به روز شده در: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵
کد خبر: ۴۱۵۱۶
|
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۵
طی حکمی:
خبردنا: رئیس سازمان بهزیستی کشور در حکمی دکتر «محمد نبی‌ محمدی» را به عنوان مدیرکل امور مجلس سازمان بهزیستی کشور منصوب کرد.

به گزارش"خبردنا"، دکتر «وحید قبادی‌دانا» معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در حکمی دکتر «محمد نبی‌ محمدی» را به عنوان مدیرکل امور مجلس سازمان بهزیستی کشور منصوب کرد.

متن ابلاغ به شرح ذیل است:

برادر ارجمند جناب آقای دکتر محمد نبی محمدی

با عنایت به تعهد، تجارب و شایستگی جنابعالی و براساس پیشنهاد معاونت محترم امور مشارکت‌های مردمی، موسسات غیردولتی و توانمندسازی و امور مجلس سازمان به موجب این ابلاغ به عنوان "مدیرکل امور مجلس سازمان بهزیستی کشور” منصوب می‌گردید.

نظر به جایگاه مجلس محترم شورای اسلامی در عرصه‌های قانون‏‌گذاری و برنامه‌‏ریزی‌‏های کلان کشور، ظرفیت‏‌های موثر آن در زمینه نظارت کارآمد و فراگیر در اجرای قوانین و سازکارهای ارزنده کمیسیون‌‏ها و فراکسیون‏‌های مختلف مجلس و مجامع استانی نمایندگان محترم انتظار دارم با درایت و هوشمندی مبتنی بر خرد جمعی و رعایت اصول قانون مداری و اعتدال‌‏گرایی، ضمن ارتقاء سطح تعاملات سازنده و ارتباطات دو سویه با وکلای مردم در خانه ملت در جهت ارتقاء کمی و کیفی فرایندهای خدمات‏‌رسانی به آحاد جامعه هدف، با هماهنگی و نظارت معاون محترم امور مشارکت‌های مردمی، موسسات غیردولتی و توانمندسازی و امور مجلس نسبت به تهیه گزارش‏‌ها و مستندات لازم بمنظور توجیه، تبیین و دفاع از لوایح پیشنهادی سازمان، دریافت و پیگیری مکاتبات، تذکرات و درخواست‌‏های نمایندگان محترم و انعکاس آن به واحدهای ذیربط، انجام هماهنگی‏‌های لازم جهت حضور مدیران و کارشناسان در کارگروه‌‏ها و کمیسیون‌‏های مختلف مجلس به منظور انعکاس سیاست‏‌ها و خط‌‏مشی سازمان، پیگیری مذاکرات جلسات علنی مجلس و انعکاس سوالات، تذکرات، انتقادات و رهنمودهای نمایندگان محترم در رابطه با طرح‌‏ها و برنامه‌‏های سازمان اهتمام نمائید. توفیق روز افزون جنابعالی را در انجام وظایف محوله از درگاه خداوند منان مسئلت می‏‌نمایم.

دکتر وحید قبادی دانا
معاون وزیر و رئیس سازمان

به گزارش"خبردنا"، دکتر محمدی ازفرزندان شهرستان بویراحمد و از دوستان نزدیک دکتر غلامرضا تاجگردون می باشد.

غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۳
یزدگرد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
0
0
تبریک صمیمانه به جناب دکتر محمدی و همه ی بچه های استان کهگیلویه و بویراحمد با ارزوی درخشش در مقاطع مختلف خیلی خوشحال میشم که بچه لرها در مناصب کشوری حضوری چشمگیر داشته باشند. فرقی نمیکنه که اصلاح طلب باشه یا اصول گرا انچنانکه ترک ها برای تسخیر چنین پست هایی بطور ویزه هوای همو دارند. مثلا پزشکیان و قاضی پور لیدرهای دوجریان برای منصب وزارت باهم هماهنگ میشن اما ما لرا !!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
0
0
فاضلی چه شد؟
موسوی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۹
0
0
با سلام تبریک عرض می کنم خدمت خانواده محترم محمدی : خوب است آقای تاج با یک تیر دو نشان زد هم دامادش به نوای رسید و هم بویراحمدی ها را به طرف خودش می کشاند.
نام:
ایمیل:
* نظر: