به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۴۳۷۹۲
|
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۷
فردی با هویت نامعلوم در اقدامی زشت و زننده توهین‌هایی را به نماینده کنونی بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی نمود که موجب نگرانی همگان شد.

خبردنا؛ نماینده کنونی بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی به کلیپ منتشره که به وی توهین‌هایی روا داشته شده واکنش نشان داد.
 
به گزارش خبردنا، " غلام محمد زارعی " در صفحه مجازی خود این گونه نوشت؛

به عاشقان و رهروان فاطمه الزهرا توصیه می‌کنم در این ایام حساس مدافعان اخلاق شما باشید، چرا که بهترین جواب بی اخلاقی، اخلاق مداری است..

ما بدنبال توسعه هستیم و همواره و در هر مقامی اندیشه ام جز خدمت نبوده و نیست، پس همچنان می‌گویم خدمت ادامه دارد.

به گزارش خبردنا، جشن خودجوش منتخب یازدهم حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی روز سوم اسفندماه در منطقه سرنجلکل یاسوج با حضور هزاران هوادار برگزار شد.

فردی با هویت نامعلوم در اقدامی زشت و زننده توهین‌هایی را به نماینده کنونی بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی نمود که موجب نگرانی همگان شد.

دکتر مهدی روشنفکر منتخب مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در همان دقایق اولیه با انتشار بیانیه‌ای با انتقاد از انتشار این کلیپ، از دستگاه قضایی و انتظامی مصرانه خواست نسبت به شناسایی و برخورد قاطع قضایی با مسبب یا مسببان این کلیپ اقدام کنند.

کانون وکلای دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد نیز با تاکید براینکه اتفاق رخ داده در این کلیپ باهدف تخریب پیروزی حماسی دکتر روشنفکر منتخب مردم حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا بوده، مجازات قانون اساسی را تشریح نموده است.

جمع کثیری از فعالان سیاسی جریان مردمی ندای وحدت در این حوزه انتخابیه هم با عذرخواهی از نماینده کنونی بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی از دستگاه قضایی خواسته اند با مسبب یا مسببان این کلیپ برخورد قاطع قضایی شود.

شبکه محلی دنا نیز با انتشار گزارشی تاکیدکرد که با انتشار این کلیپ‌ها نمی‌توان در بین مسوولان استانی اختلاف ایجاد کرد.

" سیدعلی ملک حسینی " دادستان جوان یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد هم از پیگیری‌های مستمر دستگاه قضایی و پلیس فتا برای شناسایی عامل یا عاملین توهین‌های وارده به نماینده بویراحمد و دنا در مجلس دهم شورای اسلامی خبرداده است.

دکتر محمد بهرامی کاندیدای دوم انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا هم در پیامی تاکیدکرد که انتشار این کلیپ مورد تایید ستاد انتخاباتی و دکتر روشنفکر منتخب مردم این حوزه انتخابیه نیست.
نام:
ایمیل:
* نظر: