به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۳۸۳۳۱
|
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۸
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان خبر داد:
وی اظهار داشت: پس از اثبات جرم، با هماهنگی و همکاری دستگاه قضایی با فرد یا افراد خاطی برخورد قانونی بعمل خواهد آمد.
خبردنا: رئیس اداره دامپزشکی شهرستان لنده گفت: دخالت فردی غیر دامپزشک در امور دارو و درمانی دامپزشکی در برخی مناطق روستایی لنده، اکیپ نظارت این اداره با هماهنگی دادستان و نیروی انتظامی شهرستان فرد خاطی شناسایی و توسط دستگاه قضا محکوم شد.

 گزارش "خبردنا"، حسین محمدی، رئیس اداره دامپزشکی شهرستان لنده گفت: با توجه به اخبار واصله در خصوص دخالت فردی غیر دامپزشک در امور دارو و درمانی دامپزشکی در برخی مناطق روستایی لنده، اکیپ نظارت این اداره با هماهنگی دادستان و نیروی انتظامی شهرستان فرد خاطی شناسایی شد.

وی خاطرنشان کرد: با بررسی پرونده در دادگاه کیفری لنده و اعتراف خاطی به جرم خود، قاضی پرونده با توجه به شرایط خاص معیشتی مجرم و عدم سابقه کیفری وی، حکم مجرم را یکساله تعلیق که در طول یک سال آینده حتی یک مورد دخالت از این شخص در امور دامپزشکی صورت گیرد علاوه بر جزای نقدی، حبس شش ماهه و سایر محکومیت ها بر علیه وی اجرا خواهد شد.

محمدی افزود: هرگونه فعالیت درمانی و دارویی در زمینه دامپزشکی مستلزم داشتن مدرک مرتبط دامپزشکی و اخذ پروانه است که پس از آن افراد واجد شرایط مجاز به ارائه خدمات به دامداران می‌باشد و کسانی که فاقد پروانه فعالیت باشند پس از اثبات جرم، با هماهنگی و همکاری دستگاه قضایی با فرد یا افراد خاطی برخورد قانونی بعمل خواهد آمد.

نام:
ایمیل:
* نظر: