به روز شده در: ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۰
کد خبر: ۴۱۴۷۷
|
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۰
دقایقی پیش در یکی از مدارس یاسوج:
«زنگ استکبارستیزی» با حضور احد جمالی معاون سیاسی امنیتی استاندار، زارع پور مدیرکل آموزش و پرورش استان، حسن زاده رئیس آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد و جمعی از معاونین وی در مدرسه نمونه دولتی یادگار امام یاسوج به صدا درآمد.
به گزارش خبردنا به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد، " احد جمالی " معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این برنامه نمادین به سخنرانی پرداخته و با نگاهی تاریخی به مبارزات پیش از انقلاب اسلامی، اشغال سفارت آمریکا در تهران را انقلاب دوم نامید و گفت: این انقلاب دوم بود، انقلابی بزرگتر از انقلاب اول. ما با با اشغال سفارت لامریکا و لانه جاسوسی در 13 آبان 58 در واقع با طاغوت اصلی روبرو شدیم. 13 ابان در اذهان مردم ما پاک نخواهد شد، ایندگان باید از این ذخیره‌ها استفاده کنند.‌

وی با یادآوری فداکاری مردم برای به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی، تصریح کرد: هر بنیانی که بنا دارد پایدار بماند باید ادامه دهنده‌ای داشته باشد. لذا مقام معظم رهبری جانشین خلف امام خمینی ره به خوبی راه امام را تاکنون ادامه داده‌اند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: امروز امید ما شما عزیزان دانش آموز هستید، مدیران آینده کشور و بزرگان آینده این کشور شما هستید.

جمالی با بیان اینکه در گام دوم انقلاب اسلامی، وارد مرحله فرهیختگی انقلاب شده‌ایم، ابراز کرد: تاکنون 40 شرکت دانش بنیان در سطح استانی داریم، مقام معظم رهبری نیز همواره تاکید بر اقتصاد دانش بنیان دارند؛ شما دانش اموزان و جوانان این مرز و بوم هستید که باید در این راه قدم بردارید و این اتفاقات موفق و خوب را باید رقم بزنید.

وی گفت: نیروهای اندیشمند زیادی داریم و یک شاخص از نظر من، همین المپیادهای دانش‌ آموزی ، دانشجویی و کسب رتبه برترهای جهانی دال بر همین موضوع است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: دانش آموزان ما با وجود محرومیت‌ها، رتبه‌های برتری کسب کرده‌اند.

جمالی گفت: انقلاب اسلامی نور است و علیرغم تمام دشمنی‌ها با توکل و یاری خداوند متعال این نور کامل خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: