به روز شده در: ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۲
کد خبر: ۴۶۳۰۷
|
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۹
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری:
صفایی‌نیا ادامه داد: هرنوع عدم همکاری در این زمینه از سوی کارکنان که منجر به عدم امکان حضور آنان در محل کار شود، غیبت تلقی و مطابق مقررات با آنان برخورد می‌شود.
خبردنا: معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم از مراجعه غیرضروری به ادارات خودداری کنند.

به گزارش"خبردنا"، آذر صفایی‌نیا در راستای بررسی رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در دستگاه‌های اجرایی شهرستان گچساران بازدید میدانی از تعدادی از دستگاه‌های اجرایی این شهرستان انجام داد.

وی از از مردم خواست به منظور جلوگیری از شیوع کرونا از مراجعه غیرضروری به دستگاه‌های اجرایی خودداری کنند و افزود: تاکنون روند رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در شهرستان‌های بویراحمد، باشت و گچساران مورد بازدید و بررسی قرار گرفته است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد، عنوان کرد: براساس بخشنامه ستاد ملی کرونا کلیه کارکنان شاغل در دستگاه‌های اجرایی و مراکز ارائه خدمات عمومی ملزم به استفاده از ماسک در محل کار بوده و درصورت عدم رعایت، از ورود آنان به محل کار ممانعت می‌شود.

صفایی‌نیا ادامه داد: هرنوع عدم همکاری در این زمینه از سوی کارکنان که منجر به عدم امکان حضور آنان در محل کار شود، غیبت تلقی و مطابق مقررات با آنان برخورد می‌شود.

صفایی نیا روند رعایت دستور العمل‌های بهداشتی در دستگاه‌های اجرایی استان را مطلوب دانست و افزود: دستگاه‌های اجرایی روزانه با قشر‌های مختلف و زیادی از مراجعه کنندگان روبرو هستند که لازم بوده در خصوص حضور مراجعان در دستگاه‌ها و رعایت فاصله فیزیکی و مدت زمان حضور ایشان در دستگاه با دقت و حساسیت اقدام شود، زیرا عدم رعایت این امر احتمال انتشار ویروس را بیشتر می‌کند.

وی ضمن تقدیر از زحمات دانشگاه علوم پزشکی در شهرستان گچساران تاکید کرد دانشگاه می‌بایست در خصوص مدل حضور مراجعان در دستورالعمل‌های بهداشتی برنامه ریزی خاص داشته باشد.
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
قاسم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۹
0
1
سرکار خانم صفایی نیا گویا حمایت های علنی شما از جناب زارعی نتیجه داده و قراره که به همین زودی ها شخصی جایگزین شما بشه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of
تو بیو سر جاش
قاسم
| Iran, Islamic Republic of
احتیاجی به من نیست خیلی نیروی توانمند تو این استان هستن که الحمدلله نمایندگان انقلابی استان با جایگزین کردن ایشون با یه نیروی خبره یه بدنه قوی رو شکل میدن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۰
0
1
متاسفانه دوست نداشتم که اینو بگم ولی طی مراجعات زیادی که به استانداری داشتم متوجه شدم که نه فقط بنده بلکه هم کارکنان و هم بقیه ارباب رجوع های دیگه هم خیلی نقد به عملکرد خانم صفایی نیا دارن و بسیار در این حوزه ضعیف هستن.از قضا در حوزه امور بانوان هم نقد های زیادی به ایشون وارد بود ولی گویا جناب کلانتری با دادن این پست به ایشون به نوعی فرار رو به جلو کردن که متاسفانه به جز عقب گرد هیچ چیز دیگه ای نبود
نام:
ایمیل:
* نظر: