به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۴۲۶۳۲
|
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۱
طالبی پور خبرداد:‌
معاون دادستان عمومی و انقلاب اسلامی یاسوج در امور فضایی از بازداشت مُدیر و خبرنگار یک پایگاه خبری در استان کهگیلویه و بویراحمد خبرداد.
" ستار طالبی پور " در گفت و گو با خبردنا از یاسوج گفت: متاسفانه یکی از پایگاه های خبری در استان کهگیلویه و بویراحمد با انتشار تیتر و خبری جنجال آفرین سبب نگرانی مردم شده بود که آن تیتر و خبر مصداق نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی بود.

وی با بیان اینکه با بررسی های کارشناسی صورت گرفته، این پایگاه خبری در زمانی این اقدام را نموده که هنوز تبلیغات انتخاباتی شروع نشده است، اظهارداشت: مُدیر و خبرنگار این پایگاه خبری براساس قانون بازداشت شده اند.

این استاد دانشگاه باتاکید براینکه رسانه ها باید در انتشار اخبار و گزارش های خود نهایت دقت را بکار گیرند، اظهارداشت: از رسانه ها می خواهیم از انتشار  اخبار و گزارشهایی که سبب تشویش اذهان عمومی، ایجاد اختلاف و انشقاق در جامعه می شود جدا خودداری کنند.

طالبی پور گفت: رسانه های استان کهگیلویه و بویراحمد بخوبی از باقت قومیتی در این استان آشنایی داشته و می طلبد در زمان فعالیت های رسانه ای دقت های لازم را بعمل آورند.

وی تاکید کرد که دستگاه قضایی بدنبال مسدود نمودن فعالیتهای خبری در هر زمانی بویژه ایام انتخابات نیست اما رسانه ها در استان کهگیلویه و بویراحمد هم بطور حتم شرایط کنونی انتخابات و حساسیت های آن را بخوبی درک می کنند.

معاون دادستان یاسوج در امور فضای مجازی افزود: کمیته فضای مجازی روزانه و شاید بتوان گفت بصورت لحظه ای، فعالیت رسانهها را در این استان رصد نموده و امیدواریم شاهد انتشار اخبار و گزارشهای تشویش برانگیز و اختلاف آمیز در جامعه نباشیم.

دادستان عمومی و انقلاب یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد هم پیشتر در نشستی با رسانه ها تاکید کرده بود که رسانه ها از انتشار تیترهای تشویش برانگیز خودداری کنند.

" سیدعلی ملک حسینی " گفت: از رسانه های استان کهگیلویه و بویراحمد انتظار داریم در راستای وحدت همگانی گام برداشته و از هیجانات کاذب انتخاباتی بپرهیزند.

وی از تشکیل پرونده قضایی انتخاباتی برای برخی از مدیران دستگاههای اجرایی در این استان هم خبرداده بود.

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
@
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
0
0
په کی بی ایی مدیر و خورنگار...‌؟؟؟؟!!!
یو چه خور رسانیه؟
نام:
ایمیل:
* نظر: