خبردنا: عبدالرضا رحمانیفضلی وزیر کشور پس از اتمام شمارش آرای انتخابات دوم اسفند یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در نشست خبری یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ خود با خبرنگاران حاضر در ستاد انتخابات کشور با تشریح فرآیند برگزاری انتخابات، آمار مشارکت در انتخابات را ۲۴ میلیون و ۵۱۲ هزار و ۴۰۴ نفر از ۵۷ میلیون و ۹۱۸ هزار و ۱۵۹ واجد شرایط (۴۲.۵۷ درصد) اعلام کرد.
بر اساس نتایج شمارش آرای حوزههای انتخابیه "میانه" استان آذربایجانشرقی، "سمیرم" و "لنجان" استان اصفهان، "کرج، اشتهارد و فردیس" استان البرز، "دهلران، درهشهر، آبدانان و بدره" استان ایلام، "اهواز، باوی، حمیدیه و کارون" استان خوزستان، "زنجان و طارم" استان زنجان، "بیجار" استان کردستان، "کرمانشاه" و "اسلامآباد غرب و دالاهو" استان کرمانشاه و "کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان" استان گلستان، کاندیداهای این حوزهها موفق به کسب حد نصاب یکپنجم آرای صحیح نشدهاند و انتخابات در این ۱۱ حوزه به مرحله دوم کشیده شده است.
جدول زیر به تفکیک استانها و تعداد حوزههای انتخابیه، نمایندگان منتخب و گرایشهای سیاسی آنها را نشان میدهد:
استان |
حوزههای انتخابیه |
تعداد کرسیهای هر استان در مجلس |
منتخبین |
گرایش سیاسی |
آذربایجانشرقی |
تبریز، آذرشهر و اسکو |
6 |
مسعود پزشکیان احمد علیرضابیگی روح الله متفکر آزاد سید محمدرضا میرتاجالدینی محمدحسین فرهنگی
|
اصلاح طلب اصولگرا اصولگرا اصولگرا اصولگرا |
اهر و هریس
|
1 |
احمد محرم زاده |
مستقل | |
بناب |
1 |
شیخ رضا باقری بنابی |
مستقل | |
ملکان |
1 |
سید علی موسوی |
اصولگرا | |
بستان آباد |
1 |
غلامرضا نوری |
اصلاح طلب | |
سراب و مهربان |
1 |
یوسف داودی |
مستقل | |
مراغه و عجبشیر |
1 |
علی علیزاده |
اصولگرا | |
ورزقان |
1 |
اللهوردی دهقانی |
اصلاح طلب | |
هشترود و چاراویماق |
1 |
سیدحمزه امینی |
مستقل | |
مرند و جلفا |
1 |
معصومه پاشایی |
مستقل | |
میانه |
2 |
مهدی اسماعیلی علی شامی و بهنام صفایی |
اصولگرا (مستقل-اصلاح طلب)مرحله دوم |
|
شبستر |
1 |
جعفر راستی |
اصولگرا | |
کلیبر |
1 |
حسین حاتمی |
اصولگرا | |
آذربایجانغربی |
ارومیه |
3 |
سید سلمان ذاکر وحید جلال زاده روح الله حضرت پور |
اصولگرا اصولگرا اصولگرا |
سلماس |
1 |
یعقوب رضازاده |
اصولگرا | |
پیرانشهر و سردشت |
1 |
کمال حسین پور |
اصولگرا | |
میاندوآب | 1 | عیسی زاده | اصولگرا | |
مهاباد | 1 | جلال محمودزاده | مستقل | |
تکاب و شاهیندژ |
1 |
حسن همتی |
مستقل | |
خوی، چایپاره |
1 |
عادل نجف زاده |
اصلاح طلب | |
بوکان |
1 |
انور حبیب زاده |
اصولگرا | |
ماکو، پلدشت و چالدران |
1 |
محمد علی پور |
مستقل | |
نقده و اشنویه |
1 |
علی زنجانی |
اصولگرا | |
اردبیل |
اردبیل، نیر، نمین و سرعین |
3 |
علی نیکزاد |
اصولگرا |
پارسآباد، بیله سوار و اصلاندوز |
1 |
عباس جهانگیرزاده |
اصلاح طلب | |
گرمی |
1 |
ولی اسماعیلی |
اصولگرا | |
مشگین شهر |
1 |
محمود عباس زاده |
اصولگرا | |
خلخال و کوثر |
1 |
نقی نظری |
مستقل | |
ایلام |
هلیلان، سیروان، ایوان، ایلام، ملکشاهی،بدره و دره شهر |
2 |
علی اکبر بسطامی سارا فلاحی |
اصولگرا مستقل |
مهران، دهلران و آبدانان |
1 |
بهزاد علیزاده صادق کرمی |
دور دوم | |
اصفهان |
اردستان |
1 |
سید صادق طباطبایی نژاد |
اصولگرا |
اصفهان |
5 |
امیرحسن بانکیپور عباس مقتدایی مهدی طغیانی شیخی میرزایی |
اصولگرا اصولگرا اصولگرا اصولگرا اصولگرا |
|
خمینیشهر |
1 |
محمدتقی نقدعلی |
اصولگرا | |
سمیرم |
1 |
رحیم کریمی-اصغر سلیمی | دور دوم | |
شاهینشهر، میمه و برخوار |
1 |
حاجی دلیگانی | اصولگرا | |
شهرضا و دهاقان |
1 |
سمیه محمودی |
مستقل | |
فریدن، چادگان، فریدونشهر، بوئین میاندشت |
1 |
محمدصالحی |
مستقل | |
فلاورجان |
1 |
موسوی لارگانی | اصولگرا | |
کاشان و آران و بیدگل |
1 |
سید جواد ساداتینژاد | اصولگرا | |
گلپایگان و خوانسار |
1 |
مسعود خاتمی |
اصولگرا | |
لنجان |
1 |
علی یوسفپور -حسین رجایی | دور دوم | |
مبارکه |
1 |
پروین صالحی |
اصولگرا | |
نائین و خور و بیابانک |
1 |
الهام آزاد |
مستقل | |
نجفآباد و تیران و کرون |
1 |
ابوترابی |
اصولگرا | |
نطنز و بخش قمصر |
1 |
فیروزی پور |
اصولگرا | |
ارامنه |
1 |
روبرت بگلریان |
||
البرز |
کرج، اشتهارد و آسارا |
2 |
مهدی عسگری فاطمه آجرلو-علیرضا عباسی |
اصولگرا دور دوم |
ساوجبلاغ، طالقان، هشتگرد و نظرآباد |
1 |
علی حدادی |
اصولگرا | |
بوشهر |
بوشهر، گناوه و دیلم |
1 |
عبدالکریم جمیری |
اصولگرا |
دشتستان |
1 |
ابراهیم رضایی |
اصولگرا | |
دشتی و تنگستان |
1 |
غلامحسین کرمی |
اصولگرا | |
کنگان، دیر، عسلویه و جم |
1 |
موسی احمدی |
اصولگرا | |
تهران |
ورامین، قرچک و پیشوا |
1 |
نوش آبادی |
اصولگرا |
پاکدشت |
1 |
بشیری |
اصولگرا | |
دماوند و فیروزکوه |
1 |
رسولی نژاد |
اصولگرا | |
ملارد، شهریار و قدس |
1 |
حق وردی |
اصولگرا | |
رباط کریم و بهارستان |
1 |
نوروزی |
اصولگرا | |
چهارمحال و بختیاری |
شهرکرد، بن و سامان |
1 |
راستینه |
اصولگرا |
بروجن |
1 |
امیرقلی جعفری |
اصولگرا | |
کیار، کوهرنگ، اردل و فارسان |
1 |
قدرت الله حمزه |
اصولگرا | |
لردگان |
1 |
بامیری |
اصولگرا | |
خراسان جنوبی |
بیرجند، خوسف و درمیان |
1 |
حسین خسروی |
اصولگرا |
نهبندان و سربیشه |
1 |
مصطفی نخعی |
اصولگرا | |
طبس، فردوس، بشرویه و سرایان |
1 |
مجید نصیرایی |
اصولگرا | |
قاینات و زیرکوه |
1 |
سلمان اسحاقی |
اصولگرا | |
خراسان رضوی |
مشهد و کلات |
5 |
نصرالله پژمانفر محمدحسین حسینزاده بحرینی فاطمه رحمانی سید امیرحسین قاضیزاده هاشمی نفر پنجم مشخص نشده است (رقابت میان دو اصولگرا) |
اصولگرا اصولگرا اصولگرا اصولگرا |
سبزوار و جغتای و جوین و خوشاب و داورزن |
2 |
علیاصغر عنابستانی بهروز محبی نجمآبادی |
اصولگرا مستقل |
|
نیشابور و فیروزه |
2 |
احسان ارکانی هاجر چنارانی |
اصولگرا اصولگرا |
|
قوچان و فاروج |
1 |
علی آذری |
اصولگرا | |
تربت حیدریه و مه ولات و زاوه |
1 |
محسن زنگنه |
اصولگرا | |
فریمان و احمدآباد و سرخس و رضویه |
1 |
سید احسان قاضیزاده هاشمی |
اصولگرا | |
کاشمر، بردسکن، خلیلآباد |
1 |
حجتالاسلام جواد نیکبین |
اصولگرا | |
گناباد و بجستان |
1 |
محمد صفایی دلوئی |
اصولگرا | |
خواف و رشتخوار |
1 |
اکبر احمدپور فدکی |
اصولگرا | |
چناران و طرقبه و شاندیز |
1 |
محسن امامی | اصولگرا | |
درگز |
1 |
حسن رزمیان مقدم |
مستقل | |
تربت جام و تایباد و باخرز |
1 |
جلیل رحیمی | اصلاح طلب | |
خراسان شمالی |
بجنورد، راز و جرگلان، مانه و سملقان، جاجرم و گرمه |
2 |
سید محمد پاک مهر محمد وحیدی |
اصولگرا اصولگرا |
شیروان |
1 |
علی جدی |
اصولگرا | |
اسفراین |
1 |
امان الله حسینپور |
اصولگرا | |
خوزستان |
خرمشهر |
1 |
احمدنژاد |
اصولگرا |
اهواز |
3 |
سید کریم حسینی مجتبی یوسفی احمد سراج و شبیب جوبجری |
اصولگرا اصولگرا اصولگرا(دور دوم) |
|
دزفول |
1 |
سید احمد آوایی |
مستقل | |
آبادان | 3 |
مولوی محفوظی جلیل مختار |
اصولگرا اصولگرا مستقل |
|
بهبهان |
1 |
محمد طلا مظلومی |
اصولگرا | |
اندیمشک |
1 |
حسنوند |
اصولگرا | |
شوشتر |
1 |
سهراب گیلانی |
اصولگرا | |
رامهرمز و رامشیر |
1 |
متینیان |
اصولگرا | |
ایذه و باغملک |
1 |
ایزدپناه |
اصولگرا | |
هویزه دشت آزادگان |
1 |
قاسم ساعدی |
اصولگرا | |
شادگان |
1 |
مجید ناصری نژاد |
اصولگرا | |
مسجدسلیمان |
1 |
علیرضا ورناصری |
اصولگرا | |
ماهشهر |
1 |
آقاجری |
اصولگرا | |
شوش |
1 |
محمد کعب عمیر |
مستقل | |
زنجان |
زنجان و طارم |
2 |
مصطفی طاهری شیخ مهدی باقری و نبیالله محمدی |
اصولگرا دور دوم |
ابهر، خرمدره و سلطانیه |
1 |
حسن شجاعی |
اصولگرا | |
ماهنشان، ایجرود و بوغداکندی |
1 |
سید مرتضی خاتمی |
اصلاح طلب | |
خدابنده |
1 |
سید البرز حسینی |
اصولگرا | |
سمنان |
سمنان، مهدیشهر و سرخه |
1 |
عباس گلرو |
اصولگرا |
شاهرود و میامی |
1 |
علی اصغر خانی |
اصولگرا | |
گرمسار و آرادان |
1 |
اردشیر مطهری |
اصولگرا | |
دامغان |
1 |
علی اکبر علیزاده برمی |
اصولگرا | |
سیستان و بلوچستان |
زابل، هیرمند، هامون، نیمروز و زهک |
2 |
محمد سرگزی حبیبالله دهمرده |
اصولگرا اصولگرا |
زاهدان |
2 |
حسینعلی شهریاری فداحسین مالکی |
اصولگرا اصولگرا |
|
خاش |
1 |
اسماعیل حسینزهی |
مستقل | |
سراوان |
1 |
ملک محمد فاضلی |
مستقل | |
ایرانشهر |
1 |
عبدالناصر درخشان |
اصولگرا | |
چابهار |
1 |
معینالدین سعیدی |
مستقل | |
کرمان |
کرمان و راور |
2 |
پورابراهیمی زاهدی |
اصولگرا اصولگرا |
جیرفت و عنبرآباد |
1 |
اعظمی |
اصلاح طلب | |
سیرجان و بردسیر |
1 |
شهباز حسن پور |
مستقل | |
کهنوج، قلعهگنج رودبار، منوجان و فاریاب |
1 |
منصور شکراللهی |
اصولگرا | |
بافت، رابر و ارزوئیه |
1 |
صمدالله محمدی |
اصولگرا | |
رفسنجان و انار |
1 |
حسین جلالی |
اصولگرا | |
زرند و کوهبنان |
1 |
عفت شریعتی کوهبنانی |
اصولگرا | |
شهر بابک |
1 |
مصطفی رضاحسینی |
اصولگرا | |
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر |
1 |
غضنفرآبادی |
اصولگرا | |
فارس |
آباده، بوانات، خرمبید |
1 |
رحیم زارع |
اصولگرا |
اقلید |
1 |
مسلم صالحی |
مستقل | |
جهرم |
1 |
محمدرضا رضایی کوچی |
اصولگرا | |
داراب و زریندشت |
1 |
جواد عسگری |
اصولگرا | |
سپیدان |
1 |
علیزاده |
اصولگرا | |
سروستان، خرامه و کوار |
1 |
عبدالعلی رحیمی |
اصولگرا | |
شیراز |
4 |
علیرضا پاکفطرت روحالله نجابت جعفر قادری ابراهیم عزیزی |
اصولگرا اصولگرا اصولگرا اصولگرا |
|
فسا |
1 |
حجت الله فیروزی |
اصولگرا | |
فیروزآباد، قیروکارزین، فراشبند |
1 |
محمدمهدی فروردین |
اصولگرا | |
کازرون |
1 |
فریدون عباسی دوانی |
اصولگرا | |
لارستان، خنج، گراش |
1 |
حسین حسینزاده |
اصلاحطلب | |
لامرد و مهر |
1 |
سید موسی موسوی |
اصولگرا | |
مرودشت، ارسنجان، پاسارگاد |
1 |
جلال رشیدی |
اصولگرا | |
ممسنی و رستم |
1 |
مجید انصاری |
اصولگرا | |
نیریز و استهبان |
1 |
فرهاد طهماسبی |
اصولگرا | |
قم |
قم، کهک سلفچگان |
3 |
امیرآبادی ذوالنور زاکانی |
اصولگرا اصولگرا اصولگرا |
قزوین |
قزوین، آبیک و البرز |
2 |
فاطمه محمدبیگی لطف الله سیاهکلی |
اصولگرا اصولگرا |
بوئین زهرا و آوج |
1 |
روح الله عباسپور |
اصولگرا | |
تاکستان |
1 |
رجب رحمانی |
اصولگرا | |
کردستان |
سنندج، دیواندره و کامیاران |
2 |
فرشادان فتحی |
مستقل مستقل اصلاح طلب |
بیجار |
1 |
حمدالله کریمی |
مستقل | |
قروه و دهگلان |
1 |
پرویز اوسطی | مستقل | |
مریوان و سروآباد |
1 |
عثمان باقدم |
اصولگرا | |
سقز و بانه |
1 |
بهزاد رحیمی |
مستقل | |
کرمانشاه |
کرمانشاه |
3 |
مصری رشیدی سلمان محمدی و ابراهیم عزیزی
|
اصولگرا اصولگرا دور دوم(اصولگرا) |
اسلامآباد غرب و دالاهو |
1 |
مجتبی بخشیپور نادر نادری |
مستقل(دور دوم) اصولگرا(دور دوم) |
|
اورامانات و ثلاث باباجانی |
1 |
لهونی |
اصلاح طلب | |
سرپل ذهاب، قصرشیرین و گیلانغرب |
1 |
حیدری | مستقل | |
کنگاور، صحنه و هرسین |
1 |
رضایی |
اصولگرا | |
سنقر و کلیایی |
1 |
حسینی کیا |
اصولگرا | |
کهگیلویه و بویراحمد |
گچساران |
1 |
تاجگردون |
اصلاح طلب |
کهگیلویه بزرگ |
1 |
موحد |
اصولگرا | |
بویراحمد و دنا |
1 |
روشنفکر |
اصولگرا | |
گیلان |
آستارا |
1 |
غلامرضا مرحبا |
مستقل |
تالش، رضوانشهر، ماسال |
1 |
حسن محمدیاری |
اصولگرا | |
بندرانزلی |
1 |
احمد دنیامالی | اصلاح طلب | |
شفت و فومن |
1 |
خلیل بهروزی فر |
اصولگرا | |
رشت |
3 |
جبار کوچکی نژاد سید علی آقازاده محمدرضا احمدی |
اصولگرا اصولگرا اصولگرا |
|
صومعه سرا | 1 | کاظم دلخوش | مستقل | |
آستانهاشرفیه |
1 |
محمدعلی رمضانی |
اصولگرا | |
لاهیجان و سیاهکل |
1 |
رسول فرخی |
مستقل | |
لنگرود |
1 |
پرویز محمدنژاد |
مستقل | |
رودسر و املش |
1 |
حجتاسلام محمد صفری |
اصولگرا | |
رودبار |
1 |
مهرداد گودرزوند چگینی |
مستقل | |
گلستان |
گرگان و آققلا |
2 |
رمضانعلی سنگدوینی |
اصولگرا |
علیآباد کتول |
1 |
رحمت نوروزی |
اصولگرا | |
گنبدکاووس |
1 |
امان قلیچ شادمهر |
مستقل | |
کردکوی، بندرگز، بندر ترکمن و گمیشان |
1 |
جلال ایری |
مستقل | |
رامیان و آزادشهر |
1 |
غلامعلی کوهساری | اصلاح طلب | |
مینودشت و کلاله، مراوه تپه و گالیکش |
1 |
رضا آریانپور |
اصلاح طلب | |
لرستان |
پلدختر |
1 |
حمیدرضا کاظمی |
اصولگرا |
خرم آباد و چگنی | 2 |
مهرداد ویسکرمی مرتضی محمودوند |
اصولگرا اصولگرا |
|
بروجرد و اشتریان |
2 |
فاطمه مقصودی عباس گودرزی |
مستقل اصولگرا |
|
الیگودرز |
1 |
محمد خدابخشی |
اصولگرا | |
دورود و ازنا |
1 |
حسین گودرزی | اصولگرا | |
کوهدشت و رومشکان |
1 |
محمدرضا مبلغی |
مستقل | |
سلسله و دلفان |
1 |
یحیی ابراهیمی |
مستقل | |
مازندران |
ساری و میاندورود |
2 |
محسن زارعی علی بابایی کارنامی |
اصولگرا مستقل |
آمل |
1 |
رضا حاجی پور | اصولگرا | |
بابل |
2 |
علی کریمی فیروزجاه مهدی سعادتی |
اصولگرا اصولگرا |
|
رامسر، تنکابن و عباس آباد |
1 |
سیدشمس الدین حسینی |
اصولگرا | |
سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ، سوادکو شمالی و قائمشهر |
2 |
کیوان مرادیان کمال علیپور |
اصولگرا اصولگرا |
|
نوشهر، چالوس و کلاردشت |
1 |
محسنی بندپی |
اصلاح طلب | |
بابلسر و فریدونکنار |
1 |
علی اصغر باقرزاده |
اصولگرا | |
بهشهر، نکا و گلوگاه |
1 |
غلامرضا شریعتی |
اصولگرا | |
نور و محمودآباد |
1 |
ولی الله فرزانه(سعید) |
مستقل | |
مرکزی |
اراک، کمیجان و خنداب |
2 |
علی اکبر کریمی محمدحسن آصفری |
اصولگرا مستقل |
ساوه و زرندیه |
1 |
حجتالاسلام سبزی |
اصولگرا | |
خمین |
1 |
علیرضا نظری |
اصولگرا | |
شازند |
1 |
محمود احمدی بیغش | اصولگرا | |
دلیجان و محلات |
1 |
علیرضا سلیمی |
اصولگرا | |
تفرش ، آشتیان و فراهان |
1 |
سینا کمالخانی |
مستقل | |
هرمزگان |
بندرعباس، ابوموسی، حاجی آباد، بندرخمیر |
3 |
مرادی آشوری آرامی |
مستقل اصولگرا مستقل |
بندر لنگه، بستک، پارسیان |
1 |
احمد جباری |
اصولگرا | |
میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد |
1 |
حسین رئیسی |
اصولگرا | |
همدان |
همدان و فامنین |
2 |
حمیدرضا حاجی بابایی |
اصولگرا اصولگرا |
اسدآباد |
1 |
کیومرث سرمدی |
اصولگرا | |
بهار و کبودراهنگ |
1 |
عیسی جعفری |
اصولگرا | |
تویسرکان |
1 |
محمد مهدی مفتح | اصولگرا | |
رزن و درگزین |
1 |
حسن لطفی |
اصلاح طلب | |
ملایر |
2 |
احد آزادیخواه هادی بیگی نژاد |
اصولگرا اصولگرا |
|
نهاوند |
1 |
علیرضا شهبازی |
مستقل | |
یزد |
یزد و اشکذر |
1 |
صالح جوکار |
اصولگرا |
اردکان |
1 |
محمدرضا دشتی اردکانی |
مستقل | |
میبد و تفت |
1 |
سیدجلیل میرمحمد میبدی |
اصولگرا | |
بافق، ابرکوه، خاتم، مهریز و بهاباد |
1 |
مرتضی صباغیان | اصولگرا |
(لازم به ذکر است که این نتایج غیررسمی بوده و هنوز به تأیید شورای نگهبان نرسیده است)
* ۱. استان آذربایجانشرقی
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۱ | تبریز، آذرشهر و اسکو | مسعود پزشکیان | بدون آمار |
۲ | تبریز، آذرشهر و اسکو | احمدعلی رضابیگی | بدون آمار |
۳ | تبریز، آذرشهر و اسکو | روحالله متفکر آزاد | بدون آمار |
۴ | تبریز، آذرشهر و اسکو | سید محمدرضا میرتاجالدینی | بدون آمار |
۵ | تبریز، آذرشهر و اسکو | محمدحسین فرهنگی | بدون آمار |
۶ | تبریز، آذرشهر و اسکو | علیرضا منادیسفیدان | بدون آمار |
۷ | بستانآباد | غلامرضا نوریقزلجه | ۱۷.۱۲۷ |
۸ | ملکان | سید علی موسوی | ۲۰.۱۴۰ |
۹ | شبستر | جعفر راستی | ۱۲.۵۹۶ |
۱۰ | سراب | یوسف داودی | ۲۰.۲۰۸ |
۱۱ | میانه | مهدی اسماعیلی | ۱۶.۸۶۶ |
۱۲ | میانه | علی شامی (۱۱.۷۰۳) و بهنام صفایی (۱۱.۰۳۴) | مرحله دوم |
۱۳ | اهر و هریس | احمد محرمزادهیخفروزان | ۲۹.۸۲۶ |
۱۴ | کلیبر، خداآفرین و هوراند | حسین حاتمی | ۱۷.۶۲۵ |
۱۵ | هشترود و چاراویماق | سید حمزه امینی | ۱۴.۲۷۷ |
۱۶ | بناب | محمد باقری | ۲۳.۵۴۴ |
۱۷ | ورزقان | اللهویردی دهقان | ۲۲.۸۲۴ |
۱۸ | مرند و جلفا | معصومه پاشاییبهرام | ۴۰.۲۹۴ |
۱۹ | مراغه و عجبشیر | علی علیزاده | ۴۴.۶۹۱ |
* ۲. استان آذربایجانغربی
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۲۰ | ارومیه | سید سلمان ذاکر | ۱۳۸.۴۳۶ |
۲۱ | ارومیه | روحالله حضرتپورطلاتپه | ۸۶.۹۱۰ |
۲۲ | ارومیه | وحید جلالزاده | ۸۰.۰۹۴ |
۲۳ | سلماس | یعقوب رضازاده | ۲۴.۷۶۷ |
۲۴ | مهاباد | جلال محمودزاده | ۱۹.۳۰۴ |
۲۵ | میاندوآب | مهدی عیسیزاده | ۴۳.۰۱۶ |
۲۶ | شاهیندژ و تکاب | حسن همتی | ۱۲.۵۶۶ |
۲۷ | نقده و اشنویه | علی زنجانیحسنلویی | ۷۸.۶۷۳ |
۲۸ | خوی و چایپاره | عادل نجفزاده | ۶۸.۴۹۸ |
۲۹ | پیرانشهر و سردشت | کمال حسینپور | ۳۵.۶۹۷ |
۳۰ | بوکان | انور حبیبزادهبوکانی | ۲۶.۹۶۵ |
۳۱ | ماکو، چالدران، پلدشت و شوط | محمد علیپور | ۲۰.۱۳۰ |
* ۳. استان اردبیل
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۳۲ | اردبیل، نمین، نیر و سرعین | علی نیکزاد | ۱۱۷.۶۱۲ |
۳۳ | اردبیل، نمین، نیر و سرعین | سید کاظم موسوی | ۵۹.۵۱۶ |
۳۴ | اردبیل، نمین، نیر و سرعین | صدیف بدری | ۵۳.۷۰۸ |
۳۵ | مشکینشهر | محمود عباسزاده | ۳۲.۲۵۴ |
۳۶ | پارسآباد، بیلهسوار و اصلاندوز | عباس جهانگیرزاده | ۲۴.۷۷۲ |
۳۷ | خلخال و کوثر | سید غنی نظریخانقاه | ۲۲.۴۸۹ |
۳۸ | گرمی | ولی اسماعیلی | ۲۴.۱۶۹ |
* ۴. استان اصفهان
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۳۹ | اصفهان | امیرحسین بانکیپورفرد | ۲۴۵.۶۲۹ |
۴۰ | اصفهان | عباس مقتداییخوارسگانی | ۲۲۸.۰۳۸ |
۴۱ | اصفهان | مهدی طغیانی | ۱۸۸.۰۰۳ |
۴۲ | اصفهان | زهرا شیخیمبارکه | ۱۷۲.۸۵۰ |
۴۳ | اصفهان | حسین میرزایی | ۱۶۳.۳۷۰ |
۴۴ | نجفآباد، تیران و کرون | ابوالفضل ابوترابی | ۵۷.۷۰۰ |
۴۵ | فریدن، چادگان، فریدونشهر، بویین و میاندشت | حسین محمد صالحیدارانی | ۲۶.۹۲۰ |
۴۶ | مبارکه | پروین صالحیمبارکه | ۱۲.۰۷۵ |
۴۷ | اردستان | سید صادق طباطبایینژاد | ۱۳.۲۲۹ |
۴۸ | شاهینشهر، میمه و برخوار | حسینعلی حاجیدلیگانی | ۶۳.۷۷۰ |
۴۹ | شهرضا و دهاقان | سمیه محمودی | ۲۰.۵۴۲ |
۵۰ | خمینیشهر | محمدتقی نقدعلی | ۳۶.۰۵۵ |
۵۱ | نایین، خور و بیابانک | الهام آزاد | ۸.۵۷۰ |
۵۲ | سمیرم |
رحیم کریمی (۵.۹۵۹) و اصغر سلیمی (۵.۹۰۸) |
مرحله دوم |
۵۳ | نطنز و بخش قمصر | رحمتالله فیروزیپوربادی | ۱۱.۲۵۱ |
۵۴ | لنجان | علی یوسفپور (۹.۵۵۸) و حسین رجاییریزی(۸.۶۴۶) | مرحله دوم |
۵۵ | کاشان و آران بیدگل | سید جواد ساداتینژاد | ۸۸.۹۴۶ |
۵۶ | فلاورجان | سید ناصر موسویلارگانی | ۲۶.۹۰۲ |
۵۷ | گلپایگیان و خوانسار | مسعود خاتمی | ۲۱.۴۷۱ |
* ۵. استان البرز
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۵۸ | کرج، اشتهارد و فردیس | مهدی عسگری | ۸۷.۸۰۸ |
۵۹ | کرج، اشتهارد و فردیس | فاطمه آجرلو (۶۱.۰۵۷) و علیرضا عباسی (۵۲.۷۲۶) | مرحله دوم |
۶۰ | ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان | علی حدادی | ۴۳.۲۳۳ |
* ۶. استان ایلام
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۶۱ | ایلام، ایوان، چرداول، سیروان، ملکشاهی و مهران | علیاکبر بسطامی | ۴۲.۲۹۶ |
۶۲ | ایلام، ایوان، چرداول، سیروان، ملکشاهی و مهران | سارا فلاحی | ۳۶.۹۰۹ |
۶۳ | دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره |
بهزاد علیزاده (۱۸.۵۰۵) و صادق کرمی (۱۶.۳۷۲) |
مرحله دوم |
* ۷. استان بوشهر
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۶۴ | کنگان، دیر، جم و عسلویه | موسی احمدی | ۳۸.۹۹۸ |
۶۵ | دشتی و تنگستان | غلامحسین کرمی | ۲۹.۰۵۷ |
۶۶ | بوشهر، گناوه و دیلم | عبدالکریم جمیری | بدون آمار |
۶۷ | دشتستان | ابراهیم رضایی | ۳۶.۵۸۱ |
* ۸. استان تهران
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۶۸ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس |
محمدباقر قالیباف |
۱.۲۶۵.۲۸۷ |
۶۹ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس |
سید مصطفی آقامیرسلیم |
۸۹۲.۳۱۸ |
۷۰ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | مرتضی آقاتهرانی | ۸۶۸.۰۲۵ |
۷۱ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | الیاس نادران | ۸۶۱.۹۵۶ |
۷۲ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | سید محسن دهنوی | ۸۲۹.۲۹۲ |
۷۳ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | سید محمود نبویان | ۸۲۱.۲۰۳ |
۷۴ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس |
سید احسان خاندوزی |
۸۰۱.۶۹۶ |
۷۵ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس |
اقبال شاکری |
۷۹۵.۲۱۱ |
۷۶ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | ابوالفضل عمویی | ۷۹۲.۹۶۴ |
۷۷ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | بیژن نوباوهوطن | ۷۹۲.۵۶۵ |
۷۸ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | مجتبی توانگر | ۷۸۹.۹۱۳ |
۷۹ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس |
فاطمه رهبر |
۷۸۷.۴۸۵ |
۸۰ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | محسن پیرهادی | ۷۸۵.۴۵۰ |
۸۱ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس |
روحالله ایزدیخواه |
۷۸۴.۴۵۶ |
۸۲ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس |
احمد نادری |
۷۸۳.۵۴۵ |
۸۳ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | عبدالحسین روحالامینی | ۷۷۹.۴۷۹ |
۸۴ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | سید نظامالدین موسوی | ۷۷۸.۶۱۸ |
۸۵ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس |
زهره الهیان |
۷۷۳.۲۶۳ |
۸۶ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | مالک شریعتینیاسر | ۷۶۸.۱۳۹ |
۸۷ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس |
مهدی شریفیان |
۷۶۰.۰۱۶ |
۸۸ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | سید رضا تقوی | ۷۵۳.۳۰۷ |
۸۹ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس |
سمیه رفیعی |
۷۴۲.۹۷۵ |
۹۰ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | سید علی یزدیخواه | ۷۴۲.۳۹۴ |
۹۱ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | علی خضریان | ۷۴۰.۰۳۳ |
۹۲ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | رضا تقیپور انوری | ۷۲۸.۲۳۸ |
۹۳ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | فاطمه قاسمپور | ۷۲۶.۰۰۷ |
۹۴ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | مجتبی رضاخواه | ۷۲۳.۷۲۹ |
۹۵ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس |
زهره لاجوردی |
۷۱۴.۹۳۱ |
۹۶ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | غلامحسین رضوانی | ۷۱۱.۶۰۸ |
۹۷ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | عزتالله اکبریتالارپشتی | ۶۴۲.۲۱۴ |
۹۸ | دماوند و فیروزکوه | سید احمد رسولینژاد | ۱۵.۸۵۶ |
۹۹ | رباطکریم و بهارستان | حسن نوروزی | ۳۹.۴۲۹ |
۱۰۰ | ورامین و پیشوا و قرچک | حسین نوشآبادی | ۴۴.۱۷۵ |
۱۰۱ | شهریار، قدس و ملارد | حسین حقوردی | ۱۰۸.۶۸۱ |
۱۰۲ | پاکدشت | فرهاد بشیری | ۳۷.۲۲۷ |
* ۹. استان چهارمحالوبختیاری
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۱۰۳ | لردگان و خانمیرزا | حسین بامیری | ۳۱.۴۱۴ |
۱۰۴ | شهرکرد، بن و سامان | احمد راستینههفشجانی | ۳۵.۸۷۹ |
۱۰۵ | بروجن | امیرقلی جعفریبروجنی | ۱۱.۸۶۳ |
۱۰۶ | اردل و فارسان و کوهرنگ و کیار | قدرتالله حمزهشلمزاری | ۳۹.۸۰۹ |
* ۱۰. استان خراسانجنوبی
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۱۰۷ | بیرجند، درمیان و خوسف | حسین خسرویاسفزار | ۷۲.۸۷۲ |
۱۰۸ | فردوس، سرایان، طبس و بشرویه | مجید نصیرایی | ۳۷.۳۳۴ |
۱۰۹ | نهبندان و سربیشه | مصطفی نخعی | ۱۷.۳۴۱ |
۱۱۰ | قائنات و زیرکوه | سلمان اسحاقی | ۲۱.۹۳۴ |
* ۱۱. استان خراسانشمالی
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۱۱۱ | بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان | محمد پاکمهر | ۶۶.۸۹۱ |
۱۱۲ | بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان | محمد وحیدی | ۵۷.۵۷۶ |
۱۱۳ | شیروان | علی جدی | ۲۸.۷۷۹ |
۱۱۴ | اسفراین | امانالله حسینپور | ۱۹.۳۱۲ |
* ۱۲. استان خراسانرضوی
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۱۱۵ | مشهد و کلات | نصرالله پژمانفر | ۴۳۹.۹۴۰ |
۱۱۶ | مشهد و کلات | سید امیرحسین قاضیزادههاشمی | ۳۹۷.۴۴۸ |
۱۱۷ | مشهد و کلات | جواد کریمیقدوسی | ۳۹۴.۵۳۷ |
۱۱۸ | مشهد و کلات | محمد حسین حسینزادهبحرینی | ۳۹۳.۱۳۷ |
۱۱۹ | مشهد و کلات | فاطمه رحمانی | ۳۰۹.۵۱۲ |
۱۲۰ | تربتجام، تایباد، باخزر و صالحآباد | جلیل رحیمی جهانآبادی | ۹۸.۲۴۸ |
۱۲۱ | کاشمر، بردسکن و خلیلآباد |
جواد نیکبین |
۲۹.۴۸۷ |
۱۲۲ | تربتحیدریه، مه، ولات و زاوه | محسن زنگنه | ۵۶.۷۰۶ |
۱۲۳ | چناران، بینالود و طرقبه شاندیز | حسین عباسزاده | ۲۳.۳۱۶ |
۱۲۴ | گناباد و بجستان | محمد صفاییدلویی | ۲۳.۶۰۷ |
۱۲۵ | سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن | علیاصغر عنابستانی | ۸۰.۰۲۸ |
۱۲۶ | سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن | بهروز محبی نجمآبادی | ۶۷.۵۸۲ |
۱۲۷ | نیشابور و فیروزه | احسان ارکانی | ۷۳.۸۱۸ |
۱۲۸ | نیشابور و فیروزه | هاجر چنارانی | ۴۷.۸۳۹ |
۱۲۹ | فریمان، سرخس، بخشهای احمدآباد و رضویه | سید احسان قاضیزادههاشمی | ۵۶.۴۵۴ |
۱۳۰ | قوچان و فاروج | علی آذری | ۴۴.۰۳۳ |
۱۳۱ | درگز | حسن رزمیانمقدم | ۹.۱۸۴ |
۱۳۲ | خواف و رشتخوار | اکبر احمدپور | ۶۳.۹۹۴ |
* ۱۳. استان خوزستان
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۱۳۳ | اهواز، باوی، حمیدیه و کارون | سید کریم حسینی | ۹۹.۱۰۶ |
۱۳۴ | اهواز، باوی، حمیدیه و کارون | مجتبی یوسفی | ۶۵.۹۲۳ |
۱۳۵ | اهواز، باوی، حمیدیه و کارون | شبیب جویجری (۴۱.۲۳۷) و احمد سراج (۳۷.۹۳۴) | مرحله دوم |
۱۳۶ | آبادان | محمد مولوی | ۳۵.۰۰۵ |
۱۳۷ | آبادان | مجتبی محفوظی | ۲۱.۴۰۲ |
۱۳۸ | آبادان | جلیل مختار | ۱۹.۸۴۲ |
۱۳۹ | بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان و بخش جولکی | حبیب آقاجری | ۳۰.۴۳۰ |
۱۴۰ | رامهرمز و رامشیر | ابراهیم متینیان | ۲۴.۵۱۹ |
۱۴۱ | دزفول | سید احمد آرایی | ۹۹.۱۰۴ |
۱۴۲ | شادگان | مجید ناصرینژاد | ۱۲.۰۵۵ |
۱۴۳ | مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا | علیرضا ورناصریقندعلی | ۳۷.۴۱۱ |
۱۴۴ | اندیمشک | فریدون حسنوند | ۲۳.۸۲۴ |
۱۴۵ | ایذه و باغملک |
عبدالله ایزدپناه |
۳۳.۲۸۰ |
۱۴۶ | شوشتر و گتوند | سهراب گیلانی | ۳۱.۸۵۳ |
۱۴۷ | خرمشهر | سید لفته احمدنژاد | ۹.۶۳۸ |
۱۴۸ | بهبهان و آغاجری | محمد طلاآبزرگه | ۱۸.۰۲۸ |
۱۴۹ | دشت آزادگان و هویزه | قاسم ساعدی | ۱۹.۵۸۹ |
۱۵۰ | شوش | محمد کعبعمیر | ۲۳.۳۵۸ |
* ۱۴. استان زنجان
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۱۵۱ | زنجان و طارم | مصطفی طاهری | ۵۹.۶۰۳ |
۱۵۲ | زنجان و طارم | مهدی باقری و نبیالله محمدی | مرحله دوم |
۱۵۳ | ابهر، خرمدره و سلطانیه | حسین شجاعیعلیآبادی | ۱۹.۴۵۴ |
۱۵۴ | ماهنشان، ایجرود، دهستانهای بوغداکندی و قلتوق | سید مرتضی خاتمی | ۱۷.۷۶۳ |
۱۵۵ | خدابنده | سید البرز حسینی | ۳۰.۸۵۲ |
* ۱۵. استان سمنان
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۱۵۶ | شاهرود، میامی و بسطام | علی اصغر خانی | ۳۴.۰۸۳ |
۱۵۷ | سمنان، مهدیشهر و سرخه | عباس گلرو | ۳۲.۴۱۱ |
۱۵۸ | دامغان | علیاکبر علیزادهبرمی | ۱۱.۰۲۱ |
۱۵۹ | گرمسار و آرادان | اردشیر مطهری | ۱۳.۱۳۰ |
* ۱۶. استان سیستانوبلوچستان
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۱۶۰ | زاهدان | حسینعلی شهریاری | ۶۵.۰۴۲ |
۱۶۱ | زاهدان | فداحسین مالکی | ۶۳.۲۷۷ |
۱۶۲ | زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون | محمد سرگزی | ۷۶.۶۸۴ |
۱۶۳ | زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون | حبیبالله دهمرده | ۶۴.۳۱۴ |
۱۶۴ | چابهار، کنارک، قصرقند شهر و بخش مرکزی نیکشهر |
معینالدین سعیدی |
۹۰.۸۶۳ |
۱۶۵ | خاش، میرجاوه و بخشهای نصرتآباد و کورین | اسماعیل حسینزهی | ۴۳.۱۴۸ |
۱۶۶ | ایرانشهر، دلگان، بمپور، سرباز، فنوج و بخشهای بنت، لاشار، اهوران و اشار | عبدالناصر درخشان | ۹۵.۸۹۶ |
۱۶۷ | سراوان، سیب، سوران و زابلی | ملک فاضلی | ۴۳.۵۳۰ |
* ۱۷. استان فارس
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۱۶۸ | شیراز و زرقان | علیرضا پاکفطرت | ۱۹۳.۷۹۰ |
۱۶۹ | شیراز و زرقان | روحالله نجابت | ۱۲۲.۸۰۷ |
۱۷۰ | شیراز و زرقان | جعفر قادری | ۱۱۶.۶۸۴ |
۱۷۱ | شیراز و زرقان | ابراهیم عزیزی | ۱۱۴.۳۲۹ |
۱۷۲ | داراب و زریندشت | محمدجواد عسگری | ۵۰.۹۷۹ |
۱۷۳ | سروستان، کوار و خرامه | عبدالعلی رحیمیمظفری | ۳۷.۷۷۱ |
۱۷۴ | مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد | جلال رشیدیکوچی | ۳۲.۴۶۹ |
۱۷۵ | لارستان، خنج، گراش و اوز | حسین حسینزاده | ۲۸.۳۹۹ |
۱۷۶ | فسا | حجتالله فیروزی | ۳۲.۳۱۹ |
۱۷۷ | جهرم و خفر | محمدرضا رضاییکوچی | ۳۹.۹۴۰ |
۱۷۸ | آباده، بوانات، خرمبید و سرچهان | رحیم زارع | ۲۶.۳۰۶ |
۱۷۹ | نیریز، استهبان و بختگان | فرهاد طهماسبی | ۲۸.۸۴۷ |
۱۸۰ | ممسنی و رستم | مجید انصاری | ۵۰.۰۰۸ |
۱۸۱ | اقلید | مسلم صالحی | ۱۴.۵۸۰ |
۱۸۲ | فیروزآباد، فراشبند، قیر و کارزین | محمدمهدی فروردین | ۲۹.۶۶۱ |
۱۸۳ | کازرون و کوهچنار | فریدون عباسیدوانی | ۲۷.۹۱۹ |
۱۸۴ | لامرد و مهر | سید موسی موسوی | ۳۷.۷۳۶ |
۱۸۵ | سپیدان و بیضاء | محسن علیزاده | ۲۲.۵۳۴ |
* ۱۸. استان قزوین
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۱۸۶ | قزوین، آبیک و البرز | فاطمه محمدبیگی | ۱۰۸.۹۲۴ |
۱۸۷ | قزوین، آبیک و البرز | لطفالله سیاهکلی | ۸۳.۵۵۵ |
۱۸۸ | تاکستان | رجب رحمانی | ۲۶.۰۴۵ |
۱۸۹ | بوئینزهرا و آوج | روحالله عباسپور | ۳۷.۵۸۹ |
* ۱۹. استان قم
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۱۹۰ | قم | احمد امیرآبادیفراهانی | ۲۱۸.۳۱۵ |
۱۹۱ | قم | مجتبی ذوالنوری | ۲۰۴.۷۵۸ |
۱۹۲ | قم | علیرضا زاکانی | ۱۹۰.۴۲۲ |
* ۲۰. استان کردستان
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۱۹۳ | سنندج و دیواندره | سید مهدی فرشادان | ۳۵.۷۱۶ |
۱۹۴ | سنندج و دیواندره | محسن فتحی | ۳۲.۵۱۸ |
۱۹۵ | بیجار | حمدالله کریمی (۶.۸۴۷) و علیرضا زندیان (۵.۸۳۷) | مرحله دوم |
۱۹۶ | سقز و بانه | بهزاد رحیمی | ۳۴.۴۳۹ |
۱۹۷ | قروه و دهگلان | پرویز اوسطی | ۱۷.۱۹۶ |
۱۹۸ | مریوان و سروآباد | شیوا قاسمیپور | ۸.۵۲۸ |
* ۲۱. استان کرمان
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۱۹۹ | کرمان و راور | محمدرضا پورابراهیمیداورزنی | ۱۳۰.۱۹۵ |
۲۰۰ | کرمان و راور | محمدمهدی زاهدی | ۹۰.۷۱۴ |
۲۰۱ | رفسنجان و انار | حسین جلالی | ۵۳.۷۸۸ |
۲۰۲ | زرند و کوهبنان | عفت شریعتیکوهبنانی | ۴۴.۴۵۳ |
۲۰۳ | کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب | منصور شکراللهی | ۱۰۵.۱۴۷ |
۲۰۴ | سیرجان و بردسیر | حسن پوربیگلری | ۴۸.۸۶۴ |
۲۰۵ | جیرفت و عنبرآباد | ذبیحالله اعظمیساردویی | ۵۳.۲۰۲ |
۲۰۶ | بم، ریگان، فهرج و نرماشیر | موسی غضنفرآبادی | ۷۹.۳۹۲ |
۲۰۷ | شهر بابک | مصطفی رضاحسینیقطبآبادی | ۱۳.۳۵۰ |
۲۰۸ | بافت، رابر و ارزوئیه | صمدالله اللهمحمدی | ۱۸.۰۰۲ |
* ۲۲. استان کرمانشاه
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۲۰۹ | کرمانشاه | عبدالرضا مصری | ۹۵.۰۶۱ |
۲۱۰ | کرمانشاه | محمد رشیدی | ۵۷.۱۷۰ |
۲۱۱ | کرمانشاه | سلطان محمدیبابازیدی (۴۰.۱۵۷) و ابراهیم عزیزی (۳۹.۴۹۵) | مرحله دوم |
۲۱۲ | کنگاور، صحنه و هرسین | علی رضایی | ۳۶.۰۶۶ |
۲۱۳ | اسلامآباد غرب و دالاهو | مجتبی بخشیپور (۱۴.۳۴۹) و نادر نادری (۱۳.۱۲۷) | مرحله دوم |
۲۱۴ | قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب | شهریار حیدری | ۲۷.۸۰۱ |
۲۱۵ | سنقر | سید جواد حسینیکیا | ۱۰.۹۳۵ |
۲۱۶ | پاوه، جوانرود، ثلاثباباجانی و روانسر | آرش زرهتنلهونی | ۳۰.۶۱۶ |
* ۲۳. استان کهگیلویه و بویراحمد
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۲۱۷ | کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده | سید محمد موحد | ۷۵.۸۵۱ |
۲۱۸ | گچساران و باشت | غلامرضا تاجگردون | ۳۸.۳۵۲ |
۲۱۹ | بویراحمد و دنا | مهدی روشنفکر | ۶۶.۵۹۹ |
* ۲۴. استان گلستان
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۲۲۰ | گرگان و آققلا | رمضانعلی سنگدوینی | ۵۳.۱۰۰ |
۲۲۱ | گرگان و آققلا | غلامرضا منتظری | ۴۰.۸۹۳ |
۲۲۲ | مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوهتپه | رضا آریانپور | ۴۲.۹۴۷ |
۲۲۳ | رامیان و آزادشهر |
غلامعلی کوهساری |
۳۸.۶۱۵ |
۲۲۴ | گنبد کاووس | امامقلیچ شادمهر | ۳۱.۸۲۶ |
۲۲۵ | علیآباد |
رحمتالله نوروزی |
۳۵.۹۰۷ |
۲۲۶ | کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان | عبدالجلال ایری (۲۱.۲۰۶) و رجب محمدآبادی (۱۴.۹۸۳) | مرحله دوم |
* ۲۵. استان گیلان
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۲۲۷ | رشت | جبار کوچکینژاد | ۵۰.۶۸۵ |
۲۲۸ | رشت | سید علی آقازادهدافساری | ۴۷.۰۵۷ |
۲۲۹ | رشت | محمدرضا احمدی | ۳۳.۹۹۲ |
۲۳۰ | لنگرود | پرویز محمدنژاد قاضیمحله | ۲۲.۶۳۳ |
۲۳۱ | رودبار | مهرداد گودرزوندچگینی | ۱۶.۱۹۹ |
۲۳۲ | بندر انزلی | احمد دنیامالی | ۱۶.۷۳۵ |
۲۳۳ | صومعهسرا | کاظم دلخوشاباتری | ۲۸.۱۷۶ |
۲۳۴ | رودسر و املش | محمد صفریملکمیان | ۲۵.۴۷۴ |
۲۳۵ | تالش، رضوانشهر و ماسال | حسن محمدیاری | ۳۰.۸۲۷ |
۲۳۶ | فومن و شفت | خلیل بهروزیفر | ۴۷.۸۵۱ |
۲۳۷ | آستانه اشرفیه | محمدعلی رمضانیدستک | ۱۳.۹۴۸ |
۲۳۸ | لاهیجان و سیاهکل | رسول فرخیمیکال | ۱۸.۶۲۰ |
۲۳۹ | آستارا | غلامرضا مرحبا | ۱۴.۸۳۴ |
* ۲۶. استان لرستان
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۲۴۰ | خرمآباد، چگنی و دوره | مرتضی محمودوند | ۴۳.۸۳۴ |
۲۴۱ | خرمآباد، چگنی و دوره | مهرداد ویسکرمی | ۳۸.۰۷۷ |
۲۴۲ | بروجرد | عباس گودرزی | ۴۹.۱۷۰ |
۲۴۳ | بروجرد | فاطمه مقصودی | ۱۷.۸۹۱ |
۲۴۴ | الیگودرز | محمد خدابخشی | ۲۹.۳۸۱ |
۲۴۵ | دلفان و سلسله | یحیی ابراهیمی | ۲۹.۴۴۶ |
۲۴۶ | دورود و ازنا | حسین گودرزی | ۲۸.۴۳۰ |
۲۴۷ | پلدختر | سید حمیدرضا کاظمی | ۲۵.۳۸۹ |
۲۴۸ | کوهدشت و رومشگان | محمدرضا مبلغی | ۶۲.۰۵۵ |
* ۲۷. استان مازندران
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۲۴۹ | ساری و میاندورود | منصور علی زارعیکیاپی | ۶۶.۲۲۵ |
۲۵۰ | ساری و میاندورود | علی باباییکارنامی | ۴۲.۰۲۶ |
۲۵۱ | قائمشهر، سوادکوه، جویبار سیمرغ، و سوادکوهشمالی | کیوان مرادیانکوچکسرایی | ۶۱.۹۸۰ |
۲۵۲ | قائمشهر، سوادکوه، جویبار سیمرغ، و سوادکوهشمالی | کمال علیپورخنکداری | ۵۷.۸۲۳ |
۲۵۳ | نوشهر، چالوس و کلاردشت | محمدعلی محسنیبندپی | ۲۴.۰۹۲ |
۲۵۴ | نور و محمودآباد | ولیالله فرزانه | ۳۵.۳۴۷ |
۲۵۵ | بهشهر، نکا و گلوگاه | غلامرضا شریعتیاندراتی | ۵۷.۹۴۵ |
۲۵۶ | بابل | علی کریمی فیروزجایی | ۵۳.۵۶۹ |
۲۵۷ | بابل | مهدی سعادتی بیشهسرس | ۵۰.۷۲۳ |
۲۵۸ | بابلسر و فریدونکنار | علیاصغر باقرزاده | ۳۰.۴۳۰ |
۲۵۹ | آمل | رضا حاجیپور | ۵۷.۹۵۱ |
۲۶۰ | تنکابن، رامسر و عباسآباد | سید شمسالدین وهابی | ۴۴.۹۷۳ |
* ۲۸. استان مرکزی
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۲۶۱ | اراک، کمیجان و خنداب | علیاکبر کریمی | ۷۶.۳۸۷ |
۲۶۲ | اراک، کمیجان و خنداب | محمدحسن اصغری | ۵۴.۹۷۹ |
۲۶۳ | خمین |
علیرضا نظری |
۱۵.۱۵۷ |
۲۶۴ | محلات و دلیجان | علیرضا سلیمی | ۱۰.۴۷۱ |
۲۶۵ | تفرش، آشتیان و فراهان | سینا کمالخانی | ۱۳.۷۵۲ |
۲۶۶ | شازند |
محمود احمدیبیغش |
۲۴.۴۵۲ |
۲۶۷ | ساوه و زرندیه | محمد سبزی | ۲۷.۵۴۴ |
* ۲۹. استان هرمزگان
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۲۶۸ | بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجیآباد و خمیر | احمد مرادی | ۱۶۷.۰۸۴ |
۲۶۹ | بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجیآباد و خمیر | محمد آشوریتازیانی | ۹۳.۸۴۲ |
۲۷۰ | بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجیآباد و خمیر | منصور آرایی | ۸۷.۸۷۰ |
۲۷۱ | بندر لنگه، بستک و پارسیان | احمد جباری | ۳۰.۷۰۲ |
۲۷۲ | میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد | حسین رئیسی | ۱۰۳.۴۷۰ |
* ۳۰. استان همدان
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۲۷۳ | همدان و فامنین | حمیدرضا حاجیبابایی | ۹۵.۷۲۷ |
۲۷۴ | همدان و فامنین | احمدحسین فلاحی | ۴۸.۲۴۶ |
۲۷۵ | ملایر |
احد آزادیخواه |
۳۶.۴۷۸ |
۲۷۶ | ملایر | هادی بیگینژاد | ۲۲.۰۶۲ |
۲۷۷ | بهار و کبودرآهنگ | عیسی جعفری | ۳۶.۸۸۴ |
۲۷۸ | رزن و درگزین | حسن لطفی | ۱۹.۸۶۵ |
۲۷۹ | نهاوند | علیرضا شهبازی | ۱۸.۵۷۸ |
۲۸۰ | اسدآباد |
کیومرث سرمدیواله |
۲۶.۱۱۱ |
۲۸۱ | تویسرکان | محمدمهدی مفتح | ۱۶.۲۵۸ |
* ۳۱. استان یزد
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۲۸۲ | یزد، اشکذر و بخش ندوشن و دهستان سورک | محمدصالح جوکار | ۱۰۵.۵۴۹ |
۲۸۳ | اردکان | محمدرضا دشتیاردکانی | ۱۸.۸۴۸ |
۲۸۴ | مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد | محمدرضا صباغیانبافقی | ۲۶.۸۶۵ |
۲۸۵ | تفت و میبد | سیدجلیل میرمحمدیمیبدی | ۲۰.۲۸۶ |
* ۳۲. اقلیتهای مذهبی
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۲۸۶ | زرتشتیان | اسفندیار اختیاری کسنویهیزد | ۳.۴۸۶ |
۲۸۷ | کلیمیان | همایون سامهیح نجفآبادی | ۱.۲۶۱ |
۲۸۸ | مسیحیان ارمنی جنوب ایران | روبرت بگلریان | ۱.۱۵۸ |
۲۸۹ | مسیحیان ارمنی شمال ایران | شاوردیان | ۵.۲۷۵ |
۲۹۰ | مسیحیان آشوری و کلدانی | شارلی انویهتکیه | ۱.۰۷۱ |
این جداول بر اساس اعلام تدریجی نتایج توسط ستاد انتخابات کشور تا ساعت ۱۶:۳۰ یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ بروزرسانی شده و نتایج مندرج در آن قطعی و نهایی است.
*در این جداول حوزههای انتخابیهای که انتخابات در آنها به مرحله دوم کشیده شده است، آرا در کنار نام منتخب آمده است و در مواردی که کاندیدا حائز اکثریت آرا شده تنها به تعداد رای اشاره شده است.
*در حوزههایی که به جای تعداد آراء، از واژه بدون آمار استفاده شده تعداد آرای نمایندگان منتخب از سوی وزارت کشور اعلام نشده است.