به روز شده در: ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۵
کد خبر: ۲۲۷۹۴
|
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۸
مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، گفت: در آینده نزدیک و بر اساس مواد 81 و 82 قانون مدیریت خدمات کشوری، فرایند ارزیابی عملکرد و فعالیت فرمانداران این استان در سال 1395 آغاز می‌شود.
خبردنا:‌ محمود مومن نسب از اعلام شاخص‌های عمومی و اختصاصی ارزیابی به فرمانداران طی روزهای آینده خبر داد و افزود: طبق قانون سالانه عملکرد و فعالیت‌های فرمانداران ارزیابی و مورد سنجش قرار می گیرند.
وی گفت: فرمانداران از هم اکنون موظف به جمع آوری، دسته بندی و نگهداری کامل مدارک و مستندات مرتبط و متناسب با محورهای ارزیابی و تعیین یک نفر نیروی مسلط به نرم افزار به عنوان مسئول سامانه تا زمان اعلام مجوز نصب و بازگشایی سامانه جامع ارزیابی عملکرد هستند.
مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، توسعه مشارکت و نشاط سیاسی، توسعه شهری و روستایی، کاهش نرخ مرگ و میر ناشی از تصادفات رانندگی، کاهش سن متوسط ناوگان حمل و نقل عمومی و افزایش سالانه سهم حمل و نقل عمومی، ارتقای امنیت پایدار داخلی، هماهنگی اموراقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی و نسبت اعتبار جذب شده به تخصیص یافته را را از مولفه های این ارزیابی دانست.
وی نسبت برخورداری شهرهای زیر 25  هزار نفر جمعیت از طرح‌های هادی شهری و نسبت برخورداری شهرهای بالای 25 هزار نفر جمعیت از طرح‌های جامع را از دیگرشاخص‌های ارزیابی عملکرد فرمانداران عنوان کرد.
 
نام:
ایمیل:
* نظر: