به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۴۳۷۵۴
|
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۴
منتخب یازدهم بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی از سیلارستان به بخش لوداب بویراحمد ب بهارستان رفت

به گزارش خبردنا،" دکتر مهدی روشنفکر " کاندیدای جریان مردمی ندای وحدت با کسب ۶۴ هزار و ۲۵۰ رای ماخوذه توانست از زادگاه خویش روستای سیلارستان بخش لوداب به خانه ملت در بهارستان نقل مکان کند.

" محمد بهرامی "‌ کاندیدای دوم این انتخابات توانست ۴۰ هزار و ۳۲۸ رای را بخود اختصاص دهد.

" نادر منتظریان " نیز ۳۴ هزار و ۶۵۷ رای ماخوذه جایگاه سوم انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی را در حوزه انتخابیه بویراحمد، دنا و مارگون از آنِ خود کند.

" غلام محمد زارعی " نماینده کنونی این حوزه انتخابیه نیز با کسب ۲۷ هزار و ۳۳۱ رای ماخوذه جایگاه چهارم این انتخابات را کسب کرده و از بهارستان به روستای چنارستان بویراحمد نقل مکان خواهد کرد.

خبردنا با تقدیر از  تلاش های هشت ساله حاج زارعی نماینده کنونی بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی ، پیروزی قاطع دکتر حاج مهدی روشنفکر را به مردم شریف شهرستان های بویراحمد ، دنا و مارگون صمیمانه تبریک می گوید.

انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
نوبهار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۳
0
0
یا مهدی.با عرض سلام .خدمت اهالی شریف بویراحمد بزرگ واحد.باتوجه به حضور پرشور شما در این انتخابات همه شما مردم عزیز پیروز این انتخابات هستید .و مطمئن باشید که جریان مردمی ندای وحدت پرچم دار واقعی وحدت بویراحمد بزرگ خواهد بود .وبا توجه به گام دوم انقلاب حتما این جریان نهایت تلاش خود را در راستای تحکیم براری و عبور از مرزهای جغرافیا یی تلاش خودرا برا ی توسعه استان و بویژه حوزه انتخابیه خود انجام خواهد داد.و این پیروزی قاطعانه جناب دکتر مهدی روشنفکر را به مردم بویراحمد بزرگ و بویژه جریان مردمی ندای وحدت تبریک و تهنیت عرض مینمایم-ارادتمند شما.شیخ سهام نوبهار
یزدالله انصاری.
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۳
0
0
باعرض سلام.ضمن آرزوی توفیق برای همه .پیروزی مقتدرانه دکتر روشنفکر را به عموم همه مردم بویراحمد بزرگ و بویژه جریان مردمی ندای وحدت تبریک عرض میکنم
نام:
ایمیل:
* نظر: