به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۴۱۳۳۷
|
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۵
معاون دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد:
سرپرست معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد به خبر اخراج بیش از ۲۰۰ نیروی بدون ضابطه در مراکز مختلف از جمله بیمارستان شهید جلیل واکنش نشان داد و گفت: چنین خبری با این محتوا صحت ندارد.
به گزارش خبردنا،" جلال پوران فرد" گفت: در زمینه نیروهای شرکتی بکار گرفته بدون ضابطه و غیر نیاز در بیمارستان شهید جلیل یاسوج منتظر تعیین تکلیف توسط متولیان امر هستیم و هرگونه تصمیمی گرفته شود بدون شک اجرایی می‌کنیم.

وی با تاکید بر اینکه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان با بیکار شدن هیچ فردی موافق نیست، افزود: البته این موضوع دال بر این نبوده که ضوابط قانونی نادیده گرفته شود و اجرای قانون و عدالت را برای خود اولویت می‌دانیم و با هرگونه بکارگیری بدون ضابطه مخالف هستیم.

پوران‌فرد گفت: در گذشته تعداد زیادی نیروی شرکتی بدون رعایت قانون در مراکز مختلف درمانی استان بکار گرفته شده که هم اکنون بخش زیادی از وقت مدیران ارشد دانشگاه را گرفته است.

سرپرست معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: طبق قانون تمامی نیروهای بکار گرفته شده از همان روز اول باید مراحل گزینش آنان انجام می‌شد ولی بدون توجه به این مهم در مراکز مختلف کار خود را آغاز کردند در حالی این اقدام خلاف قانون است.

پوران‌فرد خاطرنشان کرد: دکتر پرویز یزدانپناه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان با استناد و احترام به قانون از مراکز درمانی خواست در زمینه تعیین تکلیف نیروهای بکار گرفته شده بدون گزینش اقدام لازم را انجام دهند که برخی همین را فرصتی مناسب برای تخریب مدیران ارشد دانشگاه و تشویش اذهان عمومی قرار دادند.

وی خواستار دوری رسانه‌ها از جنجال آفرینی شد و ادامه داد: بدون شک کمک به اجرای قانون، توسعه فرهنگ قانونمنداری و شفافیت در مسائل مختلف جزو رسالت‌های رسانه است.

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
دکترای بیکار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۷
0
0
حالا فهمیدی که تخلف صورت گرفته؟ برو از نماینده محترم شهرستان بپرس که چند نفر را باسفرش به کار گرفتی؟ خداوند از سر تقصیرات کسانی که حق این جوانان را پایمال کرده نخواهد گذشت.
نام:
ایمیل:
* نظر: