به روز شده در: ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۵
کد خبر: ۴۱۷۰۳
|
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۷
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت:من خوشحال هستم که بازیکنانم عکس العمل خوبی بعد از آن صحنه هند داشتند.

به گزارش فارس، آندره‌آ استراماچونی در نشست خبری بعد از بازی با سپاهان در خصوص اعتراضاتی که در زمین انجام داد و تیمش بعد از آن به گل رسید اظهار داشت: تیم ما بعد از آن صحنه که توپ به دست بازیکن حریف خورد عکس العمل خوبی داشت. ما در نیمه اول خیلی خوب کار کردیم و نزدیک به ۷۰ درصد مالیکت توپ در اختیار ما بود. ما بازی را طوری شروع کردیم که آن را ببریم. ما به سبک فوتبال تیممان به شکلی هجومی بازی کردیم و من خوشحال هستم که بازیکنانم عکس العمل خوبی بعد از آن صحنه هند داشتند.

سپاهان از اینکه در اصفهان مساوی کرد خوشحال بود

سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که تیمش در ابتدا از حریف عقب افتاد و سپس جبران کرد و دوباره گل دریافت کرد، گفت: شرایط بازی به شکلی بود که حریف برای جبران گل خورده توپ‌های بلند روی دروازه ما ارسال می‌کرد. متاسفانه ما در این بازی بهترین سرزن تیممان را از دست دادیم، چون یزدانی مصدوم شد، ولی از بازی و عملکرد تیمم خوشحال هستم، چون حریف از اینکه با ما در اصفهان مساوی کرد خوشحال بود. ما زمانی که ۲ بر یک بودیم چند موقعیت داشتیم. این نشان می‌دهد تیم ما بعد از بازی تبریز و اصفهان رو به بالا حرکت می‌کند.

چرا ۵ داور دیگر به داور وسط کمک نکردند؟

سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که آیا علاقمند است در مورد داوری صحبت کند یا خیر عنوان کرد: می‌خواهم یک نکته کلی را بگویم اعتراض اول و اصلی من به داور این است شاید قبول کنم او صحنه را ندیده و شاید دید مناسبی روی آن صحنه نداشته است، ولی سوال من این است که چرا ۵ داور دیگر وقتی این صحنه را دیدند به داور وسط کمک نکردند؟ من در آخر بازی به بازیکنان سپاهان صحبت کردم فکر می‌کنم وقتی باشگاه‌های فوتبال بازیکنان و مربیان خارجی را استخدام می‌کنند می‌خواهند سطح لیگشان را بالاتر ببرند اگر ما می‌خواهیم همه با هم رشد کنیم خیلی سخت است که چنین اتفاقاتی در آن رخ بدهد. بخصوص وقتی که یک باشگاه درمورد انتخاب این داور پیش از بازی اعتراض کرده بود.

برخی اتفاقات باعث می‌شود مردم به کلیات لیگ فکر بد کنند

وی ادامه داد: این اتفاقات باعث می‌شود مردم در مورد کلیت لیگ فکر‌های بد کنند. من حرف داور را قبول می‌کنم، چون او گفت: صحنه را ندیده، اما نمی‌توانم این موضوع. را بپذیریم که ۵۰ هزار نفر و ۵ دستیار او این صحنه را دیده‌اند و البته همکاران داور به او کمک نکرده‌اند. اعتراض من برای این بازی و مسائل دیگر نیست بلکه به خاطر کل فوتبال ایران است. بعضی از بازیکنان که اسم آن‌ها را نمی‌برم می‌گویند همیشه به همین شکل اتفاقات رخ داده است.

 به خاطر زدن دو گل از تیمم راضی هستم

وی در خصوص اینکه تیمش دو بار موفق به زدن گل به سپاهان شد، تصریح کرد: به همین دلیل است که می‌گویم به خاطر زدن آن دو گل از بازیکنان تیمم راضی هستم. سپاهان در لحظه آخر موفق شد به ما گل بزند و همه ما به دلیل اینکه این پیروزی از دست رفت ناراحتیم. مسیر ما طولانی است و قبل از بازی هم گفتم که می‌خواهم ببینیم تیمم به چه شرایطی می‌رسد. ما می‌دانستیم اگر حریف از ما جلو بیفتد کار را خوب پیش می‌برد، اما گل خورده را جبران کردیم و حتی پیش هم افتادیم.

عدم پاسخ به یک سوال

وی در پاسخ به این سوال که بعد از عدم اعلام پنالتی چرا برای داور دست می‌زد گفت: من به این سوال پاسخ نمی‌دهم.

داور جواب قانع کننده‌ای نداشت

وی افزود: من از داور سوال کردم چرا پنالتی را برای ما نگرفت که او جواب قانع‌کننده‌ای نداشت. داور می‌گفت: پنالتی نبوده و یا صحنه را ندیده است. هر انسانی ممکن است اشتباه کند، اما رفتاری که در قبال اشتباهمان داریم باید درست و اصولی باشد اگر پنالتی برای استقلال و سپاهان رخ می‌دهد قبلا باید گرفته شود. وقتی مربی حرفه‌ای می‌آورید باید فوتبالتان هم حرفه‌ای باشد.

فضای ورزشگاه نقش جهان چیزی کمتر از اروپا نداشت

استراماچونی درخصوص وزشگاه نقش جهان اصفهان گفت: فضای ورزشگاه خوب بود و اشتیاقی که در فوتبال ایران وجود دارد خیلی مهم است. بدون شک من این شور و شوق را به خارج از کشور انتقال می‌دهم، چون خیلی‌ها در بیرون از ایران نمی‌دانند که فوتبال در کشور شما چقدر اهمیت دارد. استادیوم نقش جهان جو فوق‌العاده‌ای داشت و مطمئنا چیزی از ورزشگاه‌های اروپایی کم ندارد تنها چیزی که مهم بود این است که موزیک ابتدای بازی صدای خیلی زیادی داشت.

می‌توانیم شهرخودرو را شکست دهیم

وی در پایان در خصوص بازی با شهر خودرو گفت: برای ما مهم بود که بازی سپاهان و شهر خودرو را با موفققیت پشت سر بگذاریم شنیدم شهر خودرو بازی خانگی خود را باخته و حالا فرصت خوبی برای شکست آن‌ها داریم هرچند مسابقه سخت است.

نام:
ایمیل:
* نظر: