به روز شده در: ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۳
کد خبر: ۴۴۴۵۷
|
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۴
سردار انصاری تشریح کرد
علاوه بر شعار در خانه بمانیم می‌خواهیم بگوییم به خانه برگردید (منظور هم استانی‌هایی هستند که به مسافرت رفته‌اند) 

خبردنا:فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از قاطعیت پلیس برای قطع زنجیره ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش خبردنا، سردار "مهدی انصاری" گفت: در راستای پیاده سازی تصمیمات ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا،   پلیس استان همزمان با سایر استان‌ها از صبح جمعه ۸ / ۱ / ۹۹،   طرح کنترل تردد خودرو‌ها در مدخل ورودی و خروجی شهر‌های استان و همچنین کنترل بازار و صنوف را با اهتمام و جدیت هرچه تمام‌تر اجرا می‌نماید.

این مقام ارشد انتظامی در استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه بیان کرد:  لازم است برای آگاهی و اطلاع مردم عزیز استان‌مان و همچنین مسافران،   نکاتی به سمع و نظر برسد.  

سردار انصاری خاطر نشان کرد: نظر به اینکه کنترل ورودی به شهر‌ها و همچنین درون شهر‌ها از مطالبات مردم عزیز استانمان بوده، فلذا پلیس به این مطالبه به حق مردم پاسخ و بنا دارد: 

۱ - نسبت به ورود خودرو‌های پلاک غیر استان به درون استانمان جلوگیری و در صورتی که راننده اظهار دارد اهل استان کهگیلویه و بویراحمد هستم: می‌بایست کارت ملی خود را ارائه تا پس از مطابقت با پلاک خودرو و اثبات اصالت اجازه ورود داده شود.

 ۲ - در صورت مشاهده هرگونه خودرو دارای پلاک غیر استان در سطح شهر‌ها (مسافر)، پلیس وظیفه دارد؛ نسبت به هدایت و خارج کردن وسیله نقلیه به خارج استان اقدام،   در صورت مقاومت از طریق راننده یا سرنشینان، به عنوان تخلف و سرپیچی از دستور پلیس، خودروی آن‌ها برای مدت یک ماه توقیف و مبلغ پانصد هزار تومان جریمه نقدی اعمال می‌گردد.

 ۳- صنوف غیر ضرور که باید تعطیل شوند تا پایان طرح اجازه فعالیت ندارند و واحد‌های صنفی متخلف نیز پلمپ می‌شوند.  

۴ - علاوه بر شعار در خانه بمانیم می‌خواهیم بگوییم به خانه برگردید (منظور هم استانی‌هایی هستند که به مسافرت رفته‌اند) 

۵ - با توجه به اینکه در سنوات گذشته، مردم عزیز استان، برای استفاده از طبیعت در روز سیزده بدر از خانه خارج می‌شدند و به تفرجگاه‌ها و نقاط دیدنی استان سفر می‌کردند اعلام می‌گردد؛ امسال به دلیل وضعیت پیش آمده (بیماری کرونا)  اجازه رفتن به سیزده بدر داده نخواهد شد و خروج از شهر‌ها در آن روز ممنوع می‌باشد، تا اینکه انشاالله با ریشه کن کردن این ویروس، فرصت دیگر حاصل و شهروندان عزیز استانمان مجدداً از طبیعت خوب و خدادادی استان  بهره ببرند.  

 ۶- با توجه به به اینکه اجرای جدی این طرح، از مطالبات به حق مردم بوده، مستلزم مشارکت مردم است؛ لذا از مردم عزیز نوع دوست و متعهد استانمان، استدعا دارم؛   برای اجرای هر چه بهتر، با پلیس استان همانند گذشته همکاری لازم را به عمل آورند، انشاالله.

به امید از بین رفتن این ویروس منحوس از استان، کشور عزیزمان ایران و همه نقاط عالم.
نام:
ایمیل:
* نظر: