به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۴۱۳۱۶
|
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۷
استاندار کهگیلویه و بویر احمد در بازدید از شلمچه گفت: این استان 4 موکب مرکزی در شلمچه دارد که تا کنون از حدود 800 هزار نفر پذیرایی کردند.
به گزارش خبردنا، حسین کلانتری در جریان بازدید از این مرز اظهار کرد: سال گذشته 10 هزار زائر از استان کهگیلویه به زیارت اربعین رفتند و این تعداد  تا به امروز به 33 هزار نفر رسیده است.

وی افزود: ستاد اربعین استان کهگیلویه و بویراحمد متشکل از 13 کمیته در راستای برنامه ریزی ستاد مرکزی اربعین فعالیت های خود را از پایان اربعین سال گذشته آغاز کردند و ما در شلمچه جلسه ای با استاندار خوزستان و مسئولان خرمشهر و آبادان داشتیم و به توسعه پارکینگ در این مرز کمک کردیم و بیش از 10 دستگاه ماشین آلات در اختیارشان قرار دادیم و همچنین مهندسانی برای کمک به این منطقه اعزام کردیم.

استاندار کهگیلویه و بویر احمد ادامه داد عنوان کرد: به منظور ارائه خدمات به زائران عزیز 31 موکب فعال از کهگیلویه و بویر احمد راه اندازی کردیم و 10 موکب از این استان در کربلا و نجف مستقر کردیم.

کلانتری گفت: 17 موکب در محورهای استان کهگیلویه و بویر احمد مستقر شده است و زائران کشورهای افغانستان، پاکستان، ترکیه و آذربایجان در این مسیر تردد می کنند؛ 4 موکب مرکزی نیز در شلمچه داریم که تا کنون از حدود 800 هزار نفر پذیرایی کردند.

نام:
ایمیل:
* نظر: