به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۴۳۷۵۶
|
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۸
بر خود لازم می‌دانم از حضور با شکوه مردم شریف در پای صندوق‌های رأی که موجب تحقق فرمایش و خواست رهبر فرزانه‌ی انقلاب و ناامیدی دشمنان و بدخواهان نظام می‌باشد تشکر و قدردانی می‌نمایم.

خبردنا: نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی پس اعلام نتایج انتخابات مجلس بیانیه ای صادر کرد.
 
به گزارش"خبردنا"، متن پیام سردار عدل هاشمی پور که برای این پایگاه خبری ارسال شده است به شرح زیر است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم

خدای بزرگ را شاکر و در هرحال تسلیم اراده و مشیت او هستم.

بی شک، جمهوری اسلامی هدیه‌ای بی بدیل از عنایات ویژه‌ی حق تعالی به ملت جداجوی ایران اسلامی است
و انتخابات مظهر دموکراسی و جلوه‌ای از مظاهر مردم سالاری و تبلور آزادی و آزادگی است که کاستی در فرایند اجرای انتخابات و یا دخالت عوامل مسئول هرگز در نزد وجدان‌های بیدار و دادگاه عدل خدواند بخشیده نخواهد شد و قطعا در روز موعود «یوم تبلی السرائر» از فاش شدن اسرار و واقعیت‌ها گریزی نیست.

بر خود لازم می‌دانم از حضور با شکوه مردم شریف در پای صندوق‌های رأی که موجب تحقق فرمایش و خواست رهبر فرزانه‌ی انقلاب و ناامیدی دشمنان و بدخواهان نظام می‌باشد تشکر و قدردانی می‌نمایم.

همچنین از تمامی عوامل دست اندرکار انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از جمله: شورای محترم نگهبان و هیئت‌های اجرائی، نظارتی، بازرسی، دستگاه‌های امنیتی، و انتظامی، خاصه در استان و شهرستان‌های ۴ گانه، صدا و سیمای مرکز استان، اصحاب رسانه و خبرنگاران و همه کسانی که در برگزاری انتخابات ایفای نقش نمودند صمیمانه تشکر و سپاسگزاری می‌نمایم.

به عموم مردم به ویژه سروران بزرگواری که نسبت به اینجانب لطف داشته و دارند اعلام می‌دارم تا جان در بدن دارم و تا یک روز مسئولیت، با تمام وجود به آنان عشق می‌ورزم و در راستای انجام وظیفه، پیگیری مطالبات و خدمتگزاری، لحظه‌ای درنگ نخواهم کرد.

مایه‌ی بسی فخر و مباهات است که بگویم هرکجا باشم خود را به معنای واقعی کلمه خادم مردم خاصه جوانان می‌دانم و بر این خدمتگزاری عشق می‌ورزم.

در پایان متواضعانه از زحمات بی شائبه‌ی تمامی عوامل ستاد‌های انتخاباتی ام در سراسر حوزه انتخابیه و تمامی حامیان و طرفداران خود تشکر و قدردانی نموده و آن‌ها را به رعایت آرامش و برقراری نظم و امنیت دعوت می‌نمایم.

ضمنا در اولین فرصت باحضور درجمع شما عزیزان از زحمات و الطاف شما تقدیر وتشکر خواهم کرد

عدل هاشمی پور

نماینده مردم شریف شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۳
0
0
برگرد به سمت موحد...شما ازاول باهم بودید...برگردبد واین افراد نامناسب دوروبرتان راطرد کنید
بهزاد
|
United States
|
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۳
0
0
سلام.خسته نباشید.در پناه خدا باشید
نام:
ایمیل:
* نظر: