید شدن پسر ۹ ساله اش خبر داد.

این مرد ادعا کرد، مجتبی ساعت ۳ بعد از ظهر از خانه مان در خیابان هلال احمر حوالی گمرک برای رفتن به پارک رازی از خانه خارج شد، اما دیگر بازنگشت.

پدر نگران به ماموران گفت: به هرجایی که احتمال می‌دادم پسرم رفته باشد، سرزدم، اما هیچ ردی از مجتبی نبود و جالب این که هیچ کس پسرم را داخل پارک هم ندیده بود.

پسر ۱۵ ساله به قتل پسر عمه ۹ ساله اش اعتراف کرد! +عکس


تجسس‌های پلیسی
با توجه به ناپدید شدن مرموز این پسر بچه ۹ ساله، تیمی از ماموران اداره ۱۱ پلیس آگاهی تهران برای ردیابی این کودک وارد عمل شدند و در گام نخست از بهزیستی و اورژانس استعلام گرفتند، اما هیچ کودکی با مشخصات مجتبی مشاهده نشده بود.
تحقیقات میدانی در پارک رازی صورت گرفت و این در حالی بود که هیچ یک از مغازه داران و افراد داخل پارک مجتبی را ندیده بودند و سناریوی مرموزی پیش روی کارآگاهان قرار داشت.
یک سرنخ
در حالی که خانواده مجتبی اظهار کردند به هیچ کس مظنون نیستند، ماموران دوربین‌های مداربسته مسیر رفتن پسر کوچولو تا پارک را بازبینی کردند و با صحنه عجیبی روبه رو شدند.
دوربین‌ها نشان داد مجتبی و یک پسر نوجوان از خانه خارج شده و به سمت نامعلومی حرکت کرده اند.
پلیس بر این باور شد که گم شدن مجتبی زیر سر همین نوجوان است و او می‌تواند کلید حل این معما باشد.
اعتراف وحشتناک
در این مرحله تصویر پسرنوجوان پیش روی خانواده مجتبی قرار گرفت. پدر این کودک وقتی تصویر پسر نوجوان را دید اعلام کرد که این پسردایی مجتبی است.
همین سرنخ کافی بود تا ماموران برای ردیابی سرنوشت مجتبی ۹ ساله به سراغ حمید ۱۵ ساله بروند و جالب این که پسر نوجوان وقتی در برابر ماموران قرار گرفت خود را از ماجرای همراه بودن با مجتبی بی اطلاع نشان داد.
حمید اصرار داشت که در ماجرای ناپدید شدن مجتبی نقشی نداشته، اما تناقض‌گویی‌هایش و تصویر دوربین مداربسته کافی بود تا سکوت را بشکند و پرده از جنایتی تلخ بردارد.
پسر نوجوان به ماموران گفت: روز پنج شنبه چهارم مهر بود که با نقشه قبلی به خانه دایی ام رفتم و منتظر ماندم تا مجتبی به خانه بیاید. پس از دو ساعت پسردایی‌ام وارد خانه شد و پس از کمی بازی در خانه از او خواستم برای تفریح و بازی به خانه ما در نزدیکی اتوبان آزادگان برویم.
وی افزود: مجتبی نمی‌دانست چه نقشه‌ای در ذهن دارم به همین دلیل پیشنهادم را پذیرفت و با هم به سمت خانه مان حرکت کردیم. در مسیر به یک زمین متروکه دیوار کشی شده در نزدیکی کوره‌های آجرپزی رسیدیم و در آن جا نقشه شومی را که از قبل طراحی کرده بودم، به اجرا گذاشتم.
وی افزود: مجتبی التماس می‌کرد که کاری به او نداشته باشم، اما دیگر اسیر وسوسه شیطانی شده بودم و مجتبی را هدف آزار و اذیت قرار دادم و، چون نمی‌خواستم کسی از این ماجرا اطلاع پیدا کند با توجه به سر و صدایی که می‌کرد دست به قتل زدم. پسر نوجوان ادامه داد: پس از این که مجتبی را خفه کردم برای این که این داستان پنهان بماند، جسدش را زیر مقداری سنگ و کلوخ گذاشتم و به سرعت خودم را به خانه رساندم.
در این چند روز که ماجرای گم شدن مجتبی در فامیل پیچیده بود، سکوت کردم و، چون کسی ما را ندیده بود، فکر نمی‌کردم دستگیر شوم تا این که پلیس به سراغم آمد و به ناچار لب به سخن باز کردم.
پیدا شدن جسد
بدین ترتیب ماموران با توجه به اطلاعات به دست آمده از قاتل پسرکوچولو به محل جنایت رفتند و موفق به پیدا کردن جسد مجتبی ۹ ساله شدند. بازپرس ویژه قتل در این مرحله دستور داد، جسد برای بررسی‌های بیشتر و مشخص شدن علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شود.
بنا بر این گزارش، حمید ۱۵ ساله به دستور بازپرس پرونده برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.

نام:
ایمیل:
* نظر: