به روز شده در: ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۰
کد خبر: ۴۱۴۸۹
|
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۴
نماینده کهگیلویه بزرگ در خانه ملت:‌
نماینده کهگیلویه بزرگ از سفر وزیر ورزش و جوانان به استان کهگیلویه و بویراحمد و حوزه انتخابیه در روز پنجشنبه هفته جاری خبرداد.
به گزارش خبردنا، " سردار عدل هاشمی پور " نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، احداث اماکن متعدد ورزشی و افتخارات کسب شده را توفیق الهی دانست و اظهار داشت: بی شک، حسن توجه، مساعدت و همکاری وزیر ورزش و جوانان، وزیر نفت و سازمان برنامه و بودجه کشور و استان، در سایه برنامه ریزی های انجام شده، قابل تقدیر و تحسین است و صمیمانه از این بزرگواران سپاسگزارم.

وی گفت: علاوه بر طرح های افتتاح شده، چندین پروژه بزرگ دیگر شامل چمن مصنوعی و سالن های ورزشی چند منظوره در کهگیلویه بزرگ آماده بهره برداری می باشند که با توجه به هماهنگی بعمل آمده بزودی دکتر سلطانی فر در استان و حوزه انتخابیه حضور پیدا می کنند و آنها را افتتاح و در اختیار ورزشکاران و علاقمندان به ورزش قرار خواهند داد.

نماینده کهگیلویه بزرگ با اظهار امیدواری از آغاز عملیات اجرایی چندین طرح دیگر به توجه به نیازمندی و مطالبه ورزشکاران یادآورشد: از استاندار، مدیرکل ورزش و جوانان استان و همکاران، ادارات تابعه در مناطق، ناظران، مشاوران و پیمانکاران طرح های افتتاح شده و آماده بهره برداری و در دست اقدام سپاسگزارم و در سفر وزیر پروژه های دیگری بنا به نیاز، تعریف و در دستور کار قرار خواهد گرفت.

نام:
ایمیل:
* نظر: