به روز شده در: ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۸
کد خبر: ۴۲۵۵۷
|
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۷
سید مسعود حسینی استاندار اسبق کهگیلویه و بویراحمد:‌
این فعال سیاسی خطاب به مسئولان گفت؛ مسئولین بدانند این طور نیست که بگویند اینها افرادی هستند تابع نظام و ولایت و اگر چنان و چنین بشود باز هم سکوت خواهند کرد. مسئولین بدانند، اگر نمی‌توانند این مردم خواهند توانست از آراء خود صیانت کنند.
خبردنا: استاندار اسبق کهگیلویه و بویراحمد و از چهره‌های شاخص جریان اصولگرایی ضمن تقدیر از نیروهای نظامی و امنیتی کشور،اظهارداشت: نیروهای امنیتی ما سپاه عزیز و ارزشمند، ارتش مکتبی نظام جمهوری اسلامی، نیروی انتظامی و اداره اطلاعات مسئولیت اصلی امنیت این کشور را به عهده دارند، این نیروها همه می‌دانند مراحل بسیار سختی را طی می‌کنند تا  بتوانند ورود پیدا کنند که اینها از بهترین نیروهای نظام هستند و این طور نیست که ما بگوییم نیروهای خوب در جای دیگر نیست چرا نیروهای خوب در سراسر این کشور هست اما اینها کسانی هستند که در پرخطرترین عرصه‌های امنیت این نظام حضور پیدا می‌کنند.

به گزارش خبردنا، " سیدمسعود حسینی " با انتقاد از کسانی که از حضور نیروهای نظامی و امنیتی در دیگر جایگاه‌ها خصوصاً کاندیداتوری انتخابات مجلس انتقاد می‌کنند افزود: از ابتدا هم برای پذیرفتن همین خطرات این لباس مقدس را به تن کرده‌اند نیروهای امنیتی در تمام جنگ‌های پنهان و آشکار در خط مقدم جبهه هستند، چطور  باید در پر خطرترین حوادث حضور پیدا کنند و در تمام جنگ‌های پنهان و آشکار برای خنثی کردن حضور پیدا کنند اما در مسئولیت‌های دیگر نباید باشند.

وی گفت: اگر  شخصیتی مثل سردار شهابی فر که از مفاخر ما هستند و در دفاع مقدس حضور داشتند، در دفاع از  کیان این نظام و انقلاب و به عنوان مدافعان حریم حرم حضور داشتند، و اگر ایشان در عرصه انتخابات بعنوان کاندیدای مجلس می‌خواست حضور پیدا کند بعضی از ما می‌گفتیم  ایشان نیروی امنیتی است؟ یا اگر کسی شخصی مثل شهید هرمز پور امروز می‌بودند و می‌خواستند حضور پیدا کنند باید می‌گفتم نیروهای امنیتی است؟ یا اگر آن شهید سرافراز و سربلند که هیچگاه دنبال نام و مقام نبودند، سپهبد شهید "حاج قاسم سلیمانی” اگر یک روز ضرورتی می‌شد که می‌خواست برای ریاست جمهوری کاندیدا شوند(که هرگز نمی‌پذیرفتند)باید می‌گفتیم که اینها نیروهای امنیتی هستند؟

استاندار اسبق کهگیلویه و بویراحمد گفت: این را بدانید با این ترفندها یا این ندانم کاری‌ها یا این دانستن‌ها و خود را به اصطلاح به راه دیگری زدن، می‌خواهند زمینه حضور فرزندان این انقلاب را در صحنه‌های پر مخاطره و مسئولیت پذیر کم کنند.

وی افزود: فردا فرزندان همین کسانی که بعنوان نخبگان در سخت‌ترین صحنه‌ها حضور دارند،اگر دکتر بشوند، استاد دانشگاه بشوند، مهندس بشوند، معلم و یا در هر درجه و مقامی که باشند باز هم خواهند گفت پدران شما در پادگان‌ها بودند، پدران شما نظامی بودن و… و این گونه می‌خواهند فرزندان انقلاب را از صحنه خارج کنند.

حسینی گفت: همه ما باید حواسمان جمع باشد، مسئولیت‌ها را باید به دست امین‌ترین افراد بسپاریم، کسانی را می‌شناسیم که در چندین دوره است در مجلس شورای اسلامی از شرق تا غرب کشور حضور دارند و به عنوان نیروهای امنیتی بهترین نقش را هم توانستند ایفا کنند.

وی در ادامه با ذکر حدیثی  به انتقاد از مسئولان پرداخت و گفت؛ امام کاظم (ع) می‌فرماید؛ امانتداران واقعی هیچ وقت خیانت نمی‌کنند اما این شما هستید که گاهی امانت را به دست خیانت کاران می‌سپارید.

استاندار اسبق کهگیلویه و بویراحمد خطاب به ریش سفیدان و معتمدین جلسه گفت: از امروز باید از آرای خودتان صیانت کنید و به امید این و آن نباشید. گاهی مردم گلایه مند هستند که ما رأی می‌دهیم اما از آراء ما صیانت نمی‌شود! هرکدام از شما باید احساس مسئولیت کنید و از آرا مردم صیانت کنید.

این فعال سیاسی خطاب به مسئولان گفت؛ مسئولین بدانند این طور نیست که بگویند اینها افرادی هستند تابع نظام و ولایت و اگر چنان و چنین بشود باز هم سکوت خواهند کرد. مسئولین بدانند، اگر نمی‌توانند این مردم خواهند توانست از آراء خود صیانت کنند.

وی گفت: باید امنیت باشد برای همه افراد و  برای هر کاندیدایی. باید بتوانند از  زیلایی تا لوداب، تا آخر گنجگون و تنگ سرخ و کوشک، تا هر زمانی که انتخابات آزاد باشد مسئولان باید با نیروهایشان حاضر باشد.

حسینی افزود:‌ این نظام آنقدر اقتدار دارد و قدرتمند است که یه وقت کسی خیال نکند که با فضا سازی با جنجال با دروغ با شایعه و… می‌تواند مثلاً مانعی ایجاد کند.

استاندار اسبق کهگیلویه و بویراحمد همچنین خطاب به مردم و حامیان کاندیدای نهایی جریان انقلاب اسلامی، اظهارداشت: از همه عزیزان این جریان تقاضا دارم در هرکجا که هستید به همه مردم احترام بگذارید و از تخریب و تضعیف دیگران بپرهیزید و به همه مردم احترام بگذارید و رقابت را بعد از انتخابات به رفاقت تبدیل کنید، شما تبلیغ کنید کاندیدای نهایی این جریان را، چون در کاندیدای شما و جریان شما آنقدر توانمندی وجود دارد که نیاز به تخریب و تحقیر کسی ندارید.

حسینی گفت: آن‌هایی که تخریب و تضعیف می‌کنند برای نشان دادن خودشان هست ولی ما نیاز به تخریب کسی نداریم.
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
رضایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
0
0
عملکرد شما تاکنون چی بوده جناب حسینی، عملکرد این اقایی که حمایت میکنید در زمان معاونت در دوره شما چه بوده، دس بردارین، همه از شما بهتر عمل کرده و میکنند و همه از شماها امین ترند و امنیتی تر
فرشید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۵
0
0
برادرعزیزمقایسه کن دوران مدیریت این دومرد بزرگ را کارهای بزرگ رابه مردان بزرگ واگذارمیکنن ،والان حالتوبنگر چه فضای مرگباری درست کردین.....
نام:
ایمیل:
* نظر: