به روز شده در: ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۹
کد خبر: ۴۳۵۴۴
|
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۴
در این بیانیه آنده است؛ احزاب عضو می‌توانند باعنوان حزب خود و نه استفاده از عنوان شورای اصلاح طلبان یا مجموعه اصلاح طلبان از نامزد مورد نظرشان حمایت نمایند.
خبردنا: شورای اصلاح طلبان استان کهگیلویه و بویراحمد با انتشار بیانیه ای موضع رسمی خود را برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مشخص کرد.

به گزارش"خبردنا" متن این بیانیه که برای این پایگاه خبری ارسال شده است به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت روز زن و مقام مادر، به استحضار مردم شریف و فهیم استان می‌رسانیم شورای اصلاح طلبان استان متشکل از نمایندگان احزاب وبرخی شخصیت‌های شاخص اصلاح طلب استان که باهدف حضور فعال وپرشور در عرصه انتخابات مجلس شورای اسلامی، از مهرماه سال جاری فعالیت خود را آغازکرده بود وجلسات متعددی نیز در این خصوص برگزار نمود، پس از اعلام نهایی نتایج برامده از نظر نهادهای رسیدگی کننده به صلاحیت داوطلبان و با توجه به رد صلاحیت گسترده داوطلبان شاخص جریان اصلاح طلبی درسطح کشور و استان، شرایط را به گونه‌ای دید، که امکان ارائه لیست انتخاباتی در استان برای شورا فراهم نبود.

لذا با توجه به مصوبه مبتنی بر رأی اعضا شورای اصلاح طلبان استان و همچنین مصوبه مجامع شهرستانی ضمن احترام به همه داوطلبان نمایندگی، ایلات، طوایف و سلیقه‌ها، این شورا در هیچکدام از حوزه‌های انتخاباتی استان نامزد انتخاباتی نداشته و از کاندیدای محترمی با عنوان کاندیدای شورای اصلاحات، حمایت نمی‌کند.

احزاب عضو می‌توانند باعنوان حزب خود و نه استفاده از عنوان شورای اصلاح طلبان یا مجموعه اصلاح طلبان از نامزد مورد نظرشان حمایت نمایند.

این شورا همچنان مهم‌ترین راه رسیدن به اهداف متعالی اصلاح طلبی و تحقق کامل جمهوریت نظام را از راه صندوق‌های رای می‌داند ومردم عزیزرا به شرکت در انتخابات دعوت می‌کند.

شورای اصلاح طلبان استان کهگیلویه و بویراحمد
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
 
نام:
ایمیل:
* نظر: