به روز شده در: ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۲
کد خبر: ۴۵۴۰۶
|
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۳
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد :
وی ابراز کرد: بقا و دوام دولت‏‌ها تا حد زیادی وابسته به میزان برخورداری سرمایه‌های اجتماعی بوده که نقش ارزنده‌ای می‌توانند ایفا کنند.
خبردنا: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی ملزم به پاسخگویی شفاف به مطالبات به حق مردم هستند.

به گزارش "خبردنا"، احد جمالی در آئین تجدید میثاق مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی با شهدا، اظهار داشت: روابط عمومی‌ها عامل اعتماد سازی بین مردم و نظام بوده و باید در پاسخ گویی، گسترش مناسبات اجتماعی، تقویت اعتماد و سرمایه‌های اجتماعی (مردم) نقش آفرینی کنند.

وی با بیان اینکه دولت‌ها از طریق پاسخ گویی شفاف و مسئولانه می‌‏توانند پایه‌‏های اعتماد عمومی را تحکیم کرده و با تقویت این سرمایه‏ اجتماعی از پشتوانه‏ مردمی خود برخوردار باشند، عنوان کرد: فرهنگ و استراتژی غالب دنیا امروزه گفتمان و تعامل عقلانی و نظامندبوده و دولت‏‌ها در تعاملات داخلی و بین‏ المللی خود به ایجاد کننده چنین استراتژی نیاز دارند.

جمالی با اشاره به اینکه روابط عمومی‌ها جایگاه نخبگانی و هوشمندسازی را دارند که ارتباط دهنده بین مدیران و مردم هستند، ابراز کرد: بقا و دوام دولت‏‌ها تا حد زیادی وابسته به میزان برخورداری سرمایه‌های اجتماعی بوده که نقش ارزنده‌ای می‌توانند ایفا کنند.

وی با اشاره به نامگذاری ۲۷ اردیبهشت ماه در تقویم رسمی کشور به نام «ارتباطات و روابط عمومی» و تبریک این روز افزود: استان کهگیلویه وبویراحمد دارای اکوسیستم سیاسی خاص مناسبات عشیره‌ای، قومی و قبیله‌ای که نماد مشارک مردم را در انتخابات به عنوان اولین مشارک در کشور رقم زد.

جمالی تصریح کرد: در این مشارکت نقش ارزنده مردم که بالاترین سرمایه اجتماعی در انتخاباتی که آبروی نظام است را دیدیم و این موفقیت حاصل نشد الی اینکه شما روابط عمومی‌ها یکی از ایتم‌های موفق در این عرصه بودید.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: اگر امروز اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری و اداره کل امنیتی و انتظامی استانداری برتر کشور شده‌اند نتیجه تلاش و زحمات آن‌ها در اقدامات، وظایف و ماموریت‌هایی بوده که به نحو شایسته‌ای به انجام رسانده‌اند.

جمالی یادآور شد: روابط عمومی‌های دستگاه‌ها و نهادی کهگیلویه و بویراحمد در رابطه با بیماری کووید-۱۹ نقش خوبی در استان ایفا کردند و نقش آن‌ها در کاهش شیوع بیماری، آلودگی و فوتی در این استان قطعا بی تاثیر نبوده است.
نام:
ایمیل:
* نظر: