به روز شده در: ۱۸ تير ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰
کد خبر: ۴۱۳۲۱
|
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۴
موسوی گفت: برخی از دوستان معتقدند برای حرکت یک گام به جلو اقای وکیلی را باید به یاسوج بیاوریم، بنده شخصا با ایشان صحبت کردم.
خبردنا: اصلاح طلبان بویراحمد گذر از زارعی و وکیلی را رسما اعلام نمودند تا قرعه به نام فروزان و ایزدپناه بیفتد.

به گزارش"خبردنا"، سید باقر موسوی جهان آباد در جمع حامیان سیاسی خود از تعیین گزینه نهایی اصلاح طلبان توسط رای جمعی خبر داد و گفت: به تنهایی فردی را معین و به مردم تحمیل نخواهد کرد.

موسوی در بخش دیگری از سخنان خود به حمایت اصلاح طلبان در دوره های گذشته از غلام محمد زارعی پرداخت و گفت: در خصوص آقای زارعی که نماینده کنونی هستند و مورد احترام، مورد حمایت بعضی از اصلاح طلبان در طول ۴ دوره برای برخی ها ۳ دوره و یا دو دوره اخیر بوده است، به اندازه توان خدمت کرده و نباید شخصیتش لکه دار شود، کارهایی کرده و حق بود این حداقل ها برای اصلاح طلبان انجام شود این کمترین کاری بود که میتوانست برای آنها انجام دهد، به هر حال پیروزی وی مرهون تلاش ها و همراهی همین افراد بوده است.

این فعالی اصلاح طلب با بیان اینکه غلام محمد زارعی فعلا با ما مشورتی نکرده است گفت: قرائن و شواهد حاکی از حضور و در صحنه بودن ایشان دارد.

فروزان ، غریب پور و ایزدپناه گزینه بودند

سید باقر موسوی در ادامه گفت: در دور گذشته تصمیم گرفتیم سه نفر از دوستان در سایر شهرها ثبت نام کنند که اگر من رد صلاحیت شدم یکی از انها را برای بویراحمد و دنا نامزد کنیم، غریب پور، فروزان و ایزدپناه آن سه نفر بودند که البته ظاهراً هیچکدام از این افراد در انتخابات گذشته ثبت نام نکردند.

وکیلی در تهران بماند بهتر است

موسوی جهان آباد در ادامه به موضوع حضور محمد علی وکیلی در انتخابات بویراحمد و دنا گریزی زد و گفت: با آقای وکیلی هم جهت و رفیق بودم و هستم، شاید انتقاداتی باشد اما ما هم جهت و هم فکر هستیم.

وی اظهار داشت:دور گذشته با پیشنهاد بنده و تلاش ماها ایشان برای تهران معرفی شد و خوشبختانه موفق هم شد، برای این دوره هیچ تعارض و مخالفتی با همدیگر نداریم و در خصوص مسائل استان هم هیچ اختلاف نظری نداریم

موسوی گفت: برخی از دوستان معتقدند برای حرکت یک گام به جلو اقای وکیلی را باید به یاسوج بیاوریم، بنده شخصا با ایشان صحبت کردم.

این فعال سیاسی گفت: آقای بهرامی اگرچه مدتی از فضا دور بود اما ظاهراً شروع به کار کرده، صحبتی که ما با ایشان داشتیم و دیدگاههایشان را شنیدیم.

موسوی با بیان اینکه شریعتی، درخشنده و روشنفکر هم که حضور دارند تصریح کرد: جریان اصلی رقیب، دوستان اصولگرای ما ظاهراً نشست هایی داشتند و آقای فرخیانی را معرفی کردند، بحث هایی شد و الان زمزمه حضور خود آقای هدایت خواه هم وجود دارد و البته هنوز زمان هست تا نهایی شدن موضع پایانی این جریان.

وی افزود: نظر من اینست، بعد از سالها که مردم کهگیلویه و بویراحمد یک کرسی در تهران به دست آوردند و حتی افرادی که شاید وکیلی را قبول هم نداشته باشند اما به وجود و حضور او افتخار می کنند و میگویند ما ادم های توسعه یافته ای هستیم ، پایمان به پایتخت باز شده هیچ، مجلس تهران و در هیئت رئیسه نماینده داریم. حتی برای افراد محدودی هم کار شود در نهایت برای مردم این استان خوب است و بنابراین حضورش در تهران برای مردم استان بهتر است. وی در ادامه گفت: دکتر وکیلی مشکلی با این قضیه نداشت و گفت اگر جایی به مشکل برخوردید برای مردم  حاضرم تهران را رها کنم.

فروزان و ایزدپناه فرقی ندارند ، با هم توافق کنید

سید باقر موسوی در ادامه به موضوع اصلی معرفی گزینه های اصلاح طلبان برای انتخابات بویراحمد و دنا پرداخت و به صورت تلویحی گذر از زارع و وکیلی را اعلام نمود و  گزینه بودن فروزان و ایزدپناه را رسانه ای کرد. وی با بیان اینکه بین فروزان و ایزدپناه فرقی نمیگذارم گفت: خودتان توافق کنید و یک نفرتان شرکت کنید تا انتخاب برای مردم آسان شود.

موسوی در پایان با بیان اینکه بنده هیچ فردی را شخصا حمایت و معرفی نمی کنم، انتخاب گزینه نهایی با ساز و کار مشخص در شورای اصلاح طلبان انجام میشود گفت: این دو فرد در شاخص اصلاح طلبی هستند و باید شاخص های کارآمدی، رای آوری و توانمندی و موارد اینچنینی بحث شود تا فرد اصلی معین شود.
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۴
0
0
شهره گل هووف
کمال
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۵
0
0
می خواید فیلم صحبت های فروزان در معارفه آقای پناه را منتشر کنیم تا مردم بدانند شما اصلا دنبال شاخص های اصلاح طلبی نیستید
یار قدیمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۵
0
0
این آدم همیشه دلش پیش زارعه
دلواپسشه
میگه خدمات خوبی هم داشته؛ لابد خدمات زارع به خودش رو میگه
بیکار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
0
0
زارعی فقط قرض های اون بنده خدا (......) رو داده اینهمه سخت نگیرید. مگه این کارا حرام است؟ تازه اون هم براش جبران کرد. اگه باز هم بده باز هم تلافی میکنه. حلا ببین و تماشاکن.
نام:
ایمیل:
* نظر: