به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۴۳۷۶۴
|
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۲
در بخشی از ای بیانیه آمده است؛ ستاد انتخاباتي دكتر روشنفكر از مقامات مسئول تقاضاي پيگرد تهيه كننده و منتشر كننده ويدئوي مذكور را مينمايد.

خبردنا؛ ستاد انتخاباتی مهدی روشنفكر منتخب مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به انتشار كلیپی در فضای مجازی با صدور بیانیه ای واكنش نشان داد.

به گزارش"خبردنا"، متن این بیانیه به شرح زیر است؛

سم الله الرحمن الرحيم

اكنون كه با استعانت از پروردگار متعال و تلاش همه مجريان و دست اندركاران برگزاري انتخابات و شركت معنا دار و پرشور مردم شريف استان و انتخاب نمايندگان منتخب خويش، متاسفانه در حركتي كاملا مغرضانه و فتنه انگيز شخصي از فاصله اي خارج از جمعيتي كه در حال بزرگداشت موفقيت كانديدشان بودند از فيلمبرداري كه بصورت خودجوش بر روي بالابر جرثقيلي در حال تهيه فيلم و عكس بوده است، و يدئويي تهيه و با صداي خودش با كاربرد جملاتي توهين آميز نسبت به نماينده شريف شهرستانهاي بويراحمد و دنا و قرار دادن اين ويدئو در فضاي مجازي سبب تالم خاطر همگاني گرديده است .

بدينوسيله ستاد انتخاباتي دكتر روشنفكر اين عمل غير اخلاقي و مشكوك را شديدا محكوم و اين حركت توطئه آميز كه منجر به بي احترامي به نماينده شريف مردم شهرستان بويراحمد و دنا شده است را در راستاي مخدوش نمودن مشاركت فعال مردم در انتخابات و ايجاد تفرقه و بدبيني بين احاد مردم ميداند.

ستاد انتخاباتي دكتر روشنفكر از مقامات مسئول تقاضاي پيگرد تهيه كننده و منتشر كننده ويدئوي مذكور را مينمايد.

از مردم شريف و همه هواداران كانديداهاي شريف انتخاباتي تقاضامند است ضمن بالا بردن هوشياري اجازه ندهيم كه نسبت به هيچكدام از كانديداهاي ارجمند كوچكترين بي احترامي مبذول گردد

ستاد انتخاباتي دكتر مهدي روشنفكر
١٣٩٨/١٢/٣

نام:
ایمیل:
* نظر: