khabardena.ir

به روز شده در: ۲۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۱
در محاصره نظامی کشور، تندروها به حفظ ایران نمی اندیشند / تندروها به تغییر نظام دامن می زنند
بیژن عبدالکریمی و بررسی برداشت های تندروانه نسبت به دین:
در محاصره نظامی کشور، تندروها به حفظ ایران نمی اندیشند / تندروها به تغییر نظام دامن می زنند اگر دختر 20 ساله دانشجوی من تحت هر دلایل تاریخی که قابل فهم و قابل تبیین است، به استطاعت رفتن به حج یا استفاده از حجاب و عفاف و فرهنگ معنوی که عده ای به آن باور دارند نرسیده، آیا با تازیانه می خواهیم او را به حج ببریم؟
نامه احمد توکلی به قوه قضاییه درباره پرونده کاظم صدیقی/ پرونده قضایی تشکیل بدهید
نامه احمد توکلی به قوه قضاییه درباره پرونده کاظم صدیقی/ پرونده قضایی تشکیل بدهید اما متاسفانه در این مدت، سکوت نامیمون و غیر قابل باوری را از مقامات قضایی و به طور خاص دادستانی شاهد هستیم که اعتماد عمومی به دستگاه قضایی و نظام اسلامی را به شدت خدشه دار می‌کند.
واکنش مدیرعامل آب منطقه ای استان به مخالف سد چم شیر/ آماده مناظره ایم
واکنش مدیرعامل آب منطقه ای استان به مخالف سد چم شیر/ آماده مناظره ایم ما خودمان درخواست می کنیم متخصصین در سدهای و پروژه های استان ما حضور پیدا کنند و ما را به چالش بکشانند و البته این را هم بدانند که بسیاری از اساتید دانشگاهی جزء کمیته های ما هستند.
رقابت تنگاتنگ برای ریاست مجلس دوازدهم
رقابت تنگاتنگ برای ریاست مجلس دوازدهم عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی می‌گوید: نبویان برابر قالیباف ادعایی ندارد ضمن اینکه اخیراً از قالیباف تعریف کرده است، در نتیجه فکر نکنم نبویان به دنبال ریاست مجلس باشد.
تاجگردون: رئیسی سال سختی پیش رو دارد
تاجگردون:
تاجگردون: رئیسی سال سختی پیش رو دارد نماینده ادوار مجلس گفت: برداشت شخصی خودم این است که آقای رئیسی در انتخاب و گزینش تیم اقتصادی‌اش هم نیروی باتجربه داشت و هم نیروی سالم‌تر داشت، می‌توانست اینها را به کار بگیرد و انسان‌های امین خودش را هم داشت.
کاسبان تحریم بدنبال جنگ با اسرائیل هستند
رئیس اسبق کمیسیون امنیت‌ملی مجلس
کاسبان تحریم بدنبال جنگ با اسرائیل هستند من معتقد هستم که همین که کشور در شرایط کنونی، یک اشتباه استراتژیک را مرتکب نشود، بهترین استراتژی است و باید از یک‌سری موضع‌گیری‌های آشوب‌ساز در کشور جرم‌انگاری شود
روشن شدن مشعل گاز در همه نقاط استان تا شهریورماه
روشن شدن مشعل گاز در همه نقاط استان تا شهریورماه مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تا پایان نیمه اول سال ۱۴۰۳، گاز همه نقاط هدف در استان تامین می‌شود.
قِدمت دهدشت به قرن سوم هجری بازمی گردد
سرپرست گروه کاوش های باستان شناسی:
قِدمت دهدشت به قرن سوم هجری بازمی گردد نتایج کاوش های باستان شناسی که به تازگی در ۲۱ گردهمایی سالانه باستان شناسی ایران ارایه شده نشان می دهد که تاریخ ساخت ارگ تاریخی دهدشت دست کم به قرن سوم هجری بر می گردد.
کشته شدن سه جوان در تصادف مرگبار کمربندی یاسوج
کشته شدن سه جوان در تصادف مرگبار کمربندی یاسوج تصادف ۲ دستگاه خودرو پراید و پژو ۴۰۵ در جاده کمربندی یاسوج سه جوان یک خانواده را به کام مرگ کشاند و ۲ نفر نیز بشدت مصدوم شدند.
عزتخواه برای مخالفانش لعنت فرستاد/ لیست 25 نفره را که انجام ندادم تخریب ها شروع شد
مدیرکل سابق:
عزتخواه برای مخالفانش لعنت فرستاد/ لیست 25 نفره را که انجام ندادم تخریب ها شروع شد مدیرکل سابق آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد، اطاعت نکردن از انتصابات یک لیست 25 نفره در این اداره کل را دلیل اصلی عزل خود عنوان کرد.
جمالی چُرامی مدیرکل آموزش و پرورش استان شد
جمالی چُرامی مدیرکل آموزش و پرورش استان شد طی حکمی از سوی وزیر آموزش و پرورش، مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.
موحد منتخب کهگیلویه بزرگ  شد
فوری
موحد منتخب کهگیلویه بزرگ شد براساس آمار غیر رسمی اعلام شده سید " محمد موحد " با کسب 47 هزار و 635 رای پیشتاز رقابت نفس گیر انتخاباتی در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ شده است .
" تاج گردون " با قدرت " بهارستانی شد / گچساران و باشت امشب نمی خوابند این گزارش تصریح دارد با اعلام غیر رسمی این رای قاطع سراسر حوزه انتخابیه "تاج گردون " را شادی و جشن فرا گرفته است و مردم این شهرستانها با حضور در خیابانها و میادین این شهرها به جشن و پایکوبی می پردازند .
دکتر
فوری :
دکتر " بهرامی " منتخب " بویراحمد و دنا " شد / سلام " بهارستان " به پدر پایتخت طبیعت ایران گزارش های رسیده از خیابانهای شهر " یاسوج " مرکز استان " کهگیلویه و بویراحمد " حاکی از ترافیک شدید در مسیر های ورودی این شهر جشن و شادی حامیان انبوه منتخب بویراحمد و دنا است .
" شرف " کهگیلویه و بویراحمد " نگین " همدلی زاگرس در تهران آیت الله ملک حسینی پس از برگزاری منظم و باشکوه این همایش در جمع صمیمی برگزار کنندگان این همایش با تقدیر از خدمات و تلاش های شبانه روزی آنها برای برگزاری هرچه منظم تر و باشکوه تر این همایش گفت : الحمدالله این برنامه با نظم و شکوه قابل تقدیری برگزار شد که انصافا جای تقدیر دارد .
باطنِ تمدن غرب، سگ هار و گرگ خونخوار است
رهبری انقلاب در دیدار با دست اندرکاران کنگره 24 هزار شهید خوزستان:
باطنِ تمدن غرب، سگ هار و گرگ خونخوار است این، چهره واقعی فرهنگ و تمدن و لیبرال دموکراسی غربی است که در ظاهر آن سیاستمداران اتو کشیده و لبخند بر لب قرار دارند اما در باطن، یک سگ هار و گرگ خونخوار است.
رد صلاحیت منصوره معصومی اصل صاحب نظریه «مملکت مال حزب‌اللهی‌هاست»
شنیده‌های انتخاباتی؛
رد صلاحیت منصوره معصومی اصل صاحب نظریه «مملکت مال حزب‌اللهی‌هاست» منصوره معصومی اصل که سابقه کاندیداتوری در ادوار پیشین انتخابات مجلس را دارد، برای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس داوطلب شده بود که ردصلاحیت شد.
موحد در آستانه یک شکست تاریخی/ یاران عدل در کنار بزرگواری
موحد در آستانه یک شکست تاریخی/ یاران عدل در کنار بزرگواری در حالی که کمتر از شش روز دیگر به برگزاری دوازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی وقت باقیست اما اخبار دریافتی از فعالان سیاسی، گزارش های میدانی و برخی نظرسنجی ها اولیه، حکایت از شکست سنگین " سیدمحمد موحد" در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ در روزهای آینده می دهد.
بزرگواری: بیایید باهم مدیریت های ۳۲ ساله اختاپوس وار را در کهگیلویه بزرگ برای همیشه کنار بزنیم
بزرگواری: بیایید باهم مدیریت های ۳۲ ساله اختاپوس وار را در کهگیلویه بزرگ برای همیشه کنار بزنیم مردم می‌دانند که اکنون بهترین گزینه برای تغییر وضعیت و عبور از مشکلاتی که همانند اختاپوسی ۳۲ ساله بر منطقه ما سنگینی می‌کند، بزرگواری است
خرامین: شعار انتخاباتی ام هر خانه یک‌ کارخانه است
خرامین: شعار انتخاباتی ام هر خانه یک‌ کارخانه است کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: باید افراد ناآگاه را مقصر دانست که براساس دلسوزی و عدم شناخت رای دادند و بدتر آنکه افرادی می‌گویند قول دادیم که به افراد رای دهیم‌، مگر ایده قولی است.
خلخالی حکم اعدام خودش را امضا کرد ! / امام از کشتن هویدا بی خبر بود
خلخالی حکم اعدام خودش را امضا کرد ! / امام از کشتن هویدا بی خبر بود مهندس بازرگان از امام نامه گرفته بود فعلاً هویدا را نکشند. قبل از اینکه بازرگان وارد شود به خلخالی خبر رسید که بازرگان حکم توقف اعدام هویدا را گرفته است ، او بلافاصله دستوراجرای حکم اعدام هویدا را صادر کرد و او راتیرباران کردند.
چهار مسوول انتخاباتی در کهگیلویه و بویراحمد برکنار شدند
رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان:
چهار مسوول انتخاباتی در کهگیلویه و بویراحمد برکنار شدند رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد از عزل و برکناری چهار مسوول انتخاباتی که از برخی کاندیداهای انتخاباتی حمایت جانبدارانه داشتند خبرداد.
هشدارهای شدید الحن دادستان گچساران به ستادها و کاندیداهای انتخاباتی
هشدارهای شدید الحن دادستان گچساران به ستادها و کاندیداهای انتخاباتی نشست اعضای شورای تأمین شهرستان با اعضای هیئت نظارت و اجرایی انتخابات و نمایندگان نامزد‌های انتخاباتی در سالن اجتماعات فرمانداری گچساران برگزار شد.
کمبود ۲ هزار و ۷۰۰ خودرو برای برگزاری انتخابات در استان
پیوند خبرداد:
کمبود ۲ هزار و ۷۰۰ خودرو برای برگزاری انتخابات در استان معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: به ۲ هزار و ۷۰۰ خودرو برای روز انتخابات در سطح استان نیاز داریم.
بهرامی: اگر می خواهید مشکلات منطقه برطرف شود به اردوگاه ما بپیوندید
در جمع تیرتاجی ها عنوان شد:
بهرامی: اگر می خواهید مشکلات منطقه برطرف شود به اردوگاه ما بپیوندید نشست هم اندیشی جمعی از ایل تیرتاجی با محمد بهرامی کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
نامه عاشقانه دختر قجری به شوهرش با متن ادبی بسیار زیبا
نامه عاشقانه دختر قجری به شوهرش با متن ادبی بسیار زیبا نامه ای عاشقانه از دختری در عهد قاجار بسیار خواندنی از زن جوانی که حدود صدسال پیش شوهرش جهت تحصیل به خارج رفته است.
برخورداری 30 روستا کم برخوردار استان از خدمات رایگان اردوهای جهادی دامپزشکی
مدیرکل دامپزشکی استان:
برخورداری 30 روستا کم برخوردار استان از خدمات رایگان اردوهای جهادی دامپزشکی مدیرکل دامپزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد از اجرای 30 اردوی جهادی دامپزشکی در یکماهه اخیر در مناطق کم برخوردار این استان خبرداد.
اولتیماتوم شدید استاندار به کاندیداهای انتخاباتی/ کاندیداهای تنش زا بیشترین نیروها را در صندوق ها دارند
اولتیماتوم شدید استاندار به کاندیداهای انتخاباتی/ کاندیداهای تنش زا بیشترین نیروها را در صندوق ها دارند استاندار کهگیلویه و بویراحمد به کاندیداهایی که از هم اکنون خود را پیروز قطعی انتخابات می دانند و از سویی اگر قبول نشدند ادعا می‌کنند که تخلف در انتخابات صورت گرفته است، اولتیماتوم شدید داد.
مدیرکل کانون پرورش فکری و کودکان استان منصوب شد + جزئیات و عکس
مدیرکل کانون پرورش فکری و کودکان استان منصوب شد + جزئیات و عکس مدیرعامل کانون پرورش فکری در حُکمی، سلیمان شهبازی را بعنوان مدیرکل کانون پرورش ‏فکری ‏کودکان و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب کرد.
رهبری: راه اصلاح کشور انتخابات است
در دیدار با مردم آذربایجان شرقی:
رهبری: راه اصلاح کشور انتخابات است رهبر انقلاب، اتحاد ملت ایران را رمز پیروزی و استمرار انقلاب اسلامی خواندند و تأکید کردند: در آینده نیز باید همچون یدِ واحده این مسیر را ادامه دهیم و اختلاف‌های سلیقه‌ای و سیاسی نباید در وحدت ملی ایران در مقابل دشمنان تأثیرگذار باشد.