به روز شده در: ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۱
کد خبر: ۴۳۶۹۲
|
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۲
وی تصریح کرد: عملیات اجرایی در قسمت قبل از خط انتقال لوله گاز شهرلنده به اتمام رسید و دستگاه‌ها به پشت لوله گاز منتقل و هم اکنون مستقر هستند.

خبردنا؛ در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی در خصوص تعطیلی و بارگیری دستگاه‌های راهسازی محور لنده به تشان رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان لنده در این خصوص واکنش نشان داد.

به گزارش "خبردنا"، یکی از مهمترین مطالبات مردم شهرستان در طی چهاردهه گذشته خروج لنده از بن بست تاریخی بوده است که با تلاش‌های زیاد و پیگیری‌های زیاد همه فرزندان شهرستان لنده در سطوح ملی و مسئولان استانی و شهرستانی اعم از فرماندار و نماینده مردم و مدیران کل راه و شهرسازی این پروژه مهم و ملی سرانجام با حضور معاون وزیر راه وشهرسازی و مدیرکل شرکت راه‌های کشور کلنگ زنی شد.

این پروژه یکی از مهمترین پروژه‌های استان کهگیلویه وبویراحمد محسوب می‌شود چرا که محور ترانزیتی استان به خوزستان محسوب می‌شود و نقش مهمی در کاهش میزان زمان انتقال بار و میزان مصرف سوخت و صرفه جویی در وقت استفاده کنندگان از این راه را در پی خواهد داشت.

شب گذشته کلیپی از سوی برخی افراد در فضای مجازی منتشر شد که باعث تشویش اذهان عمومی با موضوع تعطیلی و بارگیری دستگاه‌های راهسازی فعال در محور لنده به تشان شده است که شهروندان لنده‌ای را به واکنش شدید وا داشته است.

رستم تقی زاده رئیس اداره راه و شهرسازی لنده در واکنش به انتشار این کلیپ گفت: لازم می‌دانیم جهت تنویر افکارعمومی در شهرستان لنده مطالبی ارائه کنیم که پیگیری و نظارت کار در حیطه اختیارات مدیر حوزه راهسازی است که مجزا از اداره کل راه استان است.

وی افزود: به دلیل ارتباط کاری موضوع فارغ از هرگونه مسائل سیاسی در مورد کلیپ منتشر شده در فضای مجازی درخصوص انتقال دستگاه‌های راهسازی در پروژه راه لنده-تشان به اطلاع شهروندان می‌رساند که این پروژه فعال در حال اجرای عملیات خاکبرداری است.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان لنده تصریح کرد: عملیات اجرایی در قسمت قبل از خط انتقال لوله گاز شهرلنده به اتمام رسید و دستگاه‌ها به پشت لوله گاز منتقل و هم اکنون مستقر هستند.

تقی زاده اظهارکرد:متاسفانه پیمانکارمحترم به دلیل تصادف و درگذشت فرزندجوانش گرفتار مراسم پسرش بوده که علت تعطیلی دستگاه‌ها نیز حادثه مذکور برای پیمانکار پروژه است و بعد از مراسم ترحیم قطعاً عملیات اجرایی این پروژه که در مرحله خاکبرداری است اجرایی خواهدشد.
 
تعداد بازدید : 201
نام:
ایمیل:
* نظر: