به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۴۲۶۲۸
|
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۳
رئیس کل بازرسی استان کهگیلویه و بویراحمد طی حکمی از سوی رئیس بازرسی کشور منصوب شد.
به گزارش خبردنا، " حجت‌الاسلام حسن درویشیان " رئیس بازرسی کل کشور در حکمی ، " ابوالفتح ابوالهادی " را به سمت رییس بازرسی کل استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب کرد.

" ابوالهادی " در روز 25 تیرماه 1393 طی حکمی از سوی " ناصر سراج " رئیس کل وقت سازمان بازرسی کشور جایگزین " محمد نصوری " سرپرست وقت اداره کل بازرسی استان هرمزگان شده  بود.

وی صبح پنجشنبه 29 آذرماه 1398 در آئین تودیع و معارفه خود در مسوولیت دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان با بیان اینکه باعث افتخار است که تمام دوران خدمتم را تاکنون در هرمزگان سپری کرده‌ام، اظهارداشت: از سال ۷۹ در هرمزگان فعالیت می‌کنم و در دادگستری و سازمان بازرسی انجام وظیفه کرده‌ام.

وی با بیان اینکه دو سال در دادسرای بندرعباس تمام توانم را برای خدمت‌رسانی انجام دادم، عنوان کرد: از همراهی همکارانم در تمام این دوران قدردانی می‌کنم چراکه در این مدت به هیچ عنوان در هرمزگان احساس غربت نداشتم.

دادستان سابق بندرعباس ابراز داشت: با توجه به تلاش تمام مسئولان مربوط، دادسرای بندرعباس در وضعیت مطلوبی قرار دارد. بر اساس آخرین رتبه‌بندی انجام شده در زمینه آمار و عملکرد سطح کشور، دادسرای بندرعباس رتبه اول را کسب کرده است.

" ابوالهادی " امروز یکشنبه جایگزین " غلامحسین کرمی" رئیس بازرس کل سابق کهگیلویه و بویراحمد نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بوشهر شده است.

" سید وهاب دانش" در روز نوزدهم آذرماه 1398 طی حکمی از سوی حجت الاسلام‌ و المسلمین حسن درویشیان رئیس سازمان بازرسی کل کشور به عنوان سرپرست سازمان بازرسی کل کهگیلویه و بویراحمد منصوب شده بود.

خبردنا با تبریک به انتصاب برادر ارزشمند جناب آقای " ابوالهادی " در مسوولیت بازرسی کل استان کهگیلویه و بویراحمد، از تلاش های برادر عزیزمان جناب آقای " حاج کرمی " نیز تقدیر نموده و صمیمانه از پیگیری ها و تلاش های صادقانه برادر عزیز و ارزشمندمان جناب آقای " دانش " در مدت مسوولیت شان در سازمان بازرسی این استان تقدیر و آرزوی توفیق روزافزون برای تمامی زحمت کشان بی ادعای این سازمان را از حی لایزال مسآلت می طلبد.
نام:
ایمیل:
* نظر: