به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۴۳۸۰۱
|
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶
دکت یزدان پناه به خبردنا گفت:‌
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از فوت یکی از بیماران مشکوک به ویروس کرونا در بیمارستان شهید جلیل این شهر خبرداد و البته تاکیدکرد که برای دانشگاه محرز نشده که بیمار فوت شده به ویروس کرونا مبتلا شده است یا خیر.

" پرویز یزدان پناه " به خبردنا گفت: ساعاتی پیش پیرزن بالای 60 ساله ای که بیماری آن مشکوک به ویروس کرونا بود در بیمارستان شهید جلیل یاسوج فوت نموده اما واقعا نمی دانیم آیا فرد فوت شده به دلیل ویروس کرونا فوت کرده باشد یا خیر.

وی از مشخص شدن نتایج آزمایشات ویروس کرونا بر روی این بیمار تا امروز و فردا خبرداد و اظهارداشت: هنوز نتیجه نهایی آزمایشات این بیمار به دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تحویل داده نشده است.

یزدان پناه افزود: تا زمان مشخص شدن نتایج آزمایشات نمی توانیم فوت این بیمار را بدلیل ویروس کرونا بدانیم و در صورت مشخص شدن نتایج، بطور حتم اطلاع رسانی های لازم از سوی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج انجام می گیرد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، تعداد بیماران مشکوک به ویروس کرونا در بیمارستان شهید جلیل این شهر را سه نفر عنوان که اکنون یکی از آنان فوت کرده است.

یزدان پناه گفت: بیمارستان شهید جلیل یاسوج بیمارستان پیش بینی شده برای بستری بیماران مبتلا به ویروس کرونا است.

وی پیشتر گفته بود که 2 نفر از بیماران مشکوک به ویروس کرونا که در بیمارستان شهید جلیل یاسوج بستری هستند از استان قم به یاسوج سفر کرده اند.

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
مردم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
0
0
بیماران فوتی کرونا باید توسط علوم پزشکی دفن شود این مسئله باید رعایت شود
نام:
ایمیل:
* نظر: