به روز شده در: ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۹
کد خبر: ۴۳۵۴۵
|
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۰
خوانپایه خبر داد:
وی بیان کرد: تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات شایسته و باشکوه در این شهرستان فراهم شده و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
خبردنا: فرماندار گچساران گفت: یک نفر از نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گچساران و باشت انصراف داد.

به گزارش"خبردنا"، علی خوان پایه افزود: این نامزد انتخاباتی که برای شرکت در رقابت سیاسی مجلس یازدهم ثبت نام کرده بود، با مراجعه به فرمانداری این شهرستان انصراف خود را اعلام کرد.

وی بیان کرد: ۹ نامزد برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان های گچساران و باشت تایید صلاحیت شده اند که با  انصراف "زهره فولادی وندا"  از ادامه حضور در این عرصه، هم اکنون  تعداد نامزدهای این حوزه انتخابیه به هشت نفر رسیده است.

خوان پایه اظهار داشت: شور و شوق موجود در فضای شهرها و روستاهای حوزه انتخابیه گچساران و باشت نشان از برگزاری یک انتخابات باشکوه و با مشارکت حداکثری در این منطقه را دارد.

وی بیان کرد: تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات شایسته و باشکوه در این شهرستان فراهم شده و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

خوان پایه گفت: استفاده از هر گونه پلاکارد، پوستر، دیوار نویسی و کاروان های تبلیغاتی از طرف نامزدهای انتخاباتی و طرفداران آنان ممنوع است.

وی تصریح کرد: ۱۵۱ شعبه اخذ رأی در انتخابات مجلس شورای اسلامی برای شهرستان های گچساران و باشت پیش بینی شده است.

خوان پایه افزود: از این تعداد شعب اخذ رای ۱۰۵ مورد برای حوزه گچساران در نظر گرفته شده که  ۶۶ مورد در شهر و مابقی در روستاهاست.
نام:
ایمیل:
* نظر: