به روز شده در: ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۹
کد خبر: ۴۳۵۳۸
|
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۴
همایش اعلام حمایت و تجدید پیمان طایفه نارگ موسی از غلامرضا تاجگردون نماینده فعلی مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی و نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شامگاه جمعه ۲۵ بهمن ماه در محل ستاد مرکزی برگزار شد.
به گزارش خبردنا؛ تاجگردون در جمع طایفه نارگ موسی اظهار داشت: امروز رقیب من می گوید به جای این حرفا بیا ۸۰شرکتت را معرفی کن من۸۰شرکت که هیچ یک شرکتم هم ندارم،شما بیا چکهایت را در شهر جمع کن،من با موتورگازی نیامدم که با لکسوس بروم.

وی ادامه داد: دو روز پیش گفتم حیا را کنار میگذارم اگر کسی در مورد خودم و خانواده ام توهین کند و دوباره این حرفها را تکرار کنند جواب آنها را میدهم، به خواهرشان نمی گویم ضعیفه به خودشان می گویم ضعیفه.

تاجگردون بیان کرد: کسی که می گوید من۸۰شرکت دارم شورای نگهبان، سپاه و اطلاعات بررسی کردند من هیچ شرکتی ندارم اگرم دارم ارث پدرم است.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورا اسلامی افزود: چند وقت پیش کسی که دست راست و راننده ایشان است پیش من آمد و گفت این سید دستش تنگ است، مشکل دارد دستش را بگیر تا نیاید من هم سعی کردم و خواستم برای این سید محترم کمک کنم و برایش حکمی بگرفتم،آن شخص به من گفت اول من را ببین بعد بقیه را.

تاجگردون ادامه داد: من آن سید را دوست داشتم و دارم اما اگر بخواهد بی حرمتی کند جوابش را می دهم،من شخصیتی نیستم که بیخودی به کسی بپیچم.

تاجگردون بیان کرد: من بلدم چگونه از خودم دفاع کنم،وقتی از مردمم، خاکم و ملتم دفاع میکنم چطور نمیتوانم از خودم دفاع کنم.

تاجگردون افزود: من امروز در کنار طایفه قوی و متعصب دارم صحبت می کنم،خوشحالم بزرگان یک طایفه در کنار جوانانش در کنار من هستند.

من تا طایفه نارگ موسی را دارم میایم با تو که به نان شبت محتاج هستی معامله میکنم،من تا یاران بسیجی و فرماندهان ارشد همرزمم را دارم می آیم با شما که قپه هایتان آویزان است معامله میکنم؟

وی به هوادارنش گفت: این مسیر پیش رو را ساده را طی نکرده ایم.

وی خاطرنشان کرد : مردانگی ما به بخشش ماست آدمی که بخشید عزت پیدا می کند.

تاجگردون افزود: امروز افتخار کنید که دور همیت برای یک موضوع بسیار مهم.

وی به حامیانش گفت: شما دردهای زیادی کشیده اید و شما میدانید درد من از همه شما بیشتر است،۸سال کلام بی ربط در این جامعه شنیدم.

تاجگردون ادامه داد: بعضی ها این شرایط را خلق کردند و دوباره میخواهد این شرایط را ایجاد کنند.

وی افزود: دوست دارم به همراه شما نگذاریم به عقب برگردیم،این جمعیت بلد نیستند به جلو بروند کار را در جایی می خوابانند.

تاجگردون افزود: ما۴سال آینده زیباترین شهر جنوب را در گچساران خواهیم ساخت،قول میدهم ۴سال آینده در شاخص ها جز ۵شهر اول باشیم.

وی ادامه داد: تصورش برای من روشن است و شک نکنید موفقیم.

نماینده فعلی مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برای من این عظمت و شکوه غیرقابل تصور بود.

وی با بیان اینکه من قدر زحمات شما را می دانم و خواهم دانست،افزود: دست در دست هم دهیم و در این‌مسیر جلو برویم.

تاجگردون‌ گفت: بلند شوید با هم این راه را برویم.

وی در پایان گفت: شنبه سوم اسفندماه سازتان را کوک کنید،سرود سوم را با هم می نوازیم و کلاغان بدصدا را از این شهر می رانیم و به جایشان بلبلان خوش صدا را به این شهر می آوریم.

گفتنی است در این همایش از آهنگ سرود سوم به خوانندگی مهرداد علی پور رونمایی شد و بیانیه اعلام حمایت طایفه نارگ‌موسی از تاجگردون قرائت شد.

 غلامرضا تاجگردون در همایش طائفه نیمدوری ها هم گفت :من در چند دوره انتخابات شرکت کردم خدمت طوایف مختلف رسیدم ولی یاد ندارم که اینگونه شوری در طائفه ها باشد.

وی افزود: این چندروز نشان داد که شور بیشتر از گذشته وجود داردف لشکر کشی نمی کنیم که لشکر کشی میکنن و دوتا از طائفه نیمدور و غیره را در تمام برنامه های خود و غیره  می آورند.

کاندید یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: من هر جلسه که تمام‌میشود سریعا جلسه طائفه دیگررا آغاز میکنیم ولی از طائفه قبلی در آن جلسات دیگرکسی حضور ندارد.

تاجگردون عنوان کرد: میخواستم در جمع طائفه نیمدورسیاسی صحبت کنم ولی فضا فضای سیاسی نیست.

وی گفت: مردان بزرگ ‌نیمروز کسانی که ما بچه شما دراین شهربودیم و با آنها بزرگ شدیم رشادت های طائفه نیمدور را در جنگ فراموش نمی کنیم.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: کار سیاسی کردیم اندیشه ما بهم نزدیک است در خیلی از امور برای خود شخصیت قائل هستیم تفکر ما انقلابی و برای مردم و نظام است و با هیچ چیز معامله نمی کنیم.

تاجگردون بیان کرد:وقتی به جوانهای شهرم‌نگاه میکنم که قرار است بار آنها بردوشمان باشد سختی کار را میبینیم و به سختی کار نگاه میکنیم و خدا تا کنون کمک کرده و خواهد کرد.

وی افزود: سخت است ولی سختی آن نیز ارزش داردمن با شور مردم و دیدن آنها نمی گذارد من خسته شوم.

کاندید یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی  ادامه داد: به من‌گفتند چرا اینقدر با بچه ها عکس می گیرید گفتم اینها قرار است دور پنجم به ما رای بدهند می ایستیم و خواهیم ایستاد چون این بچه ها قرار است آینده زیبایی را رقم بزنند.

تاجگردون اضافه کرد: محله سادات یک‌نمونه کوچک بود چه ۳۰ سال خدمت و مدارک ارزشمند و افتخارات‌مهم و مسئولیت  بودجه یک طرف احداث آن فرهنگسرا در محله سادات نیز یک طرف.

وی گفت:دختر کوچک محله سادات ، رادک و آبگرو چه گناهی کرده که بواسطه سیاسی ما گول بخورد و آینده خوبی نداشته باشد.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی  اظهار کرد: گفتند گول نخورید تاجگردون آنقدر پول ندارد که بتواند محله سادات را بسازد ما آن را میخریم.

*** تاجگردون بیان کرد: کورخواندید امروز محله سادات روشن است و ساکنان آن هوشیار روشنش کردم تا شبانه که به در این خانه و آن خانه بروید و به سینه ات دست رد بزنند.آری گذشت تاریکی محله سادات الان هم مردمش و هم خیابان هایش روشن است.

وی اظهار کرد: طائفه نیمدور همیشه دست رد به سینه ات زدند من هم نبودم با تو نبودم اگر رای خود را سفید می انداختند به تو هم رای ‌نمی دادند.

تاجگردون ادامه داد: تا کنون این اتفاق وجود نداشت این همه نارگ‌موسی کوچک و بزرگ کنار هم بنشینند و بگویند ما تاجگردون را میخواهیم این یک‌اتفاق است یک آلارم است که بدانند در جامعه ما در حال رخ دادن است .

وی گفت: قطع درختان را انجام دادی تا بتوانی مکان انتخابات رانشان دهی حتما اگربخواهی خودت را نشان دهی گردن قطع می کنی.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما ۴ سالی یکبار به اینجا نمی آییم بلکه ما ریشه درخاک داریم مانند زاگرس و استوار.

تاجگردون بیان کرد: کسانی امروز دست در دست من‌گذاشتند که اولین‌مسجد باوی در آن روستا بنا شده بود.

وی گفت: مفتخرم که طائفه بزرگ نیمدور پشت من را میگیرند افتخار میکنم به جامعه ای که به من مدال و افتخار خدمت گذاری را میدهند سختی می کشیم مقاوم بودیم صبورربودیم و به انها دست رد به سینه شان زدیم اینجا ایستاده ایم برای انجام‌کار بزرگ.

تاجگردون اظهار کرد: من رفیق مردم هستم و نارو‌نمی زنم شاید سهواٌ خطایی کنم پشتم را محکم بگیرید دستتان را میگیرم تا در این راه بزرگ باهم برویم.

وی افزود: قول دادیم که نیمدور را دوباره می سازیم و آن را سرآمد دیگر روستاها خواهیم کرد.

تاجگردون اظهار کرد: من افتخار میکنم که شهرم جوان رشید و شجاع مانند جابرزاده که نمی ترسد و حرفش را میزند دارد قدر آن و دیگر جوانان  را بدانید ما هم با جوانها کار را به جلو میبریم.

*** وی با اشاره به اینکه عزیزی به من گفت آقای تاجگردون چرا با بچه ها عکس میگیرید در جواب گفتم :بخاطر اینکه فرزندان شما کسانی هستند که قرار است دور پنجم به من رای دهند .

کاندید یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد:روز اول گفتم صدای گنجشکهاست و احترام آنها کردیم ولی میگویم اینها صدای کلاغ است که آمده صدای بلبل دربیاورد مردم صدای غار غار کلاغ را نسبت به بلبل تشخیص می دهند.

تاجگردون ادامه داد: شهر من صدای بلبل خوش آواز می خواهد.

وی گفت: پدران و بزرگان الان به جوانان خود بگوئید که در گذشته چه بر ما گذشته است این شهر نباید به عقب برگردد.

تاجگردون بیان کرد:  دوست دارم امشب در جامعه عزیز نیمدور بگویم” وریسید و روز سوم اسفندماه را روز سرود سوم خود کنید” ” وریسید ساز خود را کوک‌کنید” سازهای ناکوک را کنار بگذارید باهم سرود سوم را سر دهید و از این دشت صدای کلاغ ها را دور کنید.نام:
ایمیل:
* نظر: