به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۳۸۳۶۷
|
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۰
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:
وی گفت: به دلیل نبود نیروی انسانی لازم امکان استفاده از حداکثر ظرفیت این بیمارستان بزرگ وجود ندارد.
  خبردنا: رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از اختصاص ۲۰ میلیارد ریال اعتبار برای احداث بیمارستان چرام خبر داد و گفت: عملیات اجرایی این پروژه تسریع می‌یابد.

به گزارش"خبردنا"، اورنگ ایلامی ، اظهار داشت: بیمارستان چرام در فروردین ماه سال گذشته کلنگ زنی که بعد از 18 ماه پیشرفت لاک‌پشتی مجدد عملیات اجرایی آن از سر گرفته می‌شود.

وی عنوان کرد: با پیگیری‌های انجام شده از طریق وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و نگاه مساعد مسئولان عالی این وزارتخانه به مناطق محروم بویژه استان کهگیلویه و بویراحمد 20 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای بیمارستان 32 تختخوابی باشت اختصاص یافته است.

ایلامی با اشاره به اینکه این پروژه با مشارکت بنیاد برکت، وزارت بهداشت و درمان و ستاد اجرایی فرمان احداث می‌شود، ادامه داد: بیمارستان 32 تختخوابی چرام در زمینی با زیربنای 3 هزار و 800 متر مربع در زمینی به مساحت 20 هزار متر مربع اجرایی می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از آماده شدن 3 پروژه بزرگ درمانی در این استان خبر داد و گفت: بزودی 3 پروژه بیمارستان بزرگ یاسوج، بیمارستان 32 تختخوابی باشت و اورژانس دهدشت با حضور مسئولان وزارت بهداشت افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

ایلامی با ابراز گلایه از عدم صدور مجوز جذب کارکنان مورد نیاز حوزه بهداشت و درمان، افزود: برای بیمارستان 292 تختخوابی یاسوج بکارگیری 800 نفر نیاز بوده که تنها مجوز استخدام 200 نفر صادر شده است که انتظار می‌رود در این زمینه متولیان امر چاره اندیشی کنند.

وی هزینه نگهداری از بیمارستان بزرگ یاسوج را ماهیانه 250 میلیون تومان عنوان کرد و گفت: به دلیل نبود نیروی انسانی لازم امکان استفاده از حداکثر ظرفیت این بیمارستان بزرگ وجود ندارد.
نام:
ایمیل:
* نظر: