به روز شده در: ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۹
کد خبر: ۴۳۵۴۶
|
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۳
وی با عذرخواهي از جوانان گفت: خود جوانان می دانند که برای ورزشگاه چه زجر کشیدم تا بالاخره چمن آن خریده شده و بزودی کار تکمیل می شود.
خبردنا: در ادامه تبلیغات کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی نماینده فعلی کهگیلویه بزرگ در جمع مردم قلعه رئیسی حاضر شد و برای آنها سخن گفت.

به گزارش"خبردنا"، عدل هاشمی پور در ابتدی سخنان خود در خواست آنلاین یک جوان را با طنز مطرح کرده است که از وی تقاضای همسر کرد که هاشمی پور به او قول داد که در صورت مشخص کردن گزینه خود تمام هزینه ی ازدواج را در حضور جمع تقبل می کنم.

هاشمی پور از امام جمعه چاروسا، نیروی انتظامی و مردم چاروسا تشکر کرد و از مسوولان خواست تا امنیت را تامین کنند تا مشکلی برای کسی پیش نیاید.

کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی افزود: مسوولان باید خودشان را خدمتگذار مردم بدانند که همیشه در صحنه هستند و به ندای رهبر انقلاب لبیک می گویند، این مردم سزاوار خدمت هستند.

هاشمی پور تصریح کرد:چهل سال از انقلاب اسلامی گذشت اما باید بررسی کنیم آیا توانستیم چهره محرومیت را بزداییم، آیا توانسیتم در کنار هم اخلاق را رعایت کنیم.

امروز به لطف خدا دو جریان اصلاح طلب و اصولگرا در برابر قانون سر تعظیم فرو آوردند و یکدست شدند.

وی گفت: اصلاح طلبی از شهر یزد آمد و اصلاح طلبان قانون را پذیرفتند و در شهرها از من حمایت کردند و من را شرمنده کردند، اساتیدی مانند لاهوتی، کامرانی، ضرغانی و دهبانی انسان های با شخصیتی هستند.

هاشمی پور با رد از اختلافات موجود گفت: نخبگان باید بدانند که اگر ما در کنار هم بودیم می توانیم موفق باشیم.

سردار هاشمی پور تاکید کرد: خدای متعال تکلیف ما را مشخص کرد و ما باید کاری کنیم که وقتی مردیم مردم به نیکی از ما یاد کنند.

وی افزود:  در مورد کارهایی بزرگ که برای شهرستان انجام شده است بابد بگویم که یک تنه این کارها را انجام دادم.

هاشمی پور ادامه داد: برای بحث شهرستانی بین قلعه‌رئیسی و دیشموک بحث بوده ولی من گفتم م اگر بتوانیم زیرساخت ها را درست کنم خود به خود شهرستان و فرمانداری هم می آید.

تا زمانیکه چاروسا از بن بست خارج نشود، آبرسانیش نیاید،کشاورزی را رونق دهیم، اینترنت قوی نشود، ورزش را رشد ندهیم شک نکنیم قلعه رئیسی به جایی نمی رسد.

وی گفت: مردم چرا از قلعه‌رئیسی رفتند؟ رفتند چون جاده و آب و برق نبود، اما اگر ده تا کار اصولی انجام دهیم همه آنها بر میگردند.

وی گفت: در دیشموک به من گفتند که با واژه ی نفهمیدن به من گفتن که چرا چهار دور به من رای دادید، من به خودم اجازه نمی دهم از این واژه ها به کار ببرم چون لباس روحانیت دارید.

وی گفت: وقتی این توهین را شنیدم پیش خودم گفتم خدایا چقدر شما من را عزیز کردی که مهرم را به دل انسان ها جا دادید و مردم من را انتخاب می کنند.

وی خطاب به موحد گفت:  در شورای تامین قرارگذاشتیم به هم توهبن نکنیم و امنیت منطقه برای ما مهم باشد،حالا در جوابتان می گویم که دیگر وزنت دستم آمد و دیگر جواب شما را نمی دهم.

وی با اشاره به شکست دور قبل موحد از او افزود: آری من نمی فهمیدم اما حالا فهمیدم و یک دور تجربت کردم این دور هم تکرار می کنم.

هاشمی پور افزود: من یک آدم پیگیری هستم و آمدن تا کار انجام دهم، نظام به ما آبرو داد و ما منتی برای انجام کارها نداریم.

وی تاکید کرد: علت ظلمی که به من میشود این است که پیگیرم و کار می کنم.

هاشمی افزود: محور پاتاوه به دهدشت تا سه ماه آینده عبور موقت می شود، جاده دشت آزادی به دم عباس که دستور دادم که زودتر از موعد حل شود.

هاشمی گفت: رو کش آسفالت تا جاورده امد و راهداری مناقصه گذاشته  و بزودی ادامه آن شروع می شود، مردم ارزوی جاده برفکون را داشتند و با رایزنی با زنگنه دو سال اتلاف وقت را با سرعت ادامه دادم و هر بخشی از آن را از یک خیر می گرفتم.

زیرسازی جاده های زیزکل و فاریاب توت انجام شده است.

از بزرگواری و شرکت گاز برای بحث گاز تشکر می کنم، به زنگنه گفتم که کیلومتر کیلومتر را قبول ندارد و کل محور را یک پکیج کن تاتحویل یک پیمانکار قوی دهم و کل پروژه را ادامه دهم که بحمدالله الان مردم از این نعمت خوشحال هستند.

وی به رایگان شدن کنتور گاز هم اشاره کرد و تاکید کرد: من کنتور رایگان می گیرم ولی یک عده ای نشستند و هر کاری من میکنم می آیند بی جهت حاشیه درست میکنند ولی تا خدا نخواهد من ذلیل نمی شوم.

وی گفت: آمدند نامه های ابتدایی من را از ادم های مریض در ادارات، گرفتند و شایعه کردند که من هم آمدم مجددا نامه نگاری کردم و شفاف سازی کردم و گفتم تا من زنده ام نمی گذارم ریالی بابت کنتور گرفته شود.

وی تاکید کرد: فیش های گاز این مناطق را در حال تلاش هستم تا تعرفه گران گاز را نیز کم کنم.

هاشمی گفت: ۲۷ چمن مصنوعی هر چمن ۵۰۰ میلیوو آوردم اما یک نفر اسم من را نیاورد.

وی با عذرخواهي از جوانان گفت: خود جوانان می دانند که برای ورزشگاه چه زجر کشیدم تا بالاخره چمن آن خریده شده و بزودی کار تکمیل می شود.

هاشمی خطبه های امام جمعه قلعه رئیسی را همیشه یاور خود دانست و گفت که بخشی از فعالیت ها با پیگیری های همیشگی و فشار او بوده است، امام جمعه سوق نیز برای ورزشگاه چاروسا به من فشار می آورد.

هاشمی پور ضمن تشکر از رییس آموزش و پرورش چاروسا گفت: در زمینه های آموزشی و پزشکی خدمات متعددی را انجام دادم که خانه بهداشت های متعدد در این بخش نمونه هایی از آنهاست.

وی با توصیه به هواداران خود گفت: اگر حتی به من بدتر از نفهمیدن گفتند شما رعایت کنید، رقیب اگر چاقوی او برش بداشت سر من را نیز در آب مارونن می انداخت.

وی در پایان خود را برنده قطعی انتخابات دانست.
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۸
0
0
خدایا شکرت آقای علیبازی این دوره انتخابات دارد تعادل را از لحاظ رسانه ای رعایت می کند
نام:
ایمیل:
* نظر: